Благодійність

День волонтера

В Україні і світі 5 грудня святкують Міжнародний день волонтерів.
Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку (саме така повна назва цього дня) проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року в знак визнання важливої ​​ролі добровільних та інших організацій в соціальному і економічному розвитку суспільства.

СОНЯЧНА ТРАДИЦІЯ

Для учнів гімназії вже стало доброю традицією зустрічатися з сонячними дітками, підтримувати їх та їхніх батьків, пропагувати правильне уявлення суспільства про синдром Дауна. Організаторами свята є Громадська організації «Сонячні діти Херсонщини».

Благодійний шкільний ярмарок для підтримки онкохворих дітей

Щороку в Україні виявляють рак у близько тисячі дітей. Рятують дітей «усім світом». І лікарі, й волонтери зазначають, що для таких діток важливо, аби їх підтримували не тільки рідні, а й ровесники та навіть чужі люди.

Акція "Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО"

Напередодні Великодня в стінах гімназії № 6 відбулася акція "Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО". Гімназисти традиційно зібрали великодні привітання нашим воїнам-захисникам в зоні АТО (паски, смаколики, кава, чай, цукор, крупи, консерви, шкарпетки, засоби особистої гігієни).

Усе зібране було передано воїнам ЗСУ через волонтерів Обласного центру в Херсонській області. Увечері машина з допомогою вирушить на передову.

Велике спасибі учням, батькам, вчителям за розуміння і патріотизм. Миру нам усім! Славі Україні!

21 березня – Всесвітній День людини із синдромом Дауну

Їх у народі називають “сонячними” дітьми, бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті і наївні.

Народження таких дітей не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, релігійних переконань чи національності. Ніхто не може пояснити, чим обумовлена генетична аномалія у 21-й парі хромосом, у якій присутня третя хромосома.

Свято для дітей з особливими освітніми можливостями

Одним з найяскравіших заходів для дітей з особливими освітніми потребами стала Новорічна дискотека, яку організували адміністрація Херсонская гимназия №6, гімназисти та їх батьки. Щороку в просторому та затишному залі закладу збираються діти, серед яких є і особливі гості. Діти дуже весело проводять час, грають в інтерактивні ігри, танцюють під запальну музику, ласують смачними тістечками та отримують цікаві подарунки. Подібні заходи вкрай необхідні, адже допомагають адаптувати в суспільстві дітей з особливими освітніми можливостями.

Благодійна допомога воїнам збройних сил України

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах.

Свято для дітей від начальника поліції Херсонщини

9 вересня вокальний ансамбль «Star Line», керівник Рябенко Софія Олександрівна разом з працівниками національної поліції відвідали в Скадовську дітей, які приїхали на оздоровлення з Чаплинського та Каланчацького районів. За ініціативою начальника поліції Херсонщини Артура Мєрікова для малолітніх та їх батьків поліцейські влаштували справжнє свято. Концертна програма була насичена піснями, цікавими іграми, конкурсами, показовими виступами бійців спец розділу КОРД.

Допомога на лікування Єгора Гончарова

8 березня,і в цей святковий день, незважаючи на карантин в школах, вихованці 6 гімназії передали зібрані кошти на лікування Єгорчику Гончарову. Потягом до Києва та літаком до Ізраїлю. Бажаємо, щоб цей шлях вони подолали швидко та вдало, і Єгорка повернувся здоровий і без візочка.

 

Всеукраїнська благодійна акція «Допоможи солдату-захисти Батьківщину»

У жовтні 2017 року вчителі та гімназисти Херсонської гімназії №6 відгукнулися на лист Всеукраїнського благодійного фонду «Діти- наше майбутнє», щодо проведення Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи солдату-захисти Батьківщину». Акція була спрямована на підтримку воїнів, які знаходяться на передовій.

Усі кошти, зібрані в стінах гімназії, було перераховано на рахунок фонду.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.