Науково-педагогічний проєкт "Інтелект України"

Про проєкт «Інтелект України»

Дуже важливо, щоб ми всі: учителі, батьки, учні — розуміли, що навчання в школі — це праця, яка впливає на обумовлені віком зміни організму дитини. Якщо ми створимо сприятливе середовище, то матимемо позитивні зміни. Пам’ятаймо, що важливе не лише фізичне здоров’я, а й психологічне та соціальне благополуччя дитини.

Ми співпрацюємо з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук (м. Харків) з питань впливу навчання за проєктом на стан здоров’я ваших дітей.

Поїздка до біосферного заповідника Асканія – Нова

Одним із найулюбленіших  предметів учнів 3-х класів в НПП «Інтелект України» є «Я пізнаю світ», який дає можливість пізнавати та досліджувати навколишнє середовище не тільки за партою, а й здійснювати захоплюючі подорожі. Однією з таких була поїздка до біосферного заповідника Асканія – Нова. Діти із задоволенням  та зацікавленістю дізналися історію заснування заповідника в степах Таврії та відвідали дендропарк та зоопарк. Враження від цієї подорожі надовго залишаться в пам’яті дітей.

Уроки читання у 1-В класі НПП «Інтелект України»

Уроки з навчання грамоти формують і виховують жагу до читання, формують в учнів позитивну мотивацію. Уроки читання у 1-В класі  НПП «Інтелект України» надзвичайно насичені та цікаві, містять різноманітні форми завдань, які і дозволяють усвідомити тему та попрацювати у різних формах. Коло текстів, з якими знайомляться діти, дуже розмаїте: народні та авторські казки, твори сучасної української дитячої літератури. Це дозволяє учням пізнавати особливості літератури усього світу, орієнтуватися в освітньому просторі, формує і виховує жагу до читання.

«Україна – моя Батьківщина»

На уроці «Я пізнаю світ» учні 1-Б класу працювали над темою «Україна – моя Батьківщина».

Під час уроку закріпили знання про рідну країну, народні символи України: вербу, калину, соловейка, ластівку. Розгадали кросворд про державні символи: герб, прапор, гімн та їхнє символічне значення. Виховували почуття любов до своєї Батьківщини, гордість за неї, повагу до її історичного минулого і сучасного, бажання берегти та примножувати багатства рідного краю.

Подорож по сторінкам улюблених українських народних казок

Віртуальну подорож по сторінкам улюблених українських народних казок здійснили учні 1 - А класу, що навчаються за програмою «Інтелект України». Діти із задоволенням працювали на уроці рідної мови, творчо аналізували цікаві для них тексти, вчилися робити висновки, розповідали про свої улюблені книжки, відгадували загадки, ребуси, кросворди. Особливо учням запам’яталася інсценізація казки «Колосок», де вони виступали акторами та робота в групах, яка потребує злагодженої колективної, дружньої праці всіх здобувачів освіти.

Математика за проєктом "Інтелект України"

У науково-педагогічному проекті "Інтелект України" в 2 класі під час навчання математики, особлива увага приділяється формуванню геометричних навичок. Здобувачі освіти,  на кінець навчального року оволоділи навичками алгоритму побудови прямого кута, вивчили ознаки кутів, ламаної, їх ланки та вершини, ознайомилися з ознаками об'ємних фігур. Діти навчилися досліджувати геометричні тіла та фігури; описувати та оперувати відомостями про об'ємні та площинні геометричні фігури, використовувати з метою розв'язання завдань властивості геометричних фігур (квадрат, куб).

Урок дослідження у 2-А класі

Здобувачі освіти 2-А класу Херсонської гімназії №6 навчаються за проєктом «Інтелект України».

Перелік творів, що читати дітям влітку 2021 року

Переглянути список рекомендованої літератури за посиланням для кожного класу:https://intellect-ukraine.org/batkam

 

 

 

"Я пізнаю світ" у 2-Б класі за проєктом «Інтелект України»

17 травня учні 2-Б класу дослідили проблему екологічної ситуації у Чорному морі.  Працювали у динамічних групах. Питання: «Про що просять людей мешканці Чорного моря?» - стало ключовим на уроці. Цікаві відеоматеріали, довідкова інформація та власні спостереження допомогли учням визначити, як кожен із нас може врятувати унікальний організм нашої планети – Чорне море.

Інтелектуальна гра «Ерудит – молодша ліга»

16 березня 2021 року команда учнів  початкової школи  Херсонської гімназії №6 у складі: Адамова Максима (4-В кл.), Ставцевої Ніки (4- В кл.), Кобзара Назара (4-А кл.), Кулика Дениса (4-А кл.), Танасійчук Поліни ( 4-Б кл.), Чабаненко Каріни (4- Б кл.), виборола ІІІ  місце у напівфіналі міської інтелектуальної  гри  «Ерудит – молодша  ліга». Метою турніру є сприяння розвитку творчих та інтелектуальних здібностей, нестандартного та логічного мислення, пізнавального інтересу, пам’яті, потягу до знань, швидкої реакції учнів.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.