Благодійність

День волонтера

В Україні і світі 5 грудня святкують Міжнародний день волонтерів.
Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку (саме така повна назва цього дня) проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року в знак визнання важливої ​​ролі добровільних та інших організацій в соціальному і економічному розвитку суспільства.

СОНЯЧНА ТРАДИЦІЯ

Для учнів гімназії вже стало доброю традицією зустрічатися з сонячними дітками, підтримувати їх та їхніх батьків, пропагувати правильне уявлення суспільства про синдром Дауна. Організаторами свята є Громадська організації «Сонячні діти Херсонщини».

Благодійний шкільний ярмарок для підтримки онкохворих дітей

Щороку в Україні виявляють рак у близько тисячі дітей. Рятують дітей «усім світом». І лікарі, й волонтери зазначають, що для таких діток важливо, аби їх підтримували не тільки рідні, а й ровесники та навіть чужі люди.

Акція "Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО"

Напередодні Великодня в стінах гімназії № 6 відбулася акція "Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО". Гімназисти традиційно зібрали великодні привітання нашим воїнам-захисникам в зоні АТО (паски, смаколики, кава, чай, цукор, крупи, консерви, шкарпетки, засоби особистої гігієни).

Усе зібране було передано воїнам ЗСУ через волонтерів Обласного центру в Херсонській області. Увечері машина з допомогою вирушить на передову.

Велике спасибі учням, батькам, вчителям за розуміння і патріотизм. Миру нам усім! Славі Україні!

21 березня – Всесвітній День людини із синдромом Дауну

Їх у народі називають “сонячними” дітьми, бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті і наївні.

Народження таких дітей не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, релігійних переконань чи національності. Ніхто не може пояснити, чим обумовлена генетична аномалія у 21-й парі хромосом, у якій присутня третя хромосома.

Свято для дітей з особливими освітніми можливостями

Одним з найяскравіших заходів для дітей з особливими освітніми потребами стала Новорічна дискотека, яку організували адміністрація Херсонская гимназия №6, гімназисти та їх батьки. Щороку в просторому та затишному залі закладу збираються діти, серед яких є і особливі гості. Діти дуже весело проводять час, грають в інтерактивні ігри, танцюють під запальну музику, ласують смачними тістечками та отримують цікаві подарунки. Подібні заходи вкрай необхідні, адже допомагають адаптувати в суспільстві дітей з особливими освітніми можливостями.

Благодійна допомога воїнам збройних сил України

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах.

Всеукраїнська благодійна акція «Допоможи солдату-захисти Батьківщину»

У жовтні 2017 року вчителі та гімназисти Херсонської гімназії №6 відгукнулися на лист Всеукраїнського благодійного фонду «Діти- наше майбутнє», щодо проведення Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи солдату-захисти Батьківщину». Акція була спрямована на підтримку воїнів, які знаходяться на передовій.

Усі кошти, зібрані в стінах гімназії, було перераховано на рахунок фонду.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.