Учнівське життя

Навчання з цивільного захисту «Мінна безпека, правила поведінки»

11 грудня відбулася зустріч учнів гімназії з ветераном АТО, головою громадської організації «Українська єдність» Кравець Ігорем Анатолійовичем.

Ігор Анатолійович провів лекцію на тему «Мінна безпека», метою якої було, познайомити учнів з вибухонебезпечними предметами, закріпити правила поводження з цікавими знахідками, формувати вміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, бережливого ставлення до власного здоров’я.

Подорож Законом, Правом і Мораллю

У рамках проведення предметно-методичної Декади історії та права 26 жовтня 2017 року в актовій залі Херсонської гімназії №6 зібралися учні 10-х класів, щоб помандрувати країною Права, Закону і Моральних норм. На них чекали цікаві зупинки, нелегкі випробування і здоровий дух суперництва.

Команди «Феміда» (10-А кл.) і «10 рота» (10-Б кл.) підійшли відповідально та креативно до гри-подорожі: підготували емблеми, девізи та привітання одна одній.

ЮНИЙ НАУКОВЕЦЬ

30 листопада 2017 року відбулося засідання круглого столу у межах конференції “Стратегії міжнародної економічної діяльності підприємств в економічному розвитку регіонів України” на базі ХНТУ. Захід був присвячений двадцятиріччю кафедри зовнішньоекономічної діяльності. На засідання були запрошені студенти ХНТУ, почесні випускники університету та учні шкіл, що презентували свої дослідницькі роботи.

„КОЛОСОК – осінній - 2017”

  30 листопада у гімназії  традиційно пройшов Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок» серед учнів 2-9-х класів.  Координатор конкурсу учитель біології І.І. Хоменко повідомила, що  цього року кількість учасників збільшилася до 163 гімназистів. Юні природознавці мали можливість поглибити свої знання з предмета, проявити творчість та кмітливість. Очікуємо гарних результатів!

ВІДКРИТИЙ УРОК З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

17 листопада 2017 року в 10-А класі було проведено урок з української літератури вчителем Мельник Ларисою Вікторівною. Тема уроку: «Михайло Старицький. «Оборона Буші». Пригодницький сюжет історико-драматичної повісті. Її антимілітаристське спрямування. Багатопроблемність твору. Шлях до помсти й крові як трагічні сторінки в житті українського й польського народів».

Переможці конкурсу "Барви Таврії"

З 17 жовтня по 16 листопада проходив міський конкурс образотворчого мистецтва «Барви Таврії», метою якого було створення умов для розвитку творчого потенціалу учнів, зацікавленості до образотворчого мистецтва, виховання бережливого ставлення до природи рідного краю, патріотичне виховання засобами образотворчого мистецтва.

Переможці конкурсу:

І місце – Верзун Лана (3-В)

ІІ місце – Аксютина Стелла (4-Б)

ІІІ місце – Дмітрієва Катерина (4-А)

Предметно-методична Декада історії та правознавства

Важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах. На сучасному етапі начальною потребою є виховання у гімназистів активної громадянської позиції, патріотизму, національної терпимості, що неможливо без поширення правових і історичних знань.

Пишаємося тим, що ми - Українці!

13 жовтня у Херсонській гімназії №6 відбулася урочиста лінійка приурочена до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника Вітчизни. У цьому потрійному святі переплелись в єдине ціле героїчне минуле і не менш героїчне сьогодення українського народу.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.