Виховуємо патріота України

Мітинг на честь 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

«Козацькі забави» у Херсонській гімназії № 6

16 жовтня, учні 9-11-х класів зібралися на подвір’ї  Херсонської гімназії №6, щоб відзначити потрійне свято, у якому переплелись в єдине ціле героїчне минуле і не менш героїчне сьогодення українського народу: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України.

Олімпійський урок

12 вересня в рамках проведення Олімпійського тижня в Херсонській гімназії №6 відбулася зустріч учнів 2-А класу, класний керівник Стародубець Л.О.,  та 2-Б класу, класний керівник Нікітіна І.В. з чемпіоном України з вільної боротьби до 16 років(кадети), до 20 років(молодь) Андрієм Дубоносовим. Він є призером багатьох всеукраїнських і міжнародних турнірів, учасником двох чемпіонатів Європи.

Інформація про проведення Олімпійського тижня з 03.08 - 11.09.18

№ п/п
Найменування заходів,
які були проведені
(вказати дату)
Кількість учнів, які взяли участь у заходах
Організації, які були залучені до організації та проведення заходів. Запрошені та гості (ПІБ, посада)

Перший урок - урок Миру

Перший навчальний день після літніх канікул для учнів Херсонської гімназії №6 почався з уроку Миру.

Для більшості людей планети мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях безпечно. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Та чи всі на Землі живуть добре і щасливо? Це питання намагалися з’ясувати учні 5-Б класу.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАМ’ЯТКООХОРОННА ТОЛОКА «ДОГЛЯНУТА СПАДЩИНА»

Толока є давнім українським звичаєм колективної праці для виконання термінових робіт, добровільно й задарма. Толоку використовували і для проведення громадських робіт. Наслідуючи цю добру традицію, Товариство в 2017 року започаткувало щорічну Всеукраїнську пам’ятко- охоронну  толоку «Доглянута спадщина».

Ми пам’ятаємо!

13 березня – День визволення Херсона від фашистських загарбників.

Традиційно в нашій гімназії протягом дня проводилися уроки мужності "Зустрічі двох поколінь" та години спілкування.

Вшанували память героїв покладанням квітів до памятника воїнів 295 Стрілецької дивізії.

Урок Мужності до Дня Вшанування Пам’яті Героїів Небесної Сотні

20 лютого у Херсонській гімназії № 6 відбувся урок мужності присвячений Дню Вшанування Пам’яті Героїів Небесної Сотні для учнів 7-8 класів.

Цей захід був пресвячений тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня...

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і найдорожче - життя.

Зі святом рідної мови!

Мова – це один з найважливіших інструментів людини, за допомогою якого підтримується зв'язок поколінь. Це засіб висловлення думок та почуттів. Право на рідну мову – одне з головних прав людини, тому розмаїття мов на земній кулі потребує уваги та захисту. Сьогодні, 21 лютого, наша країна разом з усім світом відзначає Міжнародний День рідної мови. Він завжди нагадуватиме нам про жорстоко придушену демонстрацію протесту у Бангладеш, спричинену урядовою забороною на використання в країні бенгальської мови.

Благодійна акція «Ангел у твоєму серці»

Напередодні дня Святого Миколая в стінах гімназії №6 відбулася зустріч гімназистів та вчителів із ветеранами АТО та волонтерами у рамках благодійної акції «Ангел у твоєму серці». Гімназисти підготували відеопрезентацію про героїв-земляків. Діти висловлювали слова подяки за мужність і героїзм воїнам АТО.

Щирі слова вдячності прозвучали на адресу адміністрації гімназії, учителів, гімназистів за постійну допомогу воїнам АТО.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.