Гімназичне життя

До Міжнародного дня сім’ї

Сім’я – це найбільше щастя, яке людина може створити сама. У щасливих сім’ях виростають впевнені в собі і щасливі діти, які вміють розрізняти добро і зло і мають високі моральні якості, важливі для розвитку суспільства.

Саме тому, родинне виховання і шанування святості сімейних традицій у Херсонскій гімназії № 6 займає важливе місце.  Так, до Міжнародного дня сім’ї , який відзначається щорічно 15 травня у нашому закладі були проведені наступні заходи:

З ДНЕМ ЗЕМЛІ!

Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням! І тому, у якому стані перебуватиме Земля, залежить тільки від нас!

Свідоме засвоєння й оволодіння екологічною культурою має розпочинатися ще з дитинства. Саме тому у нашій гімназії постійно проходять заходи, спрямовані виховувати школярів дусі любові до рідної природи, охорони навколишнього середовища.

22 квітня у гімназії відзначили Всесвітній День Землі!

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

З 19 квітня по 23 квітня 2021 року у гімназії  проходив Тиждень математики та інформатики

19 квітня.

Вчитель Чихун А.О. з учнями 6-х класів на уроках математики провела історичну хвилинку математики. Під час якої здобувачі освіти ознайомилися з цікавими фактами життя відомих математиків, таких як: Евклід, Платон, Роберт Рекорд, де Муавр, Альфред Нобель.

20 квітня.

Змагання з художньої гімнастики «Скіфська надія - 2021»

У Херсоні пройшли Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики «Скіфська надія - 2021», у яких прийняли участь й наші чарівні та граційні гімназистки. Вони продемонстрували високий рівень майстерності та завоювали багато нагород.

Вітаємо з перемогою:

  • Науменко Вероніку(7-В);

  • Савченко Єлизавету(8-Б);

  • Лєвшину Мирославу(4-А);

  • Буляк Дарину (6-А).

ІІ місце зайняла Липа Ксенія( 2-Б)

ІІІ місце завоювали:

  • Дудчак Влада (4-Б)

З В І Т про проведення предметно-методичної Декади іноземних мов

Навчаймося добра,

Як вчаться мови діти,

Щоб потім все життя

Його творить святе.

Плекайте крізь роки

Троянди ніжні й жито

Тримайте у руках як сонце золоте.

 

Святкова передноворічна атмосфера у гімназії

У Херсонській гімназії №6 уже панує святкова передноворічна атмосфера. Учнів та педагогів зустрічає яскрава новорічна інсталяція, зелена красуня ялинка. У фоє гімназії розташувалась виставка «Новорічна композиція» - поробки ручної праці від усіх класів. На прередодні свята Святого Миколая гімназисти отримали смаколики та подарунки. Також учні прийняли участь у конкурсі «Листівок Св.Миколаю».

Гімназичний конкурс малюнків "Космічні фантазії"

У гімназії проходив конкурс малюнків «Космічні фантазії».

Роботи переможців прийняли участь у міському етапі цього конкурсу та чекають результатів!

Всеукраїнська акція  «16 днів проти насильства»

З 25  листопада по 10 грудня 2020 року  у стінах Херсонської гімназії № 6 до Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» було проведено низку заходів: радіолінійка «Гімназія без насильства», арт-паркан «Світ без насильства», конкурс коміксів «Я проти насильства». Була організована фотозона «Скажи насильству – Ні!»

Класними керівниками та психологом були проведені години спілкування: «Стоп насильству в шкільному колективі», «Вчимось казати «НІ», «Протидії різних форм насильства».

Херсонська гімназія відзначила День української писемності та мови

Педагоги та учні Херсонської гімназії № 6 вважають своїм обов’язком приєднатися до всієї української спільноти, яка 9 листопада відзначає День української писемності та мови.

«Поки живе мова в вустах народу, до того часу живе  і народ" –, писав Костянтин Ушинський.

Саме тому, 9 листопада, приєдналися до радіофлешмобу, і цілий день з вуст наших гімназистів у ефірі шкільного радіо лунають вірші, написані української мовою.

Знавці міста Херсона

Привіт! Мене звати Магдалина Танклевська. Я другий рік працюю у  комісії з правознавства «Феміда» міського учнівського парламенту та є активним членом учнівського самоврядування Херсонської гімназії №6.

Моє шкільне життя перш за все складається з уроків й участі у гімназичних декадах, місячниках, конкурсах, олімпіадах та гуртках «Літературне краєзнавство» й «Юні екскурсоводи».

Сьогодні я хочу розповісти про щорічний конкурс «Знавці міста Херсона».

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.