Безпека життєдіяльності

 

П А М’Я Т К А ЩОДО ХАРАКТЕРНИХ ОЗНАК ВИБУХОВОГО ПРИСТРОЮ ТА ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ У РАЗІ ЙОГО ВИЯВЛЕННЯ

Характерними ознаками вибухового пристрою є:

Національний урок безпеки

На Херсонщині рятувальники провели Національний урок безпеки для дітей молодшого віку

13 листопада у Херсонській гімназії №6 пройшов Національний урок безпеки для третьокласників під гаслом «Безпека починається з дитинства». Протягом всього уроку лейтмотивом була істина: лише за умови безпеки дитини можливе щасливе майбутнє країни. Цього дня до маленьких гімназистів завітали представники Служби порятунку з цікавою програмою. Спершу розповіли про

"Країна Світлофорія" – театралізований урок з безпеки дорожнього руху

"Країна Світлофорія" – під такою назвою 4 жовтня відбувся театралізований урок з безпеки дорожнього руху у Херсонській гімназії №6. Захід підготували учні 3-Б класу разом з класним керівником Андрусь Оленою Олегівною. В розі глядачів були першокласники.  Діти творчо обіграли різні типові ситуації, у які потрапляють люди, якщо не дотримуються дорожньої грамоти. Різножанровість програми сподобалася малечі, адже вона була насичена яскравими костюмами, піснями, іграми.

ПАМ’ЯТКА ОБЕРЕЖНО – ГРИБИ!

Побачите подібний брикет в лісі - не чіпайте його!

Квест для учнів 1-4 класів «Мій друг - безпечний рух»

З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у Херсонській гімназії №6 21 вересня відбувся квест для учнів 1-4 класів «Мій друг-безпечний рух». На заході були присутні працівники управління патрульної поліції в Херсонській області.

Загальноукраїнський флешмоб «Витрати хвилину – врятуй дитину»

Щорічно, 10 вересня, відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, запроваджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам.

Інформаційні матеріали щодо проведення профілактичної роботи при отруєнні сірчаними сполуками та перша медична допомога

ШЛЯХИ ОТРУЄННЯ:

Молодь Херсона за безпеку на дорозі!

Виховання свідомого ставлення до неухильного виконання Правил дорожнього руху, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та дбайливе відношення до власної безпеки та безпеки оточуючих, – саме таку мету ставлять перед собою Юні Інспектори Дорожнього Руху Херсонщини.

16 травня в Херсонській гімназії № 6 відбулося міське засідання Школи безпеки, а також гра-квест «Молодь Херсона за безпеку на дорозі».

Національна дитяча «гаряча» лінія

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

За ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» в Україні діє національна дитяча «гаряча» лінія.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.