Учнівське життя

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ОРЛЯТКО»!

У гімназії № 6 відбулося урочисте нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко». Цього року 67 учнів випробували свої знання у конкурсі. Та не без успіху. Гімназисти 6-го класу отримали 6 золотих та 1 срібний сертифікат, а також цікаві й корисні призи. Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

Також, організаційний комітет висловлює подяку педагогам за підтримку проекту та співпрацю під час проведення конкурсу в 2017-2018 навчальному році.

ПОКАЗОВИЙ УРОК ІСТОРІЇ

22 лютого 2018 року учитель історії Шульгіна Олена Адольфівна провела в 10-Б класі показовий урок «Культура України 1917-1921 років» з історії України.

Учні визначили здобутки і особливості українських урядів у культурному та релігійному житті, знайомилися із діяльністю митців означеного періоду.

Учитель разом з учнями здійснили значну пошукову роботу,  щоб оживити історію, доторкнутися до надбань минулого, зрозуміти хвилювання діячів культури.

Літературний конкурс «Вся гордість учителя – в учнях»

Резніченко Софія В'ячеславівна

13 років,

Херсонська гімназія № 6, 7-Б клас,

Керівник: Мельник Л.В.,

0953204063

 

Учитель-провідник до безмежного світу знань

Три роки тому я перейшла до шостої гімназії, не знаючи, чого очікувати від нового навчального закладу, від нових однокласників та вчителів.

Робота на міський літературний конкурс "Вся гордість учителя - в учнях"

Літературний конкурс «Вся гордість учителя – в учнях»

Вербанова Дарина

17 років, 11-А клас

Керівник: Груша О.Ф.

«Вчителько моя, зоре світова!»

Свято Масляної

15 лютого в Херсонській гімназії № 6  відбулося свято Масляної.  В програмі свята були: веселі ігри та конкурси, концерт за участю юних талантів, та благодійний ярмарок.

Батьки та учні з задоволенням взяли участь у ярмарку, приготували безліч смачних страв, але основною стравою були млинці з найрізноманітнішими начинками.

До 150-річчя з дня народження Миколи Чернявського

15 лютого 2018 року на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара пройшла конференція «Микола Чернявський і культурно-просвітницький рух на Херсонщині», присвячена 150-річчю з дня народження поета-просвітянина, патріота, громадського діяча та педагога, знищеного сталінською машиною репресій. Співорганізаторами заходу виступили представники Херсонського державного університету та Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка.

НОВИЙ ОСВІТНІЙ МЕДІА-ПРОЕКТ

          1 лютого у Малому залі кіноконцертного комплексу «Ювілейний»  відбувся прем’єрний показ четвертого сезону кіножурнала «Joy». За своє існування, а це майже півтора року, було відзнято понад 20 короткометражних фільмів англійською мовою, переважно за участю учнів гімназії № 6. Сюжети для історій взято з життя підлітків. У них у гумористичній формі висвітлюються різні соціальні теми, що сприймається легко та невимушено як дітьми, так і дорослими.

Навчання з цивільного захисту «Мінна безпека, правила поведінки»

11 грудня відбулася зустріч учнів гімназії з ветераном АТО, головою громадської організації «Українська єдність» Кравець Ігорем Анатолійовичем.

Ігор Анатолійович провів лекцію на тему «Мінна безпека», метою якої було, познайомити учнів з вибухонебезпечними предметами, закріпити правила поводження з цікавими знахідками, формувати вміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, бережливого ставлення до власного здоров’я.

Подорож Законом, Правом і Мораллю

У рамках проведення предметно-методичної Декади історії та права 26 жовтня 2017 року в актовій залі Херсонської гімназії №6 зібралися учні 10-х класів, щоб помандрувати країною Права, Закону і Моральних норм. На них чекали цікаві зупинки, нелегкі випробування і здоровий дух суперництва.

Команди «Феміда» (10-А кл.) і «10 рота» (10-Б кл.) підійшли відповідально та креативно до гри-подорожі: підготували емблеми, девізи та привітання одна одній.

ЮНИЙ НАУКОВЕЦЬ

30 листопада 2017 року відбулося засідання круглого столу у межах конференції “Стратегії міжнародної економічної діяльності підприємств в економічному розвитку регіонів України” на базі ХНТУ. Захід був присвячений двадцятиріччю кафедри зовнішньоекономічної діяльності. На засідання були запрошені студенти ХНТУ, почесні випускники університету та учні шкіл, що презентували свої дослідницькі роботи.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.