Шкільне самоврядування

Протокол засідання шкільної виборчої комісії про обрання Президента парламенту учнівського самоврядування

Інавгурація нового президента учнівського самоврядування

20 січня  відбулася урочиста церемонія, присвячена інавгурації нового президента учнівського самоврядування Херсонської гімназії №6.

Навчання у нашому навчальному закладі дає вихованцям величезний та корисний досвід, а саме, базою стає учнівський парламент, який готує справжній активних лідерів. Сьогодні, наша гімназія, нарешті, знову отримала нового такого лідера! Президентом стала Михайленко Олександра.

Стаття на конкурс "Один тиждень з життя учнівського самоврядування"

Учнівський парламент – це офіційний орган, який підпорядковується адміністрації школи. До його обов’язків належать: проведення цікавих та пізнавальних заходів для учнів молодшої, середньої та старшої ланок, контроль за  виконанням Положень Статуту гімназії, участь у міських конкурсах, відвідування засідань комісій та різноманітних міських заходів від міського учнівського парламенту, такі як форуми, сесії, круглі столи. Кожного дня члени парламенту беруть на себе відповідальність за успішне виконання  своїх обов’язків.

«Модна палітра весни»

Нарешті настала Весна – найпрекрасніша пора року. Тож недаремно саме вона увібрала себе одне з найкращих, найсвітліших свят — свято жінок. 7 березня Херсонська гімназія № 6 була наповнена чарівними усмішками, гарним настроєм та «Модною палітрою весни». На передодні свята,  за ініціативи учнівського самоврядування кожен поверх гімназії  був прикрашений прекрасними квітами, повітряними кульками та захоплював різнобарв’ям кольорів.

«Веселі перерви»

Мусимо визнати, що навчання вимагає від школярів будь-якого віку посидючості. Психологи ж стверджують, що школярі молодших класів можуть утримувати увагу впродовж 10-15 хвилин, а потім втомлюються. При цьому кожен урок триває 35-45 хвилин, а протягом дня в середньому їх 4-5! Як же організувати навчальний процес, щоб навчання було дійсно продуктивним? Чергувати розумове навантаження з фізичним!

Візитна картка лідера

Корисна справа

Президентська республіка учнівського самоврядування

Голови секторів шкільного парламенту в 2018/2019 н.р.

Назва міністерств

Відповідальний

Клас

Міністерство освіти

Глазкова Аліна, Бондаренко Марина

8-Б, 5-В

План роботи Президентської республіки учнівського самоврядування Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради на 2018/2019 н.р.

Місяць
Зміст роботи
Виконавець
Відмітка про виконання
Вересень

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.