Соціально-психологічна служба

Адаптація першокласників до шкільного життя

ПЛАН

проведення психолого-педагогічного консиліуму «Адаптація першокласників до шкільного життя»

Питання
Відповідальний
1

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "Запобігання та протидія насильству"

Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер. У діяльність щодо припинення насильства повинні залучатися працівники правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники медичної і психологічної служб.

Про небезпечне селфі

У  зв'язку з  випадками травмування і навіть летального результату при спробі зробити унікальне Селфі, число пригод з любителями екстремального Селфі збільшується постійно. Дуже часто люди, в тому числі і діти, заради великої кількості вподобань у соцмережах вдаються до фотографувань себе у небезпечних місцях або з небезпечними предметами. Коли людина намагається сфотографувати сама себе, у неї  розсіяна увага, втрачається рівновага, вона  не дивиться на всі боки і не відчуває небезпеки.

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

Як допомогти чужій дитині, якщо ви помітили, що вона піддається жорстокому поводженню в сім'ї?

Що потрібно робити, якщо у вас є підстави підозрювати, що якась конкретна дитина піддається жорстокому поводженню в своїй родині? Як ви можете вплинути на ситуацію? Або як реагувати, якщо дитина безпосередньо звернулася до вас за допомогою і захистом від цієї ситуації? Ви можете бути розгублені або пригнічені, зіткнувшись з такою ситуацією, і це абсолютно нормально. Жорстоке поводження з дітьми - вкрай складна тема, її дуже важко усвідомити і ще важче змінити.

Стилі спілкування

Людина може бути чудовим співрозмовником, але абсолютно губитися, коли доходить до висловлення своєї позиції чи захисту особистих інтересів. Секрет у тому, щоб стати асертивним, тобто навчитися відстоювати себе і захищати свої права у спокійній неагресивній манері. 

 Асертивність – це вміння відстояти себе у міжособистісних стосунках, поважаючи свої права і права інших людей.

Асертивність допомагає:

Загрози для дітей в Інтернеті

Небезпеки в Інтернеті для дітей дещо відрізняються від загроз для дорослих. Найпоширеніші категорії небажаних факторів для малюків вже давно визначили психологи, батьки, педагоги і медики. Одним з найбільш серйозних видів небезпеки в Мережі для підростаючого покоління є отримання небажаної інформації. Це може бути порнографія, насильство, наркотики, азартні ігри, заборонена ідеологія і безліч іншого. Дитяча психіка не може повною мірою прийняти отримані знання. Це може значно відбитися на мисленні, психічному розвитку.

У рамках місячника правового виховання зустріч з працівниками ювенальної поліції

16 жовтня у Херсонській гімназії №6 відбулася зустріч учнів 3-х класів з представниками Херсонської юстиції у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Працівники поліції спілкувалися з учнями на правові теми, інформували  про права дітей, та як ці права захищати. І все задля того, аби з малечку формувати правову культуру та правову свідомість.

Графік роботи на тиждень соціального педагога

Соціальний педагог  додержується конфіденційності у всьому, що стосується взаємин з клієнтом, його особистого життя і життєвих обставин.

Зберігає професійну таємницю, не поширює відомостей, отриманих у процесі діагностичної та корекційної роботи.

Дні тижня

Інтервали робочого часу

Графік роботи на тиждень практичного психолога Чечиної Віоли Миколаївни

Психолог додержується конфіденційності у всьому, що стосується взаємин з клієнтом, його особистого життя і життєвих обставин.

Зберігає професійну таємницю, не поширює відомостей, отриманих у процесі діагностичної та корекційної роботи.

Дні тижня

Інтервали робочого часу

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.