Школа миру

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ"

Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер. У діяльність щодо припинення насильства повинні залучатися працівники правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники медичної і психологічної служб.

Мирна школа

Регіональний діалоговий форум «Медіація для школярів: від конфлікту до порозуміння»  відбувся 21 грудня 2020 року.

Фільм "Звідки ми"

10 грудня в Школі Миру відбулася демонстрація фільму "Звідки ми".

До Дня Збройних сил України

4 грудня 2020 року в Школі Миру на базі 8-А класу створено Клас миру. До Дня Збройних сил України учні Класу Миру разом з іншими гімназистами зібрали та надіслали воїнам АТО смаколики, малюнки і листи з привітаннями. Подарунки відправлені на передову у Донецьку область.

Зупинити булінг в учнівському колективі

У листопаді в рамках роботи Школа Миру у Херсонській гімназії №6 відбулися пізнавальні заходи для учнів 5-В, 6-В, 7-Б на тему «Булінг в дитячому колективі». Інспектор ювенальної превенції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, майор поліції Анастасія Сипко розповіла учням чим відрізняється конфлікт від цькування, а цькування від булінгу. Щоб закріпити матеріал, керівник Школи Миру Наталя Шальнова провела в цих класах години спілкування на тему – «Медіація для школярів – гарний вихід вирішення конфліктів».

Неформальні збори на шкільному дворі гімназії № 6

У листопаді в гімназії №6 Херсонської міської ради були проведені батьківські збори на тему «Булінг адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Шкільний офіцер поліції В’ячеслав Грібков розповів батькам учнів 7-х класів про кримінальну відповідальність та штрафи, які накладаються на родину у разі підтвердження участі дитини у булінгу. Також батькам розповіли про види та прояви булінгу, навчили як розпізнати дитину, яка принижує і цькує однолітків. І головне, що робити і до кого звертатися, коли проблеми виявлені.

Сам прочитав і вам рекомендую

10 листопада у Школі Миру  відбулася презентація літератури, яка була передана гімназії №6 Фондом громади міста Херсона «Захист». Учні 8-х класів розповідали про нові книжки, які прочитали. Основним завданням презентації була рекомендація книги не переказуючи її змісту.  Ініціаторами акції "Сам прочитав і вам рекомендую" були учасники клубу Медіаторів. Свої рекомендації щодо прочитаних книг вони навіть записали самі для себе.

Клуб медіаторів в гімназії № 6

Зовсім недавно в житті українського суспільства з’явилось поняття медіація. Це англійське слово перекладається як  посередництво.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Тренінг – це можливість навчитися новому, дізнатись більше про однолітків, товаришів по навчанню і навіть про самого себе!

У Міжнародний день миру 21 вересня у гімназії №6, в рамках проекту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів» відбувся тренінг  «Соціальне згуртування у школі». Такий «дорослий» практикум гімназисти проходили вперше. Своїми враженнями та набутими знаннями мають поділитися вже найближчим часом з однокласниками.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.