День волонтера

В Україні і світі 5 грудня святкують Міжнародний день волонтерів.
Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку (саме така повна назва цього дня) проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року в знак визнання важливої ​​ролі добровільних та інших організацій в соціальному і економічному розвитку суспільства.

Волонтер - в перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безкоштовно працюють всюди, де потрібна їхня допомога: в дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках людей похилого віку. Вони доглядають за хворими і допомагають літнім людям справлятися по господарству.

Наша гімназія щороку надає постійну волонтерську підтримку нашим воїнам. Ми отримали лист-подяку від координатора Херсонського обласного центру допомоги військовим Галини Уманець: "Щиро дякуємо від 28 ОМБР ім. Лицарів  Зимнього походу  за величезну  допомогу ЗСУ, за вклад в Перемогу! Дякуємо керівництву гімназії №6, учням-волонтерам, батькам  та керівнику волонтерського центру гімназії Потапській Світлані Віталіївні за постійну підтримку бригаді, яка виконує бойові завдання на передових позиціях на сході України! Збудували бліндажі, дякуємо за скоби та утеплювач і смаколики! Успіхів та міцного здоров'я!  Разом ПЕРЕМОЖЕМО!"

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.