Благодійність

ТВОРИТИ ДОБРО ПРОСТО

Волонтерський рух «Добрі сердечка» Херсонської гімназії №6 постійно допомагає притулкам безпритульних тварин. Нещодавно ми проводили благодійні акції та допомогли притулкам «Кот Бегемот» та ХТЗТ «4 ЛАПИ» у м.Херсоні. Гімназистами було зібрано 380 кг корму та медикаменти на суму 2324 грн. Діти з радістю долучилися до акції і ті, хто мав змогу та бажання особисто відвезли їх до притулку. Відеозвіти ви можете переглянути нижче за посиланнями!

Вітаємо!

  

Тиждень милосердя у гімназії

У рамках «Тижня милосердя» та Челенджу «Добрих справ» волонтерський рух «Добрі сердечка» Херсонської гімназії №6 організував низку благодійних справ.2 грудня ми взяли участь у акції «Діти – дітям» та передали іграшки,смаколики та канцелярію дітям з інвалідністю, які пересуваються на візочках до Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості.Також до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями  наші волонтери зібрали пакунки з продуктовими наборами та засобами гігієни, та передали одиноким пенсіонерам з обмеженими можливостями через Територіальний центр соціального

Подяки за участь у благодійних акціях з допомоги тваринам

   

Акція "Happy Гав для Сірка"

Ще на одну добру справу більше! Творити добро просто!

У Херсонській гімназії №6 пройшла Всеукраїнська благодійна акція "Happy Гав для Сірка", головною метою якої було допомогти притулку для безпритульних тварин.  Цього року ми допомогли притулку "4 лапи" у нашому місті.

#happyгав_2021 #happypaw

https://youtu.be/642h7rpwMps

Подяка від організації "ВЕЛІД"

Благодійний забіг «DobroRun»

Учні Херсонської гімназії № 6 разом із своїми батьками приєдналися до  благодійної акції-забігу «DobroRun» на підтримку онкохворих  дітей, яка відбулася 11 вересня на території парку «Херсонська фортеця». Організаторами заходу стали Громадська Організація «ВООзі ВЕЛІД» та  адвокатське об’єднання «Жованник і партнери».  Глазков Богдан разом із матусею Анною Михайлівною  отримали медалі та дипломи учасників й стали частиною великої спільноти DobroRun-ерів.

Вітаємо воїнів АТО з Великодніми святами!

Напередодні Пасхальних свят учителі, гімназисти та їхні батьки відправили військовим на Схід у зону АТО великодні кошики. Зокрема, діти передали вітальні малюнки-листівки. Це все було організовано через координатора Обласного волонтерського центру міста Херсона Уманець Галину Іванівну.

Окремо дякуємо Олесі Іванівні та Олесандру Миколайовичу батькам учня 1-В класу Георгія Грицая, які перерахували кошти для придбання бензопилки воїнам ЗСУ.

Чому потрібно творити добро?

У рамках Декади іноземних мов.

"СКРИНЬКА ДОБРИХ СПРАВ"

За підтримки Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва та депутатів міської ради VIII скликання з 06 по 18 січня 2021 року проходила благодійна акція "Скринька добрих справ". Здобувачі освіти гімназії № 6 разом з батьками приєдналися до участі зі збору продуктових наборів для самотніх громадян міста, які потім були передані батьками разом з учнями гімназії Корабельному територіальному центру соціальної допомоги.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.