Гімназичне життя

Навчальний практикум від опорного закладу освіти

14 травня в Херсонській гімназії № 6, як в опорному закладі освіти з англійської мови, було проведено навчальний практикум для молодих педагогів  міста «Робота над помилками» з теми «Урок – основна форма організації навчання в сучасній школі». Проведення цього  заходу  було ініційовано методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради для тих вчителів, чий досвід роботи не перевищує 3-х років, але вони прагнуть самовдосконалюватися відповідно до вимог сучасного швидкозмінного  освітнього середовища.

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО

Учителі англійської мови нашої гімназії  Думанська А.В. та Ісаєнко О.А. 13 квітня у м. Києві відвідали майстер-клас  президента Міжнародної корпорації «Гранд» Володимира Співаковського. Він  вперше розповів про те, як можна швидко і безболісно проводити реформи і як створити дійсно прогресивну школу зі світовим рівнем освіти, де турбота та комфорт – головні умови збереження та примноження здібностей дитини. А це – під силу кожному, хто знає 7 секретів освіти майбутнього.

Декада української мови, української та зарубіжної літератур

Школа стане справжнім вогнищем
культури тільки тоді, коли в ній панує
 чотири культи: культ Батьківщини, культ
людини, культ книги і культ рідного слова.
В. Сухомлинський

 

«Гімназичні зірки 2019»

З 25 лютого по 1 березня у Херсонській гімназії №6 за ініціативи Президентської республіки учнівського самоврядування, її президента Блізніченка Данила, педагога-організатора Козленкової Анастасії Сергіївни та ЗДВР Саніної Світлани Володимирівни проходив фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Гімназичні зірки 2019». Розвиток та підтримка творчих здібностей у дітей, учнівської молоді, сприяння розвитку культури серед юного покоління – ось мета, яка переслідувала організаторів конкурсу.

Декада іноземних мов

«Віват гімназіє і подих свята, а з тим традиція багата, яка об’єднує, навчає, захоплює і надихає!» – так натхненно і завзято розпочалася Декада іноземних мов, наймаштабніша у гімназії за кількістю учасників, окрилених спільною ідеєю, найунікальніша за змістом авторських рішень та найепотажніша  за майстерністю їх утілення у різноманітні захоплюючі дійства.

LVIV Upgrade Teach Forum

Однією з перших подій, що відкрила насичений рік, став Upgrade Teach Forum, який було організовано ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти 17 лютого у Львові.

У практичному фаховому заході для педагогів та керівників шкіл взяла участь учитель англійської мови Херсонської гімназії № 6, активна учасниця програми еTwinning Plus в Україні Думанська Аліса Василівна. Вона відмітила перфектну організацію курсу,  його практичну спрямованість, новизну ідей, повне занурення та чудове спілкування з однодумцями.

VIIІ Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

За сім років свого існування конкурс «Орлятко» став популярним та затребуваним серед учнівської молоді України. Конкурс надає можливість перевірити рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних подіях, культурному розмаїтті та особливостях Німеччини.

Впроваджуємо STEМ- та CLIL-технології в освітній процес та ділимося досвідом профільного навчання

6 лютого у гімназії відбувся семінар «Іноземна мова – як складова сучасного уроку з використанням STEМ- та CLIL-технологій в умовах оновленого змісту освітнього середовища». У цей день учителі англійської та німецької мов міста та області відвідали два показових уроки з сучасної та актуальної проблеми STEМ- та CLIL-навчання:  німецької мови та фізики з використанням STEМ-технологій у 8-Б класі (учителі Лілик М.С., Михайленко О.Г.), німецької мови та інформатики – з використанням CLIL-технологій у 7-А класі (учителі Тригуб Т.О., Заїкіна Т.Г.).

АНГЛОМОВНИЙ КОНКУРС ТВОРЧОГО ПИСЬМА «WRITE ON! 2018-2019»

4 лютого в  обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гончара відбувся регіональний раунд англомовного конкурсу творчого письма «Write On! 2018-2019», організований Волонтерами  Корпусу Миру в Україні для учнів та студентів двадцяти країн.

Конкурс проводитиметься вже 15 рік та має у своїй структурі три раунди: регіональний раунд, який  проводиться обласним координатором Волонтерів Корпусу Миру в Україні, національний раунд, та міжнародний раунд проводитиметься Волонтерами Корпусу Миру в Республіці Грузія.

Майстер-клас з вироблення сувенірів на Новорічні свята

Наші предки з давніх-давен вірили в силу оберегу. Вони вважали, що своє помешкання необхідно оберігати від злого духа, недоброго ока. Під час уроку  Мистецтва (вчитель Пулинець М.А.)  учні 7 класів ознайомилися зі значенням оберегової символіки в народному мистецтві. Виготовлення оберегів своїми руками у вигляді «Підкови щастя», «Різдвяних Ангелів»  було одним із завдань для учнів. А продовженням теми  уроку - «Різдвяні свята». Здавна в Україні народ з нетерпінням чекав Різдвяних свят.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.