У гімназії не припиняється профорієнтаційна робота
До учнів 9-х класів завітали студенти Херсонського училища культури, які вивчають "Народне інструментальне мистецтво". Агітаційну кампанію вони провели під музику духових інструментів, чим приємно здивували гімназистів.
Учні 9-х класів стали бажаними гостями у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі, де відвідали ярмарку, присвячену Дню відкритих дверей, поспілкувалися з викладачами та учнями коледжу та отримали гарні враження від екскурсії по навчальному закладу.
Учні 11-х класів відвідали День відкритих дверей факультету іноземної філологіїХерсонського державного університету. Вони мали можливість відчути студентську атмосферу, взявши участь у навчальному процесі разом із студентами.
Учні 11-х класів відвідали День відкритих дверей економічного факультету Херсонського державного аграрногоуніверситету. Отримали Подяку від ректора Кирилова Ю.Є. за перемогу в конкурсі-квесті «Економічні горизонти».
Для учнів 9-11-х класів відбулася зустріч з представниками Литовського університету “LСС International University”, на якій координатор приймальної комісії розповіла старшокласникам про можливості та переваги навчання у цьому вузі у м. Клайпеда.
Учні 10-11-х класів відвідали Всеукраїнські освітні виставки-презентації «Вища освіта в Польщі для українців» та «Навчання в Чехії».
Агітаційну кампанію у гімназії провели:
- Одеський державний університет внутрішніх справ;
- Факультет інженерії та транспорту Херсонського національного технічного університету;
- Юридичний факультет Національного авіаційного університету;
- Військово-морський ліцей;
- Одеська національна академія харчової промисловості.
Приєднуйтесь
Приєднуйтесь до наших груп
Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by
WeebPal.