Наказ директора гімназії "Про переведення  учнів гімназії до наступних класів"

Від   04.06.2020                                                                                                      № 62

Про переведення  учнів гімназії до наступних класів

На виконання наказу директора Херсонської  гімназії  № 6  від 04.05.2020  за № 57 «Про організоване завершення 2019/20  навчального року та зарахування дітей до гімназії у 2020 році»,  на підставі рішення педагогічної ради  (протокол № 7 від 04.06.2020)         

НАКАЗУЮ:

1. Вважати переведеними до наступних класів учнів Херсонської  гімназії № 6,  які закінчили 2019/2020 навчальний рік,  у такому порядку:

До 2-А класу переводяться учні

  1. Авраменко Софія Андріївна
  2. Березницька Поліна Сергіївна
  3. Бондарчук Єлисей Андрійович
  4. Бондар Маргарита Андріївна
  5. Бугранова Анна Вадимівна
  6. Буряк Лев Кирилович
  7. Вовчук Григорій Олександрович
  8. Волкова Злата Андріївна
  9. Гаран  Поліна Євгенівна
  10. Глазова Владислава В’ячеславівна
  11. Демченко Емілія Ігорівна
  12. Денисов Матвій Олександрович
  13. Захаревич  Ярослав Сергійович
  14. Кириченко Єлизавета Олександрівна
  15. Куленок Міхаіл Сергійович
  16. Маганова Уляна Олександрівна
  17. Матвієнко-Костенко Тимур Олександрович
  18. Мурашова Вероніка Віталіївна
  19. Некрасова Мілана Богданівна
  20. Полтавський Станіслав Сергійович
  21. Сафаров Тимур Сафарович
  22. Сворень Даніела Олексіївна
  23. Сімковська Поліна Максимівна
  24. Сухомлін Ангеліна Юріївна
  25. Філонцев Даніїл Дмитрович
  26. Чайка Гліб В’ячеславович
  27. Чайковський Іван Володимирович
  28. Чапля Олександра Ігорівна
  29. Черв’якова Софія Максимівна
  30. Чернуха Гліб Олександрович
  31. Чумаков Віталій Петрович
  32. Шевченко Маріетта Сергіївна
  33. Шпак Захар Русланович
  34. Якубович Єва Олександрівна

До 2-Б класу переводяться учні

  1. Ареф’єва Софія Петрівна
  2. Боженко Макар Володимирович 
  3. Булах Анна Іванівна
  4. Васильєва Поліна Олександрівна
  5. Воропай Юліана Андріївна
  6. Гайдаржі Кіра Юріївна
  7. Гірік Злата  Олегівна
  8. Гришин  Ілля Дмитрович  
  9. Гуськова Аліса Дмитрівна  
  10. Діденко Ярослава Сергіївна
  11. Ігнат Єгор Дмитрович 
  12. Іщенко Кирило Дмитрович  
  13. Карамалікова Альона Іллівна
  14. Колєснікова Сімона Володимирівна 
  15. Константінова Вікторія Сергіївна
  16. Крутій Вікторія Володимирівна
  17. Кубрак Софія Олексіївна
  18. Липа Ксенія Сергіївна
  19. Марченко Ілона Денисівна
  20. Нікітенко Софія Дмитрівна
  21. Неласова Катерина Михайлівна
  22. Павленко  Артем Дмитрович
  23. Петрова Анна Юріївна
  24. Пономаренко Артем Сергійович
  25. Савіна Мілана Павлівна
  26. Салах Руслан Хатем
  27. Самойленко Філіп Олександрович
  28. Сауніна Поліна Романівна
  29. Сіліваненко Микита Олександрович 
  30. Семенцов Ярослав Віталійович 
  31. Склярова Олександра Максимівна
  32. Тарасюк  Марк Юрійович
  33. Тріщенко Ян Олегович
  34. Шабанов Євген Євгенович
  35. Шевченко Даніїл Артурович
  36. Хоруженко Кирил Вадимович

До 2-В класу переводяться учні

  1. Алексенко Андрій Ігорович
  2. Антонов Мирон Васильович
  3. Біляк Олексій Олександрович
  4. Веселовський Андрій Леонідович
  5. Гладишева Анастасія Олександрівна
  6. Гордецький Микола Костянтинович
  7. Григоренко Герман Олександрович
  8. Жук Лілія Юріївна
  9. Казанніков Михайло Пилипович
  10. Кальницький Ярослав Романович
  11. Кравченко Родіон Олексійович
  12. Крамаренко В’ячеслав Андрійович
  13. Кучеренко Гліб Сергійович
  14. Кучеренко Захар Сергійович
  15. Мала Вероніка Сергіївна
  16. Малайрева Анастасія Олександрівна
  17. Марченко Давід Андрійович
  18. Марченко Софія Андріївна
  19. Мельниченко Богдан Андрійович
  20. Микитюк Олександра Сергіївна
  21. Мих Антон Глібович
  22. Моргунов Роман Олексійович
  23. Олійник Аліса Віталіївна
  24. Підюра Евеліна Олексіївна
  25. Погорлецька Аліна Сергіївна
  26. Рибалко Сергій Сергійович
  27. Семутенко Злата Олегівна
  28. Філіппова Ольга Борисівна
  29. Фірсова Мирослава В’ячеславівна
  30. Ханіна Маррі Стефанія Айлін Домініківна
  31. Чех Кира Сергіївна
  32. Шевченко Анна Ігорівна
  33. Якубенко Ігор Андрійович

До 3-А класу переводяться учні

  1. Аллахвердова Аделіна Аркадіївна
  2. Багненко Софія  Михайлівна
  3. Білоусов Володимир  Володимирович
  4. Волощук Олександр  Олександрович
  5. Даник Кіріл  Вадимович
  6. Демидова Меланія Олексіївна
  7. Дробікова Елліна Максимівна
  8. Казанніков Іван Пилипович
  9. Кайбазаков  Богдан  Романович
  10. Кахічко Микола Артемович
  11. Ковтун Владислав Вадимович
  12. Кузьменко Кіра Миколаївна
  13. Ліщишин Максим  Олегович
  14. Ляна Аріна Артемівна
  15. Максимчук Кирило  Романович
  16. Меліхова Амелія Владиславівна
  17. Мельниченко Вікторія Миколаївна
  18. Мєшкова Вікторія  Дмитрівна
  19. Михайлова Дарина Олександрівна
  20. Моралес Ізабелла-Марія
  21. Паливода Володимир  Андріанович
  22. Попков Владислав  Романович
  23. Решетило Таїсія В’ячеславівна
  24. Солдатський Кіріл Володимирович
  25. Стасюк  Софія Віталіївна
  26. Суркова Кароліна  Анатоліївна
  27. Сухін Єлисей  Іванович
  28. Фролов Ярослав Денисович
  29. Чугунова Альона  Олександрівна
  30. Шавалда Анна Іллівна
  31. Яковенко Іван  Денисович

До 3-Б класу переводяться учні

  1. Айметов Ренат  Ельдарович
  2. Алексєєв Тимофій Олегович
  3. Бабанакова Віолетта Артемівна
  4. Багненко Ксенія Антонівна
  5. Балуєва Кіра  Олександрівна
  6. Бикова Софія  Романівна
  7. Бортовик Іван  Віталійович
  8. Вербовенко Марія Олександрівна
  9. Голубєв Тімур  Костянтинович
  10. Гончар Владислав  Ігорович
  11. Горланов Гордій  Іванович
  12. Гришан Дамір  Сергійович
  13. Гром Єгор Юрійович
  14. Гусєва Марія  Олександрівна
  15. Деміров Віктор  Дмитрович
  16. Донєва Евеліна Сергіївна
  17. Квіточка Марина  Сергіївна
  18. Кліменков Сергій  Сергійович
  19. Койдюк Костянтин  Іванович
  20. Конягін Максим  Олександрович
  21. Котельникова Аріна  Вікторівна
  22. Котьо Єлизавета  Олексіївна
  23. Кравченко Ванесса  Володимирівна
  24. Кузьменко Єлизавета Валентинівна
  25. Лой Данило Русланович
  26. Мірошниченко Аліса Віталіївна
  27. Москвіна – Таранчук Арина  Віталіївна
  28. Піценко Ростислав  Віталійович
  29. Рой Артем Сергійович
  30. Сордія Лана Лашаєвна
  31. Степаницька Марина  Сергіївна
  32. Таран Гліб Сергійович
  33. Циганок Олексій Сергійович
  34. Циганок Єлизавета Олександрівна
  35. Шепетковська Софія Русланівна

До 3-В класу переводяться учні

  1. Біловол Тимофій  Андрійович
  2. Брик Вячеслав Олександрович
  3. Вдовенко Іван Євгенович
  4. Войчек Аріна Олексіївна
  5. Гах Ірина  Вячеславівна
  6. Герасименко Мілана  Кирилівна
  7. Годованна Кароліна  Олексіївна
  8. Гунько Варвара  Вікторівна
  9. Дем’янова Дар’я  Олексіївна
  10. Діяментович Фелікс  Дмитрович
  11. Домбровський Павло  Євгенович
  12. Дробікова Катерина  Антонівна
  13. Клюс Михайло  Іванович
  14. Ковальчук Дем’ян  Павлович
  15. Кондрашов Михайло Радомирович
  16. Крутій Катерина  Володимирівна
  17. Лапенкова Мілена Кирилівна
  18. Молдун Марія Іванівна
  19. Мурашова Діана  ВіталіЇвна
  20. Науменко Марія  Ярославівна
  21. Ничипорук Іван  Андрійович
  22. Нікітенко Марія Сергіївна
  23. Одинцов Матвій  Олексійович
  24. Побережна Мілана  Сергіївна
  25. Помогайбо Тимофій  Борисович
  26. Русакова Анна  Вадимівна
  27. Савун Таміла  Віталіївна
  28. Сигарева Марія  Денисівна
  29. Смирнов Матвій  Ігорович
  30. Тригуб Андрій  Романович
  31. Туригін Марк  Костянтинович
  32. Фафенроут Тимур Юрійович
  33. Шагов Давид  Валерійович
  34. Шагов Данило  Валерійович

До 4-А класу переводяться учні

  1. Аландаренко Вероніка Валеріївна
  2. Базунова Єлизавета Максимівна
  3. Басич Олександр Олександрович
  4. Берніков Артем Ігорович
  5. Білозор Максим Віталійович
  6. Бойко Михайло Євгенович
  7. Бородіна  Діана Денисівна
  8. Будченко Анастасія Віталіївна
  9. Величко Єлизавета Сергіївна
  10. Верхових Денис Максимович
  11. Вініченко Марія Вадимівна
  12. Жосан Назар Андрійович
  13. Кісельов Руслан Русланович
  14. Кличко Олександра Євгенівна
  15. Кобзар Назар Анатолійович
  16. Комар Вероніка Віталіївна
  17. Кравцова Каріна Юріївна
  18. Кулик Денис Вадимович
  19. Левицький Мирослав Михайлович
  20. Леонтьєв Роман Олексійович
  21. Лєвшина Мирослава Ярославівна
  22. Мельник Олександра Олександрівна
  23. Музика Роман Сергійович
  24. Петренко Юрій Андрійович
  25. Поляков Єгор Андрійович
  26. Попова Стефанія Андріївна
  27. Саленко Таїсія Юріївна
  28. Сердюк Марія Микитівна
  29. Сєніва Валерія Віталіївна
  30. Сліпець Марія Євгенівна
  31. Спірін Нікіта Юрійович
  32. Стаценко  Дар’я Олександрівна
  33. Ткаченко Єлизавета Миколаївна
  34. Українець Іван  Станіславович
  35. Якущенко Катерина Володимирівна

До 4-Б класу переводяться учні

  1. Безердян  Олексій Миколайович
  2. Білоусов  Олександр  Андрійович
  3. Біляєв Гліб  Вячеславович
  4. Бураковський   Платон  Олександрович
  5. Буцинь   Дарина Олександрівна
  6. Вишневська Олександра Олександрівна
  7. Гречухін Михайло Сергійович
  8. Гриб Марія  Андріївна
  9. Дутчак Влада Володимирівна
  10. Калніболотський  Ілля Ігорович
  11. Кандибей  Денис Євгенович
  12. Касаткін Владислав Віталійович
  13. Колядко Олексій Олексійович
  14. Котенко  Іванна Євгенівна
  15. Кулешова Валерія Миколаївна
  16. Лисак Кира Павлівна
  17. Мандра  Святослава Олександрівна
  18. Мєшкова  Єлизавета Геннадіївна
  19. Нікітченко  Поліна Андріївна
  20. Німа Дарія Віталіївна
  21. Овчінніков  Ілля Євгенович
  22. Пулянович  Віолетта Миколаївна
  23. Сіденко Уляна Сергіївна
  24. Скакун  Поліна Іванівна
  25. Суворов Олександр Сергійович
  26. Танасійчук Поліна Павлівна
  27. Турченко Софія Юріївна
  28. Тянутова Анастасія Володимирівна
  29. Фомін  Віталій Сергійович
  30. Хоруженко  Тимур Вадимович
  31. Чабаненко Каріна Дмитрівна
  32. Шишкіна  Христина Павлівна
  33. Шпак Всеволод Дмитрович
  34. Яковлєв Ігнат Вадимович

До 4-В класу переводяться учні

  1. Адамов Максим Артемович
  2. Білий Давід Іванович
  3. Білоцерківець  Аріна Миколаївна
  4. Бобровський  Олександр Олексійович
  5. Бойко Марія Михайлівна
  6. Буткевич Річард Віталійович
  7. Варивода Тетяна Олександрівна
  8. Гудко Анна Володимирівна
  9. Данильченко   Артем Олексійович
  10. Зайцева  Богдана Михайлівна
  11. Запорожець  Ксенія Мстиславівна
  12. Зарівна  Олена Сергіївна
  13. Кандєрова  Аріна Сергіївна
  14. Кваріані   Артур Денисович
  15. Кириченко Кіра Артемівна
  16. Корецька  Єлизавета Дмитрівна
  17. Кохнович   Ігор Сергійович
  18. Літвінов  Максим Євгенович
  19. Логащук Ольга Артемівна
  20. Максименко   Дмитро Олексійович
  21. Мартем’янова  Олександра Леонідівна
  22. Орищак  Аріна Валеріївна
  23. Поліщук  Анастасія  Михайлівна
  24. Пушкіна  Софія Вікторівна
  25. Романькова  Анастасія Сергіївна
  26. Сапсай  Ірина Олександрівна
  27. Слєпчук  Кирило Максимович
  28. Солохін Артем Денисович
  29. Ставцева   Ніка Ігорівна
  30. Сурдуленко  Олександр Ілліч
  31. Устименко Руслан Станіславович
  32. Чобан  Микита Олегович
  33. Чуйков  Данило Миколайович
  34. Яшкін Станіслав  Олександрович

До 5-А класу переводяться учні

  1. Богомолова  Марія  Євгенівна
  2. Бойко Владислава Миколаївна
  3. Верзун Дана Романівна
  4. Випирайленко Дар′я Максимівна
  5. Волокітін Денис Геннадійович
  6. Волокітіна Діана Геннадіївна
  7. Воропай  Анастасія Андріївна
  8. Грушевська Єлізавєта Олегівна
  9. Єлагіна Владислава Денисівна
  10. Заболотна Тетяна Володимирівна
  11. Карамаліков Олександр Ілліч
  12. Козінець Дар′я Ігорівна
  13. Костенко Микита Віталійович
  14. Краглік Владислава Андріївна
  15. Кузьменко Дар′я Юріївна
  16. Левжинський Тимофій Євгенович
  17. Лук′яненко Юрій Сергійович
  18. Любарська Єлизавета Геннадіївна
  19. Малетич Валерія Вікторівна
  20. Мамонтов Роман Андрійович
  21. Немченко Єва Іванівна
  22. Новосельцева Марія Олександрівна
  23. Плахотнюк Аріна Сергіївна
  24. Распутній Марк Сергійович
  25. Репушевська Карина Анатоліївна
  26. Соловйова Наталія Олексіївна
  27. Степанова Аліна Євгенівна
  28. Степанюк Аріна В′ячеславівна
  29. Тимофеєва Поліна Денисівна
  30. Тімкіна Єлизавета Павлівна
  31. Циганок Дмитро Сергійович
  32. Шумейко  Вероніка Станіславівна
  33. Юрченко Поліна Романівна
  34. Ярова Софія Вадимівна

До  5-Б класу переводяться учні

  1. Ареф’єва  Мілана Петрівна
  2. Атаманенко Григорій Вячеславович
  3. Безгодкова Ніколь Дмитрівна
  4. Білоненко Дар’я Олександрівна
  5. Бондаренко Поліна Володимирівна
  6. Бутенко Вероніка Костянтинівна
  7. Воліченко Кіра Сергіївна
  8. Гарькава Крістіна Павлівна
  9. Демченко Ярослав Олексійович
  10. Дубовик Софія Віталіївна
  11. Дуднік Денис Олександрович
  12. Єременко Марія Юріївна
  13. Клімчук Ростислав Русланович
  14. Кравець Богдан Костянтинович
  15. Лисенко Богдан Олексійович
  16. Ляшенко Родіон Антонович
  17. Малига Кирил  Дмитрович
  18. Марканич Макар Олексійович
  19. Марченко Аріна Юріївна
  20. Мельникова Крістел Григорівна
  21. Назарова Кіра Олегівна
  22. Носовський Артем Олександрович
  23. Озеров Нікіта Романович
  24. Осипова Вероніка Іванівна
  25. Пасько Марія Павлівна
  26. Рижик Аріна Ігорівна
  27. Рижиков Арсеній Дмитрович
  28. Роженко Олександр Дмитрович
  29. Рожкова Софія Кирилівна
  30. Русаков Євгеній Вадимович
  31. Самойленко Марк Олександрович
  32. Щепалова Аліса Вадимівна

До 5-В класу переводяться учні

  1. Велігурська  Віталіна  Євгенівна
  2. Гаран  Єгор  Євгенович
  3. Глазков Богдан  Андрійович
  4. Григор’єва Марія Вікторівна
  5. Гуртовенко Анастасія  Олегівна
  6. Демченко Вероніка Ігорівна
  7. Доброжан Артур Олександрович
  8. Дойбан Амелія Денисівна
  9. Дудченко Валерія  Віталіївна
  10. Іщенко Дар’я  Володимирівна
  11. Калошина Софія Максимівна
  12. Карасьова Таісія  Іллівна
  13. Краснянська Дар’я Олексіївна
  14. Кунай Анна Олександрівна
  15. Кучеренко Поліна  Павлівна
  16. Маляренко Таїсія Юріївна
  17. Марквас Олександра Романівна
  18. Мартишина Поліна Валентинівна
  19. Матковський  Федір Ілліч
  20. Музичко Володимир Олексійович
  21. Некряч Діана  Миколаївна
  22. Плохотін Дмитро Олександрович
  23. Самборська Аліна Анатоліївна
  24. Санжаровська Вікторія Артемівна
  25. Сєрєнченко Артем Антонович
  26. Сімашкевич Анна Віталіївна
  27. Славич Ярослав Павлович
  28. Соколенко Кирило Миколайович
  29. Ступіна Валерія  Олегівна
  30. Таранчук Богдан  Віталійович
  31. Таранчук Гліб  Віталійович
  32. Чабанюк Анастасія Дмитрівна

До 6-А класу переводяться учні

  1. Агафонов  Лев Олександрович
  2. Бакуліна  Алєся Олександрівна
  3. Безручко  Максим Дмитрович
  4. Бекиш  Валерія Дмитрівна
  5. Березовенко Марія Ігорівна
  6. Болдирєва  Ульяна Андріївна
  7. Буляк  Дар’я Владиславівна
  8. Вєтрова  Анастасія Віталіївна
  9. Власенко  Софія Олексіївна
  10. Волков  Максим Олександрович
  11. Головченко Катерина Русланівна
  12. Жулінська Софія Володимирівна
  13. Клюс  Іван Іванович
  14. Ключник  Вероніка Андріївна
  15. Козак  Юлія Валентинівна
  16. Курочкіна  Вероніка Валентинівна
  17. Куцевол  Назар Олексійович
  18. Леонтьєв Архип Олексійович
  19. Матвієнко Марк Максимович
  20. Монастирьова  Богдана Олегівна
  21. Муравська  Єлизавета Ігорівна
  22. Нікітенко Назарій Сергійович
  23. Петрюченко Марія Андріївна
  24. Прозорова  Ганна Максимівна
  25. Россинська  Катерина Ігорівна
  26. Савченко  Романна Геннадіївна
  27. Саєнко  Роман Олегович
  28. Соколенко  Святослав Вікторович
  29. Солохіна  Софія Віталіївна
  30. Сопіга Антон Леонідович
  31. Тарасова Дарія В’ячеславівна
  32. Тукалова  Анастасія  Пилипівна
  33. Ульянченко  Нікіта Олексійович
  34. Цибулько  Олександра Миколаївна
  35. Цибух  Дарина Андріївна
  36. Ціціліна  Софія Олексіївна
  37. Шилко  Олександр Андрійович
  38. Яковенко Андрій Євгенович
  39. Якущенко Іван Володимирович

До 6-Б класу переводяться учні

  1. Величковська Анастасія Владиславів
  2. Гетало  Валерія Олексіївна
  3. Єлісєєв  Єгор Георгійович
  4. Іващенко  Марія Олександрівна
  5. Ізмайлова Катерина Андріївна
  6. Ізмайлова  Анастасія Андріївна
  7. Кабакович  Катерина Євгенівна
  8. Колола  Владислава-Іванна Сергіївна
  9. Коломойцева  Єлизавета Віталіївна
  10. Крючковська  Олександра Олександр
  11. Кузьменко  Сергій Сергійович
  12. Литвиненко  Вероніка Олександрів
  13. Літостанська  Анастасія Володимирів
  14. Лобода   Олександр Павлович
  15. Лосєва Міла Олександрівна
  16. Луценко  Крістіна Вадимівна
  17. Матвєєв  Іван Олегович
  18. Милославська  Луїза Борисівна
  19. Михайлова  Ліна Еріківна
  20. Нерсесян  Руслан Русланович
  21. Новіков  Андрій Федорович
  22. Сікоєв  Георгій Сергійович
  23. Скороход  Олександра Олександр.
  24. Ставицький  Артем Віталійович
  25. Сурдуленко  Єлизавета Іллівна
  26. Трокіна  Варвара Дмитрівна
  27. Туркевич Іван Борисович
  28. Чернявська Софія Вікторівна
  29. Чиж  Аріна Валеріївна
  30. Шевченко  Данило Сергійович
  31. Шилова  Васіліса Олександрівна
  32. Шувалов Артем Кирилович
  33. Щусь   Ольга Миколаївна
  34. Яворська  Єва Дмитрівна
  35. Якименко   Владислав Сергійович
  36. Яланський Микола Станіславович

До  6-В класу переводяться учні:

  1. Азлер Аліса Олегівна
  2. Балюк Нікіта Андрійович
  3. Бараш Ніка Іванівна
  4. Біденко Таїсія Сергіївна
  5. Бобровська Вікторія Олексіївна
  6. Ващенко Макар Сергійович
  7. Верзун Лана Романівна
  8. Волощук Борис Олександрович
  9. Гордецький Ілля Костянтинович
  10. Гронський  Анатолій Сергійович
  11. Гурнак  Федір Ігорович
  12. Демків Варвара Юріївна
  13. Дубов Костянтин Андрійович
  14. Єрохіна Ангеліна Андріївна
  15. Жданов Сергій Євгенович
  16. Ігнатейко Даніїл Дмитрович
  17. Лисенко Владислав Денисович
  18. Макаренко Олена Романівна
  19. Малайрев Ілля Олександрович
  20. Малишев Артем Владиславович
  21. Нагорний В’ячеслав Сергійович
  22. Нудьга Дар’я Федорівна
  23. Погорєлова Ксєнія Андріївна
  24. Поспєлов Давід Миколайович
  25. Присяжнюк Анастасія Петрівна
  26. Роміков Денис Ярославович
  27. Рощенко Єгор Євгенійович
  28. Савіна Єлизавета Олександрівна
  29. Савонік Мирослав Миколайович
  30. Савченко Андрій Дмитрович
  31. Сердюк Данило Костянтинович
  32. Скрипак Микола Володимирович
  33. Степась Єгор Денисович
  34. Суворов Сергій Сергійович
  35. Шестакова Уляна Сергіївна
  36. Якушенко Іван Сергійович

       До  7-А  класу переводяться учні:

  1. Абдалова  Олена Ігорівна
  2. Боженко Даніїл Володимировича
  3. Бойцун  Єгор Сергійович
  4. Борисенко Дар’я Миколаївна
  5. Буткевич  Роні Григорович
  6. Верещака Софія Олексіївна
  7. Година Антон Дмитрович
  8. Грищенко Каріна В’ячеславівна
  9. Денисенко Владислав Юхимович
  10. Діденко Альона Михайлівна
  11. Дробікова Валерія Максимівна
  12. Дубина Валерія Дмитрівна
  13. Дядченко Максим Юрійович
  14. Зюзькіна Марія Валентинівна
  15. Круподер Ярослав Вікторович
  16. Кузьменко Микола Миколайович
  17. Куликова Злата  Дмитрівна
  18. Лавров Ярослав Сергійович
  19. Мартиненко Єва Костянтинівна
  20. Матковська Анна Іллівна
  21. Паніва Поліна Михайлівна
  22. Плющ Аріна Олексіївна
  23. Рубін Ярослав Максимович
  24. Салтикова Вікторія Олександрівна
  25. Танасійчук Аріна Андріївна
  26. Трембач Дар’я Максимівна
  27. Федорина Вікторія Сергіївна
  28. Фролова Марія Сергіївна
  29. Цілик Вероніка Вячеславівна
  30. Чабан Анастасія Андріївна
  31. Чуприна Дар'я Віталіївна
  32. Шеремет Карина Валеріївна
  33. Шинкаревська Аліса Юріївна
  34. Юрчук Кирило Юрійович

До  7-Б  класу переводяться учні:

  1. Авраменко  Вероніка Андріївна
  2. Аксютіна  Стелла Русланівна
  3. Артемчук  Дар’я Сергіївна
  4. Байбуза  Святослав Олександрович
  5. Величко  Валерія Валеріївна
  6. Говорун  Антон Сергійович
  7. Говорун  Кирило Сергійович
  8. Гринько Андрій Олександрович
  9. Д’яченко Єгор Олегович
  10. Дашков Роман Вадимович
  11. Дубіцький  Ігнат Олександрович
  12. Євтухов Віктор Артемович
  13. Заєць Олена Дмитрівна
  14. Іванова  Кіра Костянтинівна
  15. Ільющенко Ніколай Сергійович
  16. Кан  Євгенія Юріївна
  17. Качан  Анатолій Анатолійович
  18. Корнєєва  Єлизавета Михайлівна
  19. Кулаєва Ольга Денисівна
  20. Немм  Дар'я Дмитрівна
  21. Орлова Софія Олександрівна
  22. Семенчева  Софія Ігорівна
  23. Сушкевич  Андрій Русланович
  24. Таран Даниїл Сергійович
  25. Тарасова Ксенія Ігорівна
  26. Тищенко Кіра Володимирівна
  27. Турундаєва Катерина Андріївна
  28. Устенко Владислав Володимирович
  29. Фафенроут Домініка Юріївна
  30. Фоменко  Маргарита Олегівна
  31. Шестаков  Денис Сергійович
  32. Шлапак Олеся Миколаївна
  33. Юрченко Олег Олександрович
  34. Явна Ніка Андріївна

До  7-В  класу переводяться учні:

  1. Авдєєва Марія Миколаївна
  2. Алексєєв Павло Валерійович
  3. Байбуза Любов Андріївна
  4. Білоконь  Ольга  Олексіївна
  5. Бондаренко  Марина Олександрівна
  6. Бурбас  Юна Сергіївна
  7. Волошина  Єлизавета Євгенівна
  8. Герасимчук  Аліса  Юріївна
  9. Гірік Назар Олегович
  10. Гончарова  Софія Володимирівна
  11. Громова  Вероніка Ігорівна
  12. Денисов  Сергій Олександрович
  13. Дєдок   Олександра Дмитрівна
  14. Діденко Аліна  Михайлівна
  15. Дорохова  Ольга Валентинівна
  16. Закирнична  Любов Костянтинівна
  17. Запорожцева  Валерія Максимівна
  18. Ілляшенко  Максим Олегович
  19. Касаткіна Надія Віталіївна
  20. Каченко Артем Андрійович
  21. Ковальська  Вероніка Андріївна
  22. Колядко  Іван Олексійович
  23. Корякіна  Анастасія Олексіївна
  24. Кузьменко Єва Юріївна
  25. Кушнір Анастасія Віталіївна
  26. Ліндт  Артур Михайлович
  27. Лучко  Рінат Юліанович
  28. Міхнюк  Марія  Олександрівна
  29. Науменко Вероніка Анатоліївна
  30. Нікітенко Михайло Дмитрович
  31. Попцев  Назар Русланович
  32. Потапчук Всеволод Ігорович
  33. Самофалов Нікіта Володимирович
  34. Слєпич  Анна Олександрівна
  35. Старов  Вадим Володимирович
  36. Шевченко  Владислав Сергійович
  37. Ярмак  Максим Віталійович

До 8-А класу переводяться учні:

  1. Бойко Мелана Сергіївна
  2. Бурда Валерія Тарасівна
  3. Ванзяк Єва Євгеніївна
  4. Гаврилова Єлизавета Русланівна
  5. Гаценко Аріна Володимирівна
  6. Гладіч Тимофій Вікторович
  7. Головач Олександр Олексійович
  8. Горобей Аліна Антонівна
  9. Залєснова Софія Ігорівна
  10. Коваль Вероніка Святославівна
  11. Коломойцева Вероніка Юріївна
  12. Кропивницький Іван Іванович
  13. Куликов Артем Євгенійович
  14. Лось Аліса Владиславівна
  15. Лук'яненко Олена Сергіївна
  16. Ніконов Максим Юрійович
  17. Павлов Максим Віталійович
  18. Панфьорова Анастасія Ігорівна
  19. Пожидаєв  Руслан Олегович
  20. Саркісян Нателла Юріївна
  21. Сидорова Олександра Михайлівна
  22. Сікоєва Маргарита Сергіївна
  23. Сліпіч Софія Павлівна
  24. Солдатська Мілена Сергіївна
  25. Тарасюк  Романа Юріївна
  26. Терентьєв Олександр Сергійович
  27. Фафенроут Артур Юрійович
  28. Форос Валерія  Олегівна
  29. Хелман Віолета Георгіївна
  30. Хелман Владислава Георгіївна
  31. Цапів Дмитро Романович
  32. Чеховська Дар'я Андріївна
  33. Яворський Артем Дмитрович

До 8-Б класу переводяться учні:

  1. Бегеній  Софія Олександрівна
  2. Бодрова Марія Денисівна
  3. Бойлук Владислава Владиславівна
  4. Бордова Юлія Валеріївна
  5. Бородуля Кіра Андріївна
  6. Добровольська Дарія Володимирівна
  7. Заменський Олексій Олександрович
  8. Ігнашова Маргарита В’ячеславівна
  9. Козлов Арсеній Ігорович
  10. Козуб  Кіріл Олександрович
  11. Кондратюк  Віктор Вікторович
  12. Коротиш Єва Євгенівна
  13. Косенко Анастасія Сергіївна
  14. Лобань Наталія Федорівна
  15. Лозовський  Олександр Сергійович
  16. Лопушинська Варвара Андріївна
  17. Мала Катерина Олегівна
  18. Машиністов Сергій Сергійович
  19. Мегеря Яна Миколаївна
  20. Мецкер Олег Олександрович
  21. Некряч Алана Миколаївна
  22. Носков Ілля Владиславович
  23. Петрина Артем Олександрович
  24. Попович Катерина Сергіївна
  25. Резніченко Дем’ян Русланович
  26. Руденко Єлизавета Сергіївна
  27. Савченко Єлизавета Дмитрівна
  28. Свєчнікова Валерія Всеволодівна
  29. Суходолова Анастасія Сергіївна
  30. Трамбовецька Маргарита Сергіївна
  31. Циганій Вероніка Сергіївна
  32. Чекмарьова Карина Віталіївна 
  33. Юр’єв Даніель Максимович
  34. Яковлєва Влада Вадимівна

До 8-В класу переводяться учні:

  1. Аллахвердова   Мілана Аркадіївна
  2. Врублевський  Нікіта Романович
  3. Дехніч  Марія Олексіївна
  4. Думінець   Дмитро Сергійович
  5. Калошин  Асім Максимович
  6. Клєпікова  Анастасія Вікторівна
  7. Ковальська Аліна Андріївна
  8. Кононенко Михайло Юрійович
  9. Криворучко Маргарита Сергіївна
  10. Лендер  Єлена Олександрівна
  11. Лісанова  Єлизавета Антонівна
  12. Ляховський  Сергій Ігорович
  13. Льода   Вероніка Вадимівна
  14. Магуза Андрій Павлович
  15. Мартинюк  Єлизавета Анатоліївна
  16. Налівкіна  Анастасія Аркадіївна
  17. Наріжна Анжеліка Володимирівна
  18. Нестеренко  Олександр Сергійович
  19. Нікітенко  Павло Сергійович
  20. Орленко  Анастасія В’ячеславівна
  21. Панченко   Софія Олександрівна
  22. Приймак  Каміла Олексіївна
  23. Радкевич   Данило Олександрович
  24. Садовий   Ярослав Артемович
  25. Стасюк   Владлена Віталіївна
  26. Теленга  Анна Олександрівна
  27. Чайка  Єгор В’ячеславович
  28. Чернуха  Єлизавета Олександрівна
  29. Якубович Даниїл Володимирович
  30. Ярцев  Денис Дмитрович

До 9-А класу переводяться учні:

  1. Асауленко Софія Валеріївна
  2. Блюменфельд  Данило Анатолійович
  3. Бондар Сергій Сергійович
  4. Бондаренко Олександра Олександрівна
  5. Герасименко Анна Сергіївна
  6. Гірін Нікіта Геннадійович
  7. Дем’яненко Анастасія Ігорівна
  8. Дерюжина Валерія Олегівна
  9. Дудіна  Анастасія Тимофіївна
  10. Заєць Олександр Олександрович
  11. Зарівна  Анна  Сергіївна
  12. Зелінська Аліна Борисівна
  13. Ільченко Анна Юріївна
  14. Кістірьова  Дар'я Ярославівна
  15. Когадько Владислава Андріївна
  16. Крутій Анастасія Володимирівна
  17. Луценко Аліна Вадимівна
  18. Матвієнко Анастасія Павлівна
  19. Матюха Софія Віталіївна
  20. Мих Анна Глібівна
  21. Мошенський Рєнат Арсентійович
  22. Нельга Владислав Сергійович
  23. Побережна Аліна Сергіївна
  24. Покотилова Анастасія Євгенівна
  25. Скрябін Максим Юрійович
  26. Соловйов Андрій Андрійович
  27. Сукач  Альона Дмитрівна
  28. Танклевська Магдалина Станіславівна
  29. Третяк Мері Валеріївна
  30. Філовська Софія Григорівна
  31. Чулкова Кіра Дмитрівна
  32. Чумаченко Георгій Сергійович
  33. Шевченко Олеся Валеріївна
  34. Шестакова Дар'я Миколаївна

До 9-Б класу переводяться учні:

  1. Азовська Анастасія Анатоліївна
  2. Алімов Нікіта Костянтинович
  3. Бабіч  Сергій Максимович
  4. Бартєнєва Дар’я Русланівна
  5. Басараб Олексій Сергійович
  6. Бовкун Ангеліна Євгенівна
  7. Брик Катерина Олександрівна    
  8. Герасимова Олександра Юріївна
  9. Катиніна Марія Максимівна
  10. Кириченко Кирило Сергійович
  11. Коваленко  Дар’я  Костянтинівна
  12. Кравець Богдан Андрійович
  13. Кравченко Крістіна Костянтинівна
  14. Кумановська Станіслава Сергіївна
  15. Кучеренко Владислав Олександрович
  16. Кучеров Роман Олегович
  17. Лазоренко Ілля Сергійович
  18. Лук’янченко Віталій Віталійович
  19. Мадаєв Микола  Елійович
  20. Мадаєва Софія Еліївна
  21. Марковський Всеволод Ернестович
  22. Міщенко Поліна Сергіївна
  23. Орищак Давид Валерійович
  24. Пальников Олександр Сергійович
  25. Повод Вероніка Владиславівна
  26. Повод Софія Владиславівна
  27. Рогожина Єлизавета Олексіївна
  28. Саїданхарі Амір Мохаммадович
  29. Слєпич Софія Олександрівна
  30. Старова Марина Володимирівна
  31. Шаповаленко Софія Єгорівна
  32. Шепель Денис Дмитрович
  33. Яржемський Ярослав Володимирович

До 11-А класу переводяться учні:

  1. Абрамс Деана Крістіна
  2. Агафонов Єгор Олександрович
  3. Адамович Вероніка Дмитрівна
  4. Андибура Єлизавета Олександрівна
  5. Бугрєєва Валерія Олегівна
  6. Василенко Софія Ігорівна
  7. Вільчинська Ірина Валеріївна
  8. Водоп'ян Ганна Олександрівна
  9. Волковінська Орина Сергіївна
  10. Голофастова Анастасія Денисівна
  11. Гринько Дар’я Олександрівна
  12. Дейнека Ілля Вікторович
  13. Дробітько Нікіта Олексійович
  14. Євченко Артем Юрійович
  15. Жоболда Єлизавета Петрівна
  16. Зубковська Анастасія Олегівна
  17. Ільченко Артур Антонович
  18. Карабута Надія Анатоліївна
  19. Коваль Даніела  Якимівна
  20. Колесник Анастасія Григоріївна
  21. Корольова Софія Олександрівна
  22. Лізогубова Марина Олександрівна
  23. Макаренко Валентина Олександрівна
  24. Мартиненко Емілія Костянтинівна
  25. Нерсесян Карина Русланівна
  26. Олійник Софія Віталіївна
  27. Письменна Тетяна Євгенівна
  28. Пітєрова Вікторія Сергіївна
  29. Савченко Аміна Дмитрівна
  30. Сапсай Дар'я Олександрівна
  31. Солошенко Наталія Володимирівна
  32. Тедіашвілі Дмитро Русланович

До 11-Б класу переводяться учні:

  1. Бабенко Артем В'ячеславович
  2. Бульвинський Кирило Геннадійович
  3. Возженікова Софія Вікторівна
  4. Граждан Богдан Миколайович
  5. Грінштейн Ілля Геннадійович
  6. Гусев Микита Ігорович
  7. Колесніченко Максим Євгенович
  8. Кузякіна Аделіна Володимирівна
  9. Лушнікова Анастасія Юріївна
  10. Малашта Софія Валентинівна
  11. Малишева Анна-Марія Владиславівна
  12. Мартиненко Валерія Олександрівна
  13. Міхнюк Катерина Олександрівна
  14. Орлова Тетяна Ігорівна
  15. Пенза Аліна Вікторівна
  16. Пономаренко Вікторія Володимирівна
  17. Пулинець Деніза Василівна
  18. Рибакова Вікторія Віталіївна
  19. Синяєва Аліса Павлівна
  20. Сусліков Володимир Валерійович
  21. Тельник Поліна Олександрівна
  22. Тонконцова Альона Андріївна
  23. Турбов Денис Олексійович
  24. Черненко Катерина Олегівна
  25. Чернушевич Ростислав Русланович
  26. Чесноков Андрій Іларіонович
  27. Шагов Гліб Валерійович
  28. Янчев  Тимофій Сергійович
  29. Яворський Денис Андрійович
Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.