Інформація про проведену профорієнтаційну роботу у Херсонській гімназії № 6 Херсонської міської ради у 2020/2021 навчальному році

Згідно з планом роботи Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради та управління освіти Херсонської міської ради, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій, розширення світогляду учнів, проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до правильного вибору професії, професійного самовизначення, впевненості у власному майбутньому у гімназії проводиться систематична профорієнтаційна робота.

У зв’язку з дією карантинних обмежень, пов’язаних з вірусною хворобою COVID-19, та зважаючи на рекомендації МОН щодо обмеження масових заходів, профорієнтаційна робота здійснювалася переважно у режимі онлайн.

З 16.11.2020 по 20.11.2020 та з 22.02 по 26.02.2021 у гімназії були проведені Тижні профорієнтації.

З метою знайомства зі специфікою вступу до закладів вищої освіти та про основні переваги навчання в них, здобувачі освіти 10-11-х класів взяли участь у відеоконференціях, на платформі ZOOM, за участю представників закладів вищої та професійної освіти:

 • факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія»;
 • інституту підготовки юридичних кадрів СБУ;
 • факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського;
 • педагогічного факультету ХДУ;
 • Херсонський національного технічного університету;
 • Херсонського політехнічного фахового коледжу;
 • Херсонського філіалу Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова;
 • професійно-морського ліцею ХДМА;
 • Міжнародного навчального центру «GOGITO»;
 • інституту інформаційних технологій Університету ДФС України;
 • проєкту «Освіта без кордонів». Польські університети.
 • факультету української й іноземної філології та журналістики ХДУ;
 • Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв;
 • факультету міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія»;
 • Херсонського філіалу Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова;
 • кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції ХНТУ;
 • факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України м. Харкова;
 • історичного факультету Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара;
 • Одеської державної академії будівництва та архітектури (відео-екскурсія інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії).
 • СОВПАП УКЗ ГУНП в Херсонській області та Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ;
 • освітньої компанії «Аддріан». Просвітницька лекція «Освіта у США»;
 • Одеського державного екологічного університету (другий Всеукраїнський профорієнтаційний семінар «Професія майбутнього»).

 

Здобувачі освіти взяли участь у програмі для учнів старших шкіл EducationUSA Academy Connects, спрямованої на їх підготовку до вступу в коледжі та університети США.

20 гімназистів були присутні на Днях відкритих дверей у ХДУ (20.02, 27.02).

Шість учнів 10-го класу пройшли реєстрацію та розпочали навчання у Школі молодого політика. Бюджет участі міста на практиці (26.04 – 31.06.2021).

Для учнів 11-х класів було проведено квест-тест з менеджменту «Складаємо резюме», за методикою кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри зовнішньоекономічної діяльності ХНТУ.

Учні взяли участь (онлайн) у майстер-класі «ProfiDay» за спеціальністю «Матеріалознавство» в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв).

6 учнів взяли участь (онлайн) у Всеукраїнській олімпіаді ОДЕКУ для професійної орієнтації випускників на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування.

 

Викладачі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу провели профорієнтаційний захід «У світі професій» для учнів 8, 9-х класів.

Завідуюча бібліотекою організувала для учнів 8-х класів віртуальне відвідування обласного краєзнавчого музею з метою знайомства з професією екскурсовода.

Для учнів 9-11-х класів було організовано відвідування музею місцевого самоврядування у Херсонській обласній державній адміністрації рамках проєкту Школа Миру.

Учні 8-10-х класів взяли участь у тренінгах «Базові навички медіатора для клубу медіаторів у школі Миру» та 16 грудня «Стратегія розвитку та роботи клубу медіаторів у «Школі Миру» з метою знайомства з професією медіатора.                  

На класних годинах у 5-9-х класах розглядалися теми «Поспілкуємось про світ професій», «Професійна кар’єра», де обговорювалися питання щодо професійних інтересів, здібностей, мотивів вибору професії. Було проведено асоціацію між професійною діяльністю та життєдіяльністю людини.

Шкільним психологом було проведено анкетування учнів за методиками Голанда, КОС, психологічні тренінги «Пізнай себе», «Як не помилитися у виборі професій», «Свідоме самовизначення в майбутньому», «Коли ти обираєш майбутнє», індивідуальні та групові консультації для учнів та батьків з питання профорієнтації.

Учні взяли участь у  вебінарах Херсонського Центру оцінювання якості освіти, а також у міських конкурсах учнівської молоді з користування персональним комп’ютером та з Web-дизайну.

Корисні фахові навички учні 10-11-х класів здобувають під час вивчення курсу за вибором «Ділова англійська мова».

Під час проведення Тижнів профорієнтації у бібліотеці проводилися презентації новинок інформаційно-довідкової, методичної літератури, було організовано виставки «У світі професій».

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.