Шкільне самоврядування

Тренінг «Новий парламент - новий подих»

25 січня відбувся тренінг «Новий парламент - новий подих», який провели голова комісії з питань захисту прав дитини МУП Танклевська Магдалина учениця 10 А класу Херсонської гімназії №6 та Голова Міського учнівського парламенту Тіхонов Максим - учень 9 Б класу ЗОШ №54.

Тренінг був спрямований на виявлення лідерських якостей та згуртування нового складу учнівського парламенту. Крім цього, учні дізналися лайфхаки та поради щодо виступів перед публікою та ораторського мистецтва.

Інавгурація нового президента учнівського самоврядування та звітний старостат

11 січня відбулася інавгурація нового президента учнівського самоврядування. За результатами волевиявлення гімназистів 7-11 класів президентом став учень 9-б класу Резніченко Дем’ян, який склав присягу на шкільному статуті та представив команду, з якою буде співпрацювати протягом 2-х років. Кожен з них очолюватиме своє міністерство у шкільному парламенті, з гідністю відстоюватиме інтереси гімназичної родини та підвищуватимуть імідж нашого закладу за його межами.

Конкурс проєктів для міської програми "Шкільний громадський бюджет"

   8 жовтня у Херсонській гімназії №6 відбувся  конкурс проєктів  для міської програми  "Шкільний громадський бюджет" (ШГБ), яка надає можливість учням покращити навчальний процес та позашкільний час, шляхом подачі ідеї з їх вдосконалення на шкільний конкурс проєктів. Переможцями стали автори проєктів із 7-А, 10-А та 11-А класів. Ці проєкти направлені еспертною конкурсною комісією на доопрацювання. В подальшому вони можуть  бути реалізовані в межах  нашого навчального закладу.

Презентація-тренінг на тему: «Шкільний громадський бюджет»

    4 жовтня у Херсонській гімназії №6 учнівським самоврядуванням, зокрема Магдалиною Танклєвською та Владою Пономарьовою, було проведено презентацію-тренінг на тему: «Шкільний громадський бюджет». Наші гімназисти вчилися розробляти та оформлювати запропоновані ними проєкти, складати та розраховувати кошторис.

 

Склад учнівського самоврядування на 2021/2022 навчальний рік

Склад учнівського самоврядування

на 2021/2022  навчальний рік

 

Президент  гімназії – Михайленко Олександра (11 клас);

Віце-президент гімназії – Танклевська Магдалина  (10-А клас);

Міністерство культури (Party Time)  – Пономарьова Влада (11 клас);

Міністерство освіти (Clever Land) – Портьє Лев (11 клас);

Міністерство праці та профорієнтації (Open Yourself) – Лопушинська Варвара (8-А клас);

Звітний старостат учнівського самоврядування

7 червня у Херсонській гімназії № 6 відбувся звітний старостат учнівського самоврядування. Міністри на чолі з президентом учнівського парламента гімназії Олександрою Михайленко підвели підсумки виконаної роботи за 2020/2021 навчальний рік.

Разом з директором гімназії Світланою Сергіївною та заступником директора з виховної роботи Світланою Володимирівною нагородили учнів переможців шкільних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсів різного спрямування. Також відзначили найактивніших старост та їх класи.

Звітний старостат гімназії № 6

21 грудня у Херсонській гімназії №6 відбувся звітний старостат учнівського самоврядування. Міністри, на чолі з президентом учнівського самоврядування гімназії Олександрою Михайленко, підвели підсумки, виконаної ними роботи за І півріччя.

Нагороджено учнів - переможців шкільних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсів різного спрямування. Також відзначили  найактивніші класи у волонтерському русі гімназії.

Відзначено подяками батьківські комітети класів за активну позицію у житті нашого закладу.

НЕ МАЄ ЧАСУ СУМУВАТИ

Шкільне життя - це все, що оточує нас протягом багатьох років. Це уроки, гуртки, факультативи, олімпіади, конкурси, змаганння. Це безліч справ, які немомітні для великого світу, але такі важливі для маленької людини - учня. Події шкільного життя формують особистість, виховують характер, тренують волю, створюють простір для самореалізації, дають знання. В цьому допомагає нашим  гімназистам учнівський парламент, який виконує функцію своєрідного містка між адміністрацією навчального закладу та учнями.

Незабутній відпочинок

Привіт, усім! Мене звуть Аліна Глазкова. Я міністр Освіти учнівського парламенту Херсонської гімназії № 6 та член комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту. У вересні цього року у мене з'явилась можливість  відвідати оздоровчий табір  "Місто успішних підлітків" ім.І.Голубця  в м.Скадовськ.

План роботи учнівського самоврядування на 2021/2022 навчальний рік

План роботи

учнівського самоврядування

на 2021- 2022 н.р.

І півріччя

Місяць

Зміст роботи

 

 

 

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.