Школа миру

Зустріч випускників Шкіл Миру

11 грудня 2021 року у готелі «Братислава» м. Київ відбулася зустріч випускників Шкіл миру України.

Під час заходу учасники мали нагоду ознайомитися  з досвідом роботи Шкіл миру закладів загальної середньої освіти Херсонської, Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської та Черкаської областей.

Наше місто представляла Школа миру Херсонської гімназії №6.

Форум «Школи миру»

25 листопада 2021 року відбувся регіональний діалоговий форум Херсонської області «Школа миру - простір діалогу та порозуміння». Під час Форуму представники Шкіл миру Херсонщини презентували свої історії успіху, поділилися враженнями та закликали школи до співпраці. Під час форуму Школою миру гімназії№6 була представлена презентація роботи Школи. Учасники форуму (понад 200 осіб) взяли участь у інтерактивній вправі «Асоціація до «Школи миру», яку проводила експерт,  психолог, медіатор Олена Мельник.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ"

Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер. У діяльність щодо припинення насильства повинні залучатися працівники правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники медичної і психологічної служб.

Мирна школа

Регіональний діалоговий форум «Медіація для школярів: від конфлікту до порозуміння»  відбувся 21 грудня 2020 року.

Фільм "Звідки ми"

10 грудня в Школі Миру відбулася демонстрація фільму "Звідки ми".

До Дня Збройних сил України

4 грудня 2020 року в Школі Миру на базі 8-А класу створено Клас миру. До Дня Збройних сил України учні Класу Миру разом з іншими гімназистами зібрали та надіслали воїнам АТО смаколики, малюнки і листи з привітаннями. Подарунки відправлені на передову у Донецьку область.

Зупинити булінг в учнівському колективі

У листопаді в рамках роботи Школа Миру у Херсонській гімназії №6 відбулися пізнавальні заходи для учнів 5-В, 6-В, 7-Б на тему «Булінг в дитячому колективі». Інспектор ювенальної превенції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, майор поліції Анастасія Сипко розповіла учням чим відрізняється конфлікт від цькування, а цькування від булінгу. Щоб закріпити матеріал, керівник Школи Миру Наталя Шальнова провела в цих класах години спілкування на тему – «Медіація для школярів – гарний вихід вирішення конфліктів».

Неформальні збори на шкільному дворі гімназії № 6

У листопаді в гімназії №6 Херсонської міської ради були проведені батьківські збори на тему «Булінг адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Шкільний офіцер поліції В’ячеслав Грібков розповів батькам учнів 7-х класів про кримінальну відповідальність та штрафи, які накладаються на родину у разі підтвердження участі дитини у булінгу. Також батькам розповіли про види та прояви булінгу, навчили як розпізнати дитину, яка принижує і цькує однолітків. І головне, що робити і до кого звертатися, коли проблеми виявлені.

Сам прочитав і вам рекомендую

10 листопада у Школі Миру  відбулася презентація літератури, яка була передана гімназії №6 Фондом громади міста Херсона «Захист». Учні 8-х класів розповідали про нові книжки, які прочитали. Основним завданням презентації була рекомендація книги не переказуючи її змісту.  Ініціаторами акції "Сам прочитав і вам рекомендую" були учасники клубу Медіаторів. Свої рекомендації щодо прочитаних книг вони навіть записали самі для себе.

Клуб медіаторів в гімназії № 6

Зовсім недавно в житті українського суспільства з’явилось поняття медіація. Це англійське слово перекладається як  посередництво.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.