Безпека життєдіяльності

 

28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці!

Головна місія свята – попередження на робочих місцях нещасних випадків і профілактика професійних захворювань. 

У Херсонській гімназії №6 було проведено низку заходів:

  • Радіолінійка «Охорона праці – запорука життя!»;

  • Виставка-конкурс дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»;

  • Конкурс плакатів «20 квітня – День охорони праці»;

  • Перегляд серій мульфільму «Безпека з посмішкою»;

МОЇ БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ

Перед початком весняних канікул до гімназії завітали шкільні офіцери поліції Грибко В.В., Клімова А.В., Ненько А.В. та Луняка І.О., які завітали до учнів молодших класів. Інспектори провели з дітьми цікаві ігри та профілактичні бесіди на такі теми: «Увага! Безпечні канікули!», «Правила дорожнього руху» й «Правила поведінки з незнайомими людьми».

Дітям дуже було цікаво, їм сподобались бесіди та ігри, вони  активно приймали участь, задавали різноманітні запитання, самі моделювали небезпечні ситуації і розбирали, як поводитися в них.

Пам'ятка з безпеки на залізниці

Щодо безпечного перебування дітей в інтернеті

Безпечні весняні канікули

Безпека дітей на вулиці

Про тиждень «Безпечного інтернету» у Херсонській гімназії №6

9 лютого у світі відзначається День Безпечного Інтернету. На сьогодні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати їх у віртуальному просторі. Тому з 8 по 12 лютого у Херсонській гімназії № 6 проходив тиждень «Безпечного Інтернету».

Правила

Дані правила розроблені для учнів з метою збереження їх життя і здоров'я під час можливої пожежі в закладі освіти, в будинку або квартирі, ліфті, в під'їзді або на вулиці.

Правила поведінки під час пожежі в школі

1. При пожежі в школі, якщо немає можливості впоратися з вогнем самотужки, необхідно організовано покинути приміщення.

Місячник безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!»

15 вересня у рамках місячника безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!» до Херсонської гімназії № 6 знову завітали гості інспектор ЮП ВП Херсонського відділу поліції лейтенант Зеленська Олеся Олександрівна  та старший інспектор ОД ВЗГ УПП в Херсонській області лейтенант Вах Антон Романович. Інспектори провели урок безпеки з правил дорожнього руху. Діти у ігровій формі згадали кольори світлофора та знаки для пішоходів, навчилися переходити перехрестя.

Місячник безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!»

8 вересня у рамках місячника безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!» до Херсонської гімназії № 6 завітали гості з Головного управління превентивної діяльності у Херсонській області. Інспектори відділу ювенальної поліції Скакун Ольга Сергіївна та Реп'юк Богдан Олександрович провели урок безпеки з правил дорожнього руху. Діти у ігровій формі навчилися переходити перехрестя, познайомилися з сигналами регулювальника, а також мали змогу посидіти у патрульній машині.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.