СОНЯЧНА ТРАДИЦІЯ

Для учнів гімназії вже стало доброю традицією зустрічатися з сонячними дітками, підтримувати їх та їхніх батьків, пропагувати правильне уявлення суспільства про синдром Дауна. Організаторами свята є Громадська організації «Сонячні діти Херсонщини».

Осіннього дня 11 вересня на спортивному майданчику Херсонської гімназії № 6 у рамках Олімпійського тижня відбувся спортивний фестиваль «Кожен Зможе». Цей захід було заплановано для добродушних, життєрадісних дітей з синдромом Дауна, які дарують оточуючим тепло та позитив, а ще дуже прагнуть до спілкування. Однакове бажання успіху та перемоги об’єднало сонячних дітей та учнів 2-11 класів гімназії № 6 та Херсонського садочку компенсуючого типу № 37 у  вікових категоріях від 6 до 18 років.

До створення атмосфери свята чимало зусиль доклали Громадська організація «Сонячні діти Херсонщини» та адміністрація Херсонської гімназії  № 6.

Студенти факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету провели веселі командні змагання, естафети, ігри та танцювальні флешмоби.

На спортивне свято до гімназії завітали гості:

  • заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Чепіга Світлана Володимирівна;
  • начальних управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Юрій Миколайович;
  • директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Дзюба Наталія Василівна;
  • начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Кан Юрій Борисович.

Цього року колектив гімназії було нагороджено подякою за вагомий внесок у розвиток інклюзії на Херсонщині, небайдуже ставлення до дітей з синдромом Дауна та активну учать в організації спортивного фестивалю «Кожен Зможе».

 

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.