Шкільна бібліотека

Бібліотечний урок

У рамках місячника екологічного виховання завідуюча бібліотекою Наталя Шальнова провела  бібліотечний урок для учнів 3-х класів «Практичні поради на кожен день, як бути дружнім до довкілля»

Це – соборна Україна!

Одне з завдань сучасної бібліотеки - формування духовних цінностей підростаючого покоління  шляхом вивчення історії  Української держави, на прикладах знакових історичних подій минулого.

Щороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки у 1919 році,в нашій державі відзначають День Соборності України – свято єдності та згуртованості. До свята у бібліотеці гімназії була розгорнута книжкова виставка «Майбутня доля мислилась Соборно»

Поетична шафа Олени Мовчан. Зустріч з письменницею.

  Вивчення історії свого краю, знайомство з талановитими творчими людьми дуже важлива місія краєзнавчих гуртків. Через участь у заходах краєзнавчого напряму: конкурси, екскурсії,проектні роботи, бібліотечні уроки, зустрічі з видатними людьми нашого краю виховується любов та повага до свого міста, регіону, України.                    

Бібліотечний урок «МИСТЕЦТВО ЖИТИ ПОРУЧ»

Письменниця Юлія Чернієнко для  учнів 8-х класів підготувала насичений захід під час якого учні вчилися:-  добирати слова синоніми щоб образливі слова замінити на  ввічливіші варіанти, ділилися своєю думкою не вживаючи презирливих, неповажних слів. Далі восьмикласники знайомилися з  проявами толерантності у культурі і  здійснили подорож по дуже різним і в водночас  видатним пам’ятникам архітектури світу. Переглядом бук трейлерів та знайомством з літературою сучасних підліткових авторів  у творах яких  піднімається тема булінгу толерантності.

Тренінг «Плагіат та інші види порушень академічної доброчесності», який був проведений у 10-А класі.

Бібліотекарі ХОУНБ ім. Олеся Гончара розповіли про поняття академічної доброчесності та види плагіату. Для старшокласників ця інформація була особливо актуальною, адже вони вже пишуть перші наукові роботи, реферати та МАН.

Оксана Золотухіна, завідуюча відділом електронної бібліотеки, детально розповіла про відмінності між плагіатом та порушенням авторських прав. Тетяна Донченко, завідуюча відділом документів іноземними мовами, надала практичні поради, як правильно цитувати та перефразовувати у своїй роботі результати чужих досліджень.

Тиждень толерантності у бібліотеці

«Толерантність – ставлення до інших людей як цінності, що виражається у визнанні, розумінні та прийнятті представників інших культур; це терпимість до чужих думок, вірувань і поведінки. Толерантність особистості є суттєвим фактором соціалізації дитини і значною мірою визначає успішність її подальшого життєвого шляху.» - так вважє  Ірина Федосєєва, науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України.

Віртуальна книжкова виставка до Всеукраїнського Дня відповідальності людини

Я пізнаю і малюю Херсон

  8 жовтня 2021 у Херсонській гімназії №6 Херсонської міської ради відбувся краєзнавчий ранок Для бібліотекарів Суворовського району «Рідне місто пізнаю». Під час зустрічі завідуюча бібліотекою Наталя Шальнова познайомила колег з бібліотечним уроком для учнів 2-4 класів «Я пізнаю і малюю Херсон».

«До Покрова у козаків усе готово»

«До Покрова у козаків усе готово»

7 жовтня учні 9-Б класу разом з краєзнавцем Андрієм Лопушинським взяли участь у бібліотечному флешмобі  «До Покрова у козаків усе готово».

Його суть полягала у вивченні козацького костюму і обладунків.

Міжнародний місячник шкільних бібліотек 2021

У гімназії триває Міжнародний місячник шкільних бібліотек 2021, який  проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.