Безпека життєдіяльності

 

Національний урок безпеки

На Херсонщині рятувальники провели Національний урок безпеки для дітей молодшого віку

13 листопада у Херсонській гімназії №6 пройшов Національний урок безпеки для третьокласників під гаслом «Безпека починається з дитинства». Протягом всього уроку лейтмотивом була істина: лише за умови безпеки дитини можливе щасливе майбутнє країни. Цього дня до маленьких гімназистів завітали представники Служби порятунку з цікавою програмою. Спершу розповіли про

"Країна Світлофорія" – театралізований урок з безпеки дорожнього руху

"Країна Світлофорія" – під такою назвою 4 жовтня відбувся театралізований урок з безпеки дорожнього руху у Херсонській гімназії №6. Захід підготували учні 3-Б класу разом з класним керівником Андрусь Оленою Олегівною. В розі глядачів були першокласники.  Діти творчо обіграли різні типові ситуації, у які потрапляють люди, якщо не дотримуються дорожньої грамоти. Різножанровість програми сподобалася малечі, адже вона була насичена яскравими костюмами, піснями, іграми.

ПАМ’ЯТКА ОБЕРЕЖНО – ГРИБИ!

Побачите подібний брикет в лісі - не чіпайте його!

Квест для учнів 1-4 класів «Мій друг - безпечний рух»

З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у Херсонській гімназії №6 21 вересня відбувся квест для учнів 1-4 класів «Мій друг-безпечний рух». На заході були присутні працівники управління патрульної поліції в Херсонській області.

Загальноукраїнський флешмоб «Витрати хвилину – врятуй дитину»

Щорічно, 10 вересня, відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, запроваджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам.

Інформаційні матеріали щодо проведення профілактичної роботи при отруєнні сірчаними сполуками та перша медична допомога

ШЛЯХИ ОТРУЄННЯ:

Молодь Херсона за безпеку на дорозі!

Виховання свідомого ставлення до неухильного виконання Правил дорожнього руху, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та дбайливе відношення до власної безпеки та безпеки оточуючих, – саме таку мету ставлять перед собою Юні Інспектори Дорожнього Руху Херсонщини.

16 травня в Херсонській гімназії № 6 відбулося міське засідання Школи безпеки, а також гра-квест «Молодь Херсона за безпеку на дорозі».

Національна дитяча «гаряча» лінія

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

За ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» в Україні діє національна дитяча «гаряча» лінія.

Заходи безпеки в зимовий період

Заходи безпеки на льоду

       Перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі. Міцність льоду можна частково визначити візуально. На водоймах безпечним вважається лід (при температурі повітря нижче 0 град.):

- для одного пішохода - синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною не менше 5-7 см (лід блакитного кольору - найміцніший, білого - міцність у два рази менше, сірий - свідчить про присутність води в товщі льоду);

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.