Благодійність

21 березня – Всесвітній День людини із синдромом Дауну

Їх у народі називають “сонячними” дітьми, бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті і наївні.

Народження таких дітей не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, релігійних переконань чи національності. Ніхто не може пояснити, чим обумовлена генетична аномалія у 21-й парі хромосом, у якій присутня третя хромосома.

Свято для дітей з особливими освітніми можливостями

Одним з найяскравіших заходів для дітей з особливими освітніми потребами стала Новорічна дискотека, яку організували адміністрація Херсонская гимназия №6, гімназисти та їх батьки. Щороку в просторому та затишному залі закладу збираються діти, серед яких є і особливі гості. Діти дуже весело проводять час, грають в інтерактивні ігри, танцюють під запальну музику, ласують смачними тістечками та отримують цікаві подарунки. Подібні заходи вкрай необхідні, адже допомагають адаптувати в суспільстві дітей з особливими освітніми можливостями.

Свято для дітей від начальника поліції Херсонщини

9 вересня вокальний ансамбль «Star Line», керівник Рябенко Софія Олександрівна разом з працівниками національної поліції відвідали в Скадовську дітей, які приїхали на оздоровлення з Чаплинського та Каланчацького районів. За ініціативою начальника поліції Херсонщини Артура Мєрікова для малолітніх та їх батьків поліцейські влаштували справжнє свято. Концертна програма була насичена піснями, цікавими іграми, конкурсами, показовими виступами бійців спец розділу КОРД.

Допомога на лікування Єгора Гончарова

8 березня,і в цей святковий день, незважаючи на карантин в школах, вихованці 6 гімназії передали зібрані кошти на лікування Єгорчику Гончарову. Потягом до Києва та літаком до Ізраїлю. Бажаємо, щоб цей шлях вони подолали швидко та вдало, і Єгорка повернувся здоровий і без візочка.

 

Всеукраїнська благодійна акція «Допоможи солдату-захисти Батьківщину»

У жовтні 2017 року вчителі та гімназисти Херсонської гімназії №6 відгукнулися на лист Всеукраїнського благодійного фонду «Діти- наше майбутнє», щодо проведення Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи солдату-захисти Батьківщину». Акція була спрямована на підтримку воїнів, які знаходяться на передовій.

Усі кошти, зібрані в стінах гімназії, було перераховано на рахунок фонду.

З новорічними вітаннями до дітей Херсонського дитячого будинку

День Святого Миколая одне з найулюбленіших свят для більшості дітей, яке незмінно супроводжується радісним передчуттям і очікуванням  дива – діти чекають веселих свят, і звичайно, подарунків!

19 грудня адміністрація Херсонської гімназії №6 разом з учнівським самоврядуванням завітали до Херсонського дитячого будинку «Теремок» та привітали з наступаючими святами. Спілкування з малечею, солодощі, іграшки, та в’язані шапочки ручної роботи від учениць дев’ятих класів стали невід’ємною складовою цього чудового дня.

3 грудня - День людей з обмеженими можливостями

Херсонський  міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) є неприбутковою комунальною установою, що працює з метою допомоги одиноким, інвалідам, та громадянам похилого віку, котрі опинились у складних життєвих ситуаціях.

Врятувати Героя!

Херсон ще довго буде пам’ятати трагедію  що сталася 19 вересня 2017 року  на перехресті  вулиць Сагайдачного та Пилипа Орлика. Того дня  пожежа забрала життя 4 людей, а мешканці будинку залишилася без даху. Дві жінки були врятовані завдяки професійним діям рятувальника 14-Ї пожежно-рятувальної частини Корабельного району міста Херсона- Максима Клименко.  Він вистрибнув з вікна другого поверху палаючого будинку тримаючи на своїх плечах  матір та доньку.  Максим врятував їм життя, а сам отримав чисельні травми та переломи.

Стати Янголом для іншої дитини…

А чи знаєте ви, що батьки і вчителі у Європі (на відміну від наших) вже давно не приховують від своїх дітей інформацію про страждання людей від рідкісних, а  іноді і невиліковних хвороб?  Такі батьки не тільки розповідають дітям про наслідки хвороб, але й  дозволяють їм стати помічниками у подоланні недуг. Таким чином в дітках виховують чуйність та щедрість. При цьому вчені вважають, що такі якості  як милосердя та співчуття закладені в дітях від народження. 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.