Новини

УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ Й УЧНІ!

16 листопада 2020 року - навчальний день для здобувачів освіти гімназії з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до діючого розкладу.

17 листопада 2020 року приступити до навчання у звичайному режимі.

АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Дорогі наші Учителя!

Сьогодні настало Ваше свято — День вчителя. Спасибі Вам за Ваш благородний труд, який ви виконуєте сумлінно і з любов’ю вже багато років поспіль. Ви вмієте заразити своїх учнів жагою знань, як ніхто інший. Вчитель — благородна професія, адже саме вчителі виховую і приводять у дорослий світ людей, які ще вчора були малюками. Вітаємо Вас із Всесвітнім днем вчителя! Бажаємо терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим ви ділитеся з дітьми, поверталося до вас в трикратному розмірі! Зі святом!

У Херсонській гімназії № 6 відбувся тренінг у рамках проєкту "Школа миру"

До Херсона з прифронтового Мирнограду, що на Донеччині, приїхала тренерка Дарія Кондратьєва. Вона поділилась своєю історією, методами налагоджування діалогу та вирішення конфліктів з учнями гімназії № 6 у рамках проєкту "Школа миру".

На тренінгу "Соціальна згуртованість учнів" Дарія Кондратьєва розповіла - за фахом вона вчителька. З початком подій на сході вирішила досліджувати тему відновлення та розбудови миру в Україні та світі. Подібні тренінги для молоді проводить 3 рік.

УВАГА! Особливості організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році

УВАГА!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА  ВІДВІДУВАЧІ ГІМНАЗІЇ!

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 у відповідності до Постанови головного санітарного лікаря України,

ВІДВІДУВАННЯ ГІМНАЗІЇе БАТЬКАМ ТА СТОРОННІМ ОСОБАМ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО!

Вибачте за незручності!

Запрошення на відеозустріч 28.07.2020 з Одеським політехнічним університетом

У зв'язку зі зверненням про роз'яснення за спеціальностями проводимо відео зустріч з випускниками та їх батьками для ознайомлення зі спеціальностями з економічними, комп’ютерними та інформаційними напрямками.

Відповідаємо на питання з процедури подачі заяв для вступу в ВНЗ.

Зустріч відбудеться онлайн о 19:30 28.07.2020

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

Підписано угоду про співпрацю між благодійною організацією «Фонд громади міста Херсона «Захист» та гімназією № 6

2 червня  відбулась нарада щодо планування подальшої роботи по створенню "Школи миру" на базі гімназії № 6 Херсонської міської ради в рамках реалізації проєкту «ПОБУДОВА МИРУ В УКРАЇНІ: РОЗВИТОК У ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ УМІНЬ, НАВИЧОК ТА ЗДІБНОСТЕЙ ДО НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ».

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.