Благодійна допомога воїнам збройних сил України

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Учні, батьки та вчителі Херсонської гімназії №6 п’ятий рік поспіль допомагають воїнам збройних сил України: збирають кошти, відправляють ліки, продукти харчування, засоби особистої гігієни, солодощі, речі й листи в зону АТО. Цього разу допомога була передана в місця дислокації: Красногор’ївку, Новотроїцьке, Мар’їнку через обласний Центр допомоги воїнам збройних сил України, та волонтера - координатора Уманець Галину Іванівну.

Наша гімназія отримала лист-подяку волонтера - координатора Уманець Галини Іванівни.

Херсонський волонтерський Центр допомоги ЗСУ (пр.Ушакова 47 каб. 124, тел. 0505183192)
Нещодавно учні, їх батьки та педагогічний колектив Херсонської гімназії №6 передали для наших воїнів на гарячий Схід України вагому гуманітарну допомогу. Нашим захисникам дітки передали каву, чай, смаколики, печиво, мийно-гігієнічні засоби, домашню консервацію, шкарпетки, макаронні вироби, рибні та м’ясні консерви і т,п.
Дякуємо, Вам, родині учнів гімназії № 6 за розуміння та підтримку Збройних Сил України!
Величезні слова щирої подяки учням, всьому педагогічному колективу Херсонської гімназії № 6 за активну життєву позицію, безкорисну допомогу військовим, високе патріотичне виховання підростаючого покоління.
Вся Ваша величезна допомога вже доставлена на передову Донецької та Луганської областей України.
Слава Україні!

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.