Благодійність

Акція "Happy Гав для Сірка"

Ще на одну добру справу більше! Творити добро просто!

У Херсонській гімназії №6 пройшла Всеукраїнська благодійна акція "Happy Гав для Сірка", головною метою якої було допомогти притулку для безпритульних тварин.  Цього року ми допомогли притулку "4 лапи" у нашому місті.

#happyгав_2021 #happypaw

https://youtu.be/642h7rpwMps

Подяка від організації "ВЕЛІД"

Благодійний забіг «DobroRun»

Учні Херсонської гімназії № 6 разом із своїми батьками приєдналися до  благодійної акції-забігу «DobroRun» на підтримку онкохворих  дітей, яка відбулася 11 вересня на території парку «Херсонська фортеця». Організаторами заходу стали Громадська Організація «ВООзі ВЕЛІД» та  адвокатське об’єднання «Жованник і партнери».  Глазков Богдан разом із матусею Анною Михайлівною  отримали медалі та дипломи учасників й стали частиною великої спільноти DobroRun-ерів.

Вітаємо воїнів АТО з Великодніми святами!

Напередодні Пасхальних свят учителі, гімназисти та їхні батьки відправили військовим на Схід у зону АТО великодні кошики. Зокрема, діти передали вітальні малюнки-листівки. Це все було організовано через координатора Обласного волонтерського центру міста Херсона Уманець Галину Іванівну.

Окремо дякуємо Олесі Іванівні та Олесандру Миколайовичу батькам учня 1-В класу Георгія Грицая, які перерахували кошти для придбання бензопилки воїнам ЗСУ.

Чому потрібно творити добро?

У рамках Декади іноземних мов.

"СКРИНЬКА ДОБРИХ СПРАВ"

За підтримки Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва та депутатів міської ради VIII скликання з 06 по 18 січня 2021 року проходила благодійна акція "Скринька добрих справ". Здобувачі освіти гімназії № 6 разом з батьками приєдналися до участі зі збору продуктових наборів для самотніх громадян міста, які потім були передані батьками разом з учнями гімназії Корабельному територіальному центру соціальної допомоги.

День волонтера

В Україні і світі 5 грудня святкують Міжнародний день волонтерів.
Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку (саме така повна назва цього дня) проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року в знак визнання важливої ​​ролі добровільних та інших організацій в соціальному і економічному розвитку суспільства.

СОНЯЧНА ТРАДИЦІЯ

Для учнів гімназії вже стало доброю традицією зустрічатися з сонячними дітками, підтримувати їх та їхніх батьків, пропагувати правильне уявлення суспільства про синдром Дауна. Організаторами свята є Громадська організації «Сонячні діти Херсонщини».

Благодійний шкільний ярмарок для підтримки онкохворих дітей

Щороку в Україні виявляють рак у близько тисячі дітей. Рятують дітей «усім світом». І лікарі, й волонтери зазначають, що для таких діток важливо, аби їх підтримували не тільки рідні, а й ровесники та навіть чужі люди.

Акція "Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО"

Напередодні Великодня в стінах гімназії № 6 відбулася акція "Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО". Гімназисти традиційно зібрали великодні привітання нашим воїнам-захисникам в зоні АТО (паски, смаколики, кава, чай, цукор, крупи, консерви, шкарпетки, засоби особистої гігієни).

Усе зібране було передано воїнам ЗСУ через волонтерів Обласного центру в Херсонській області. Увечері машина з допомогою вирушить на передову.

Велике спасибі учням, батькам, вчителям за розуміння і патріотизм. Миру нам усім! Славі Україні!

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.