Гімназичне життя

ВІДЗНАЧЕННЯ СТАРОГО НОВОГО РОКУ ТА СВЯТА ВАСИЛЯ У ГІМНАЗІЇ

За давньою українською традицією 14 січня в Україні відзначають свято Василя та Старий Новий рік, на які заведено ходити по хатах родичів, сусідів та знайомих і співати пісні, бажаючи господарям багатства та злагоди й усіляких гараздів в Новому році. У Херсонській гімназії №6 також намагаються берегти народні традиції та передавати їх молодому поколінню. Тому сьогодні наші гімназисти з різдвяними вітаннями відвідали Херсонську Облдержадміністрацію, Херсонську міську раду, Херсонське управління освіти, Благодійне товариство «Центр суспільних програм».

Вітаємо переможців конкурсу малюнків "Тільки сміливі підкорюють моря"!

Вітаємо перможців конкурсу малюнків "Тільки сміливі підкорюють моря", який проходив за підтримки Херсонської  морської академії.

Проведення заходів щодо Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У гімназії  розпочали цю акцію заходи: радіомесендж "Ми проти насильства" та фоточелендж "Скажи насильству - НІ"

Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

Фоточелендж "Естетично та корисно"

У Херсонській гімназії №6 розпочався місячник здорового способу життя "Здоров'я - розкіш для людини, найбільша цінність у душі".

На цьому тижні гімназисти приєдналися до фоточеленджу "Естетично та корисно", ціллю якого є звернути увагу учнів на важливість корисного та раціонального харчування.

 

https://youtu.be/hn1tFPzyHe4

Результати конкурсу "Мій вірний чотирилапий друг"

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-виставки «Мій вірний чотирилапий друг»

Урок доброти

   Педагоги та учні Херсонської гімназії  №6 долучитися  до Всеукраїнського  уроку доброти на честь Всесвітнього дня тварин (4 жовтня), який присвячений гуманному та відповідальному ставленню до них. Окрім цього у нашому закладі відбулася фотовиставка "Мій чотирилапий  друг". На шкільному радіо  звучав радіомесендж "Добро починається з тебе"

День учителя

   1 жовтня у Херсонській гімназії відсвяткували  День працівника освіти. На шкільному радіо звучали привітальні слова від представників класу, кожен клас приготував вітальний плакат для свого класного керівника. Зранку з побажанням-передбаченням на день, супервчителів зустріли учні-супергерої! Закінчився день святковим концертом «Церемонія нагородження супергероїв»

День миру

      Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Багато заходів призначених цьому дню пройшли і в Херсонській гімназії №6:

Олімпійський тиждень

Міжнародний день захисту дітей у Херсонській гімназії № 6

1 червня у Херсонській гімназії №6 відсвяткували Міжнародний день захисту дітей, і незважаючи, на дощову погоду, у закладі панували святкова  атмосфера та піднесений настрій, адже розпочався день святковою радіолінійкою «День для дітей» та відкритим мікрофоном «Талановита молодь гімназії». Потім гімназисти мали змогу привітати один одного зі святом на яскравому арт-паркані «Долоні побажань». Між 1-4 класами був проведений конкурс плакатів. Учні 5-6 класів взяли участь у флешмобі  «Ми майбутнє України».

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.