Виховуємо патріота України

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Херсонській гімназії відбулася низка заходів присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. На шкільному радіо звучала радіолінійка «Вони відлетіли в небеса». Усі гімназисти приєдналися до Акції «Подаруй свого Янгола Героям Небесної сотні». У всіх класах пройшли години спілкування «Шлях до свободи». У 10-х класах був проведений бібліотечний урок «Злетіли душі хлопців у світи».

Відзначення Дня Єднання у гімназії

Сьогодні Україна як ніколи потребує єдності та соборності усього українського народу. Саме тому 16 лютого відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського у Херсонській гімназії № 6 пройшла низка заходів присвячена Дню Єднання!

На будівлі гімназії було піднято Державний Прапор України.

О 10:00 усі гімназичний та педагогічний колектив приєдналися до Всеукраїнського спільного виконання Державного Гімну України.

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня в Україні відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. У цей день, День скорботи і пам’яті, усі гімназисти та педагогічний колектив приєдналися до загальної печалі та втрати, ім’я якої Голокост. У Херсонській гімназії відбулися дистанційні години спілкування «Голокост-шрам на серці людства» та акція «Свічка пам’яті». Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

Відзначення Дня Соборності у гімназії

У Херсонській гімназії №6  пройшла низка заходів присвячених Дню Соборності України. На шкільному радіо звучав меседж «В єдності – сила народу». У всіх класах пройшла година спілкування «Україно, твоя доля -  єдність злагода і воля». Для 8-х класів Роксана Токовіло з ХОУНБ ім. Олеся Гончара провела бібліотечний урок  «Україно, твоя доля – єдність, злагода і воля». Для 7-х  класів бібліотекарі Шальнова Н.В.  та Щукіна О. В. провели бібліотечний урок «Соборна, Вільна, Неподільна».  Вчителі історії Шульгіна О.А. та Штогріна О.О.

День пам'яті жертв Голодомору

Щорічний національний День пам'яті жертв Голодомору в Україні  припадає на четверту суботу листопада. Тому напередодні цього дня у Херсонській гімназії №6 пройшли заходи, приурочені цій даті. На шкільному радіо звучала Радіолінійка "Допоки пам’ять в серці не згасає". Усі учні гімназії  приєдналися до акції "Свічка пам'яті ".

Відзначення Дня Гідності та Свободи у гімназії

У Херсонській гімназії №6 прошли заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи, який відзначатимуть 21 листопада.

Відзначення Дня української мови та писемності

9 листопада у Херсонській гімназії №6 пройшла низка заходів, присвячена Дню української мови та писемності.

Розпочався день з радіолінійки «Мова моя калинова!» з постійними ведучими Анною Вініченко, Левом Портье та Іваном Костенко.

О 10:00 годині 160 учнів та 25 учителів взяли участь у написанні ХХІ Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. Усі бажаючі мали змогу дізнатися, наскільки грамотно вони володіють українською мовою.

Квест «Код Херсонської фортеці»

Відзначення Дня захисника та захисниці України, Дня козацтва та Дня Покрови

    13 жовтня  у Херсонській гімназії  №6 пройшла низка заходів  присвячених відзначенню  Дня захисника та захисниці  України, Дня козацтва та Дня Покрови. Відбулася зустріч із заступником командира ВЧА1836 з морально-психологічного забезпечення підполковником Багно Миколаєм Вололимировичем, який презентував серію банерів "Герої серед нас" , які створені завдяки одноіменному проєкту, ціллю якого є розповісти про діючих військовослужбовців, які відзначились під час АТО(ООС).

День пам`яті жертв Бабиного Яру

   29 вересня у Херсонській гімназії  № 6 пройшла низка заходів присвячена Дню пам’яті жертв Бабиного Яру. На шкільному радіо звучала  лінійка «Жертви Бабиного Яру», у актовій залі відбувся урок мужності «Жорсткий слід подій Бабиного яру», у бібліотеці пройшла виставка книг «Бабин Яр». У всіх класах гімназії була проведена  єдина година спілкування «Погляд у минуле. Бабин Яр».

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.