Виховуємо патріота України

Подорож в історичне минуле...

Український філософ  Григорій  Сковорода казав: «Пізнай свій край…, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриваються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши  стежину, із тієї стежини вже рушатимуть у життя твої нащадки. І то також будеш ти».

До Дня Соборності України

ІНФОРМАЦІЯ

про проведені заходи до Дня Соборності України

Зберігаючи національні традиції

16 січня вихованці Херсонського ясел-садка №76 зі святковою програмою, традиційними українськими  щедрівками і колядками завітали до Херсонської гімназії № 6. Маленькі посівальники привітали учнів та вчителів гімназії з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали успіхів у прийдешньому році та добробуту, посіваючи за звичаєм пшеницею. Звичайно, малеча не залишилась без смаколиків та подарунків.

Щиро дякуємо нашим веселим, артистичний, енергійним малюкам та їх вихователям. 

Мітинг на честь 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

«Козацькі забави» у Херсонській гімназії № 6

16 жовтня, учні 9-11-х класів зібралися на подвір’ї  Херсонської гімназії №6, щоб відзначити потрійне свято, у якому переплелись в єдине ціле героїчне минуле і не менш героїчне сьогодення українського народу: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України.

Олімпійський урок

12 вересня в рамках проведення Олімпійського тижня в Херсонській гімназії №6 відбулася зустріч учнів 2-А класу, класний керівник Стародубець Л.О.,  та 2-Б класу, класний керівник Нікітіна І.В. з чемпіоном України з вільної боротьби до 16 років(кадети), до 20 років(молодь) Андрієм Дубоносовим. Він є призером багатьох всеукраїнських і міжнародних турнірів, учасником двох чемпіонатів Європи.

Інформація про проведення Олімпійського тижня з 03.08 - 11.09.18

№ п/п
Найменування заходів,
які були проведені
(вказати дату)
Кількість учнів, які взяли участь у заходах
Організації, які були залучені до організації та проведення заходів. Запрошені та гості (ПІБ, посада)

Перший урок - урок Миру

Перший навчальний день після літніх канікул для учнів Херсонської гімназії №6 почався з уроку Миру.

Для більшості людей планети мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях безпечно. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Та чи всі на Землі живуть добре і щасливо? Це питання намагалися з’ясувати учні 5-Б класу.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАМ’ЯТКООХОРОННА ТОЛОКА «ДОГЛЯНУТА СПАДЩИНА»

Толока є давнім українським звичаєм колективної праці для виконання термінових робіт, добровільно й задарма. Толоку використовували і для проведення громадських робіт. Наслідуючи цю добру традицію, Товариство в 2017 року започаткувало щорічну Всеукраїнську пам’ятко- охоронну  толоку «Доглянута спадщина».

Ми пам’ятаємо!

13 березня – День визволення Херсона від фашистських загарбників.

Традиційно в нашій гімназії протягом дня проводилися уроки мужності "Зустрічі двох поколінь" та години спілкування.

Вшанували память героїв покладанням квітів до памятника воїнів 295 Стрілецької дивізії.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.