Новини

ХЕРСОНСЬКИЙ  МІСЬКИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ «ЮНГА» запрошує

Запрошує всіх дітей міста Херсон  на  літній відпочинок, де  кожна дитина  знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження! 

Табір забезпечує триразове збалансоване харчування, медичне обслуговування, змістовний відпочинок (екскурсії по місту, відвідування бібліотек, музеїв і театрів, заняття в школі плавання, купання на пляжі «Гідропарк», проведення пізнавально-тематичних заходів та вечорів).

Режим роботи табору:

Пн.-Пт. з 08.00 до 17.00

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

ВІНІЧЕНКО АННУ, ученицю 10-А класу:

  • у номінації «читці» у міському етапі обласної творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» (учитель Мельник Л.В.);

  • І місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Весна – 2021» (учитель Мельник Л.В.);

Подяка за активну участь

Подяка Херсонській гімназії №6 за участь в VІ Всеукраїнській благодійній акції «Наppy Мяу для Мурчика» та зібрану допомогу для безпритульних тварин від команди проєкту «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Нещодавно у м.Баялка Татшанська (Польша) відбувся Чемпіонат світу зі спортивних танців IDSAWORLDCHAMPIONSHIP 2021, у якому взяли участь і вихованці спортивно-танцювального клубу «Променад» Херсонської гімназії №6 – керівник Кузьєва Наталя, які увійшли до збірної команди України. Оцінювали їх виступи найсильніші тренери світу, кожен з яких не просто гучне ім'я, а й ціла віха в історії бальних танців.

«Величезний зал та святкове освітлення відразу надихали вийти на паркет та «запалити»! Й «запалили»!» – говорить Наталя.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.