Виховуємо патріота України

Відзначення Дня рідної мови

У Херсонській гімназії № 6 відсвяткували Міжнародний день рідної мови. На радіо лунали вірші рідною мовою, відбулася виставка українських книжок та зустріч з поетом Валерієм Куликом.

Переглянути відео:https://youtu.be/8hS6_G_owYY

"Герої не вмирають..."

19 лютого в Херсонській гімназії № 6 було проведено низку заходів, присвячених Дню пам'яті героїв Небесної сотні, який відзначається 20 лютого.

Так, у актовій залі відбулася зустріч-інтерв'ю "Революція Гідності. Херсонський майдан", на яку завітали Тарас Бузак, Дементій Білий та Костянтин Подобед - учасники революції на Майдані Незалежності у м.Києві та на площі Свободи у м.Херсоні.

Після заходу гімназисти разом із гостями поклали квіти до меморіалу пам'яті Героям Небесної Сотні.

«Квіти у полі, там де Крути…»

26 січня у Херсонській гімназії № 6 відбулися заходи присвячені річниці величного подвигу захисників незалежності України, героїв, які загинули під Крутами.

Прес центром учнівського самоврядування, була проведена радіолінійка «Квіти у полі, там де Крути…».

Пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2021 року учні Херсонської гімназії № 6 вшанували пам'ять жертв Голокосту та приєдналися до акції «Свічка пам'яті», перейди за посиланням:https://youtu.be/j1OsTHupdSo

 

ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ

Для перегляду відео натисніть на посилання: https://youtu.be/lWwulzjtqkk

Україна єдина!

До Дня Соборності України відділ соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова провів для учнів 11-х класів бібліотечний урок - навігатор в минуле «В полоні сили Великої Злуки»». 

Місячник національно-патріотичного виховання «Ми українці - нація прадавня»

У Херсонській гімназії 6 проходив місячник національно-патріотичного виховання «Ми українці - нація прадавня».

Заходи, присвячені Дню пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу

Заходи
Період
Задіяні в заходах
Відповідальні
  1.  

Гімназія відзначила Міжнародний день рідної мови

Педагоги та учні Херсонської гімназії № 6 вважають своїм обов’язком приєднатися до всієї української спільноти, яка 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Власне, цей день відзначають щороку з 2000 року на честь вшанування пам’яті загиблих студентів-демонстрантів, яких розстріляли 21 лютого 1952 року, через те, що вони вимагали визнати бенгальську мову однією із державних мов країни. Так, на ХХХ сесії Генеральної конференції  ЮНЕСКО було оголошено про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

Заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня у Херсонській гімназії №6 до Дня пам’яті жертв Голокосту була проведена акція «Запали свічку». У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

Протягом тижня відбулися заходи, під час яких учні ознайомилися з новими навчальними матеріалами, що присвячені вивченню проблем ксенофобії, антисемітизму, дискримінації та расизму в сучасному світі

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.