Шкільне самоврядування

Конкурс проєктів для міської програми "Шкільний громадський бюджет"

   8 жовтня у Херсонській гімназії №6 відбувся  конкурс проєктів  для міської програми  "Шкільний громадський бюджет" (ШГБ), яка надає можливість учням покращити навчальний процес та позашкільний час, шляхом подачі ідеї з їх вдосконалення на шкільний конкурс проєктів. Переможцями стали автори проєктів із 7-А, 10-А та 11-А класів. Ці проєкти направлені еспертною конкурсною комісією на доопрацювання. В подальшому вони можуть  бути реалізовані в межах  нашого навчального закладу.

Презентація-тренінг на тему: «Шкільний громадський бюджет»

    4 жовтня у Херсонській гімназії №6 учнівським самоврядуванням, зокрема Магдалиною Танклєвською та Владою Пономарьовою, було проведено презентацію-тренінг на тему: «Шкільний громадський бюджет». Наші гімназисти вчилися розробляти та оформлювати запропоновані ними проєкти, складати та розраховувати кошторис.

 

Склад учнівського самоврядування на 2021/2022 навчальний рік

Склад учнівського самоврядування

на 2021/2022  навчальний рік

 

Президент  гімназії – Михайленко Олександра (11 клас);

Віце-президент гімназії – Танклевська Магдалина  (10-А клас);

Міністерство культури (Party Time)  – Пономарьова Влада (11 клас);

Міністерство освіти (Clever Land) – Портьє Лев (11 клас);

Міністерство праці та профорієнтації (Open Yourself) – Лопушинська Варвара (8-А клас);

Звітний старостат учнівського самоврядування

7 червня у Херсонській гімназії № 6 відбувся звітний старостат учнівського самоврядування. Міністри на чолі з президентом учнівського парламента гімназії Олександрою Михайленко підвели підсумки виконаної роботи за 2020/2021 навчальний рік.

Разом з директором гімназії Світланою Сергіївною та заступником директора з виховної роботи Світланою Володимирівною нагородили учнів переможців шкільних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсів різного спрямування. Також відзначили найактивніших старост та їх класи.

Звітний старостат гімназії № 6

21 грудня у Херсонській гімназії №6 відбувся звітний старостат учнівського самоврядування. Міністри, на чолі з президентом учнівського самоврядування гімназії Олександрою Михайленко, підвели підсумки, виконаної ними роботи за І півріччя.

Нагороджено учнів - переможців шкільних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсів різного спрямування. Також відзначили  найактивніші класи у волонтерському русі гімназії.

Відзначено подяками батьківські комітети класів за активну позицію у житті нашого закладу.

НЕ МАЄ ЧАСУ СУМУВАТИ

Шкільне життя - це все, що оточує нас протягом багатьох років. Це уроки, гуртки, факультативи, олімпіади, конкурси, змаганння. Це безліч справ, які немомітні для великого світу, але такі важливі для маленької людини - учня. Події шкільного життя формують особистість, виховують характер, тренують волю, створюють простір для самореалізації, дають знання. В цьому допомагає нашим  гімназистам учнівський парламент, який виконує функцію своєрідного містка між адміністрацією навчального закладу та учнями.

Незабутній відпочинок

Привіт, усім! Мене звуть Аліна Глазкова. Я міністр Освіти учнівського парламенту Херсонської гімназії № 6 та член комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту. У вересні цього року у мене з'явилась можливість  відвідати оздоровчий табір  "Місто успішних підлітків" ім.І.Голубця  в м.Скадовськ.

План роботи учнівського самоврядування на 2021/2022 навчальний рік

План роботи

учнівського самоврядування

на 2021- 2022 н.р.

І півріччя

Місяць

Зміст роботи

 

 

 

ОНЛАЙН-КОНКУРС "МАЙСТЕР-ШЕФ ГІМНАЗІЇ 2020"

Онлайн-конкурс «Майстер-шеф гімназії 2020» не тільки дав можливість учням нашого навчального закладу розкрити свої кулінарні здібності, а й весело та з користю провести карантин вдома! Вітаємо переможців!

За посиланням можна переглянути відеоролики за участю гімназистів у онлайн-конкурсі "Майстер-Шеф гімназії 2020":

1.  https://youtu.be/rR1RhVAn6qQ

2. https://youtu.be/XMnJOOnmPeM

 

Челендж #ПідтримуюЛікарів

Звернення учнівського парламенту Херсонської гімназії № 6 зі словами підтримки до українських лікарів, які задіяні у боротьбі з COVID-19

подивитися за посиланням: https://youtu.be/2CloR_h8Ghw

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.