Шкільне самоврядування

День Вчителя – це не тільки професійне свято для наших викладачів, але й ціла низка заходів у гімназії. Саме у цей день адміністрація гімназії разом із учнівським самоврядуванням вирішила піти на експеримент та дозволити гімназистам зайняти крісла  викладачів.

Два тижні підготовки… і ось пора розпочинати. Ранком, 30 вересня усі задіяні учні зібралися в актовій залі на установчій конференції, де були обговоренні останні підготовчі моменти. О 8:15 розпочалась лінійка. Востаннє за цей день директор сказала напутнє слово, побажала успіхів та натхнення новоспеченим «вчителям».

З цього моменту гімназію очолювала Дарина Вербанова, виступаючи у ролі директора, разом із своїми заступниками: Тетяною Фірман – заступником директора початкової школи, Анастасією Купленіковою – заступником з навчальної роботи, Оленою Ярцевою – заступником з навчально-виховної роботи 5-11 класів та Анною Мазур - заступником директора з виховної роботи.

У свою чергу їм допомагали та виконували свої обов’язки учні 11-х класів, виступаючи у ролі експертів управління освіти на чолі з Юлією Тимофеєвою – головою міського управління освіти. За кожним класом, починаючи з 1-3 були закріпленні класні керівники – учні 9-х, 10-х класів. Юні вчителі повністю вжилися у роль викладачів, підтримуючи порядок та дисципліну. Кожен з них був підготовлений, тож це не стало проблемою викласти новий матеріал своїм підопічним.

Починаючи з 4-х по 10-ті класи, гімназисти заміняли вчителів за предметами. Кожен мав можливість втілити якісь ідеї й випробувати себе у новому амплуа.

Виконуючі обов’язки педагога-організатора Старинщак Ірина та Блізніченко Данило організували вітальний концерт для наших викладачів. Лунали там пісні, були англійські мультфільми та багато іншого. Ще одним сюрпризом для вчителів став семінар Шелест Олександри та Мазур Анни про сучасну молодь. Наші педагоги зрозуміли, як та чим займається середньостатистичний школяр у вільний час. Дівчата розповіли про сучасні музичні тенденції та цікавинки.

А ось, як самі учні коментують проведену ними  роботу:

«На день вчителя, який пройшов 30 вересня, мені надали можливість замінити нашого шкільного педагога-організатора. Мені сподобалась її роль у житті нашої гімназії. Для мене це було дуже повчально. Я зрозумів, що це одне з необхідних напрямків навчального процесу.»

Д. Блізніченко, педагог-організатор

«Мене звуть Тетяна Фірман, я учениця 11-А класу. 30.09.16 мала змогу проявити себе в якості заступника директора з навчально-виховної роботи молодших класів під час проведення дня самоврядування. Мені сподобався даний експеримент з боку адміністрації гімназії. Усі діти, а особливо учні молодших класів мене приємно здивували. Перевіряючи дисципліну під час навчального процесу, побачила з якою серйозністю поставилися діти до завдання. "Вчителі" якісно викладали матеріал, а учні, в свою чергу, сумлінно дотримувались поведінки та з цікавістю засвоювали нове, як під час звичайного уроку. Сподіваюся, що ми зможемо проводити нині більше подібних заходів, адже гімназисти з відповідальністю візьмуться за всі цікаві ідеї.»

Т. Фірман, заступник директора початкової школи

«У п'ятницю, 30 вересня, було проведено День Самоврядування. Це було захоплююче. У який клас не зайдеш, учні завжди готові до уроку. Молоді "вчителі" намагались бути на місці професіоналів. Завдяки експертам і черговим, які допомагали зберегти порядок у класах та на перервах, поведінка у школі була добра. Звідусіль чувся сміх радощів, веселі перешіптування та вітання вчителів. Я сподіваюсь у наступному році ми теж проведемо цей чудовий день і він увійде до наших шкільних традицій.»

О. Ярцева, заступник з навчально-виховної роботи 5-11 класів

«Я, Купленікова Анастасія, прийняла участь у Дні самоврядування, що відбувся 30 вересня. Було цікаво відчути себе на місці адміністрації гімназії, а також дуже приємно, що мені доручили таке завдання. Це була гарна нагода спробувати себе у ролі керівника. Я думаю, що необхідно проводити такі дні хоча б раз на рік.»

А. Купленікова, заступник з навчальної роботи

«Нещодавно в Херсонській гімназії № 6 пройшов День самоврядування, присвячений Дню вчителя. Характерною рисою якого було те, що учні старших класів проводили уроки замість вчителів. Я також відіграла не останню роль на цьому заході: я була головою управління освіти, а також головою профспілкового комітету. Хочу сказати, що виконувати обов’язки на цих посадах складно, бо вони дужі відповідальні та потребують багато часу на виконання. По – перше, я мала призначити представників управління освіти по одному на кожен клас (з 1 по 10). Також у мої обов’язки входила перевірка поведінки учнів, вміння вчителів та роботи управління освіти. По – друге, як виконуючий обов’язки голови профспілкового комітету, я мала подбати про те, щоб усі (справжні) вчителі, адміністрація та вчителі – пенсіонери отримали подарунки. А вже після проведення Дня самоврядування, я мала підрахувати усі оцінки для кожного класу, які виставляли представники управління освіти. Без мене, також, не пройшов і захід присвячений вчителям на їх професійне свято. Я співала та дарувала хороший настрій всім людям, які були на святі. Загалом, День самоврядування пройшов дуже цікаво та приніс мені велику користь. Я навчилася бути стриманою, працювати у колективі та сумлінно виконувати всі завдання, які стояли переді мною. Я хочу сказати, що цей день запам’ятається мені назавжди, і принесе мені велику користь у подальшому житті. Прошу частіше проводити такі цікаві заходи у нас в гімназії.»

Ю. Тимофеєва, голова управління освіти,

голова профспілкового комітету

«Для нашої гімназії проведення дня самоврядування є новим та незвичним заходом. Незважаючи на це, кожен учень дійсно вжився у свою відповідну роль. Мені дуже сподобалось працювати у такому організованому та згуртованому колективі. Це дійсно безцінний досвід, котрий стане у пригоді у подальшому житті».

Д. Вербанова, директор гімназії

 

 

 

 

 

Тож всі ми сподіваємося, що це стане гарною традицією у нашій гімназії.

Президентська республіка учнівського самоврядування

Президентська республіка учнівського самоврядування

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГІМНАЗІЇ

У жовтні місяці в гімназії пройшли треті вибори Президента учнівського самоврядування гімназії. Для проведення виборів була створена  виборча комісія у кількості не менше 5 чоловік .  Передвиборчий період тривав тиждень. На першому етапі відбувся вибір кандидатів із числа учнів 7-10 класів та реєстрація кандидатів. Протягом другого відбулося представлення виборчих програм кандидатів та створення групи підтримки (2 особи ), які допомагали вести агітацію (фото, ілюстрації, акції, виставки, плакати, конкурси тощо). Агітаційні заходи проводились виключно на перервах поміж занять.

Учнівське самоврядування 11-Б класу

Учень року - 2016

За результатами навчання у десятому класі звання «Учень року–2016» виборола відмінниця навчання Купленікова Анастасія

Стан роботи учнівського самоврядування

Президентська республіка учнівського самоврядування розпочала свою роботу з установчої конференції під час якої учень 11 класу Микита Соловйов склав свої повноваження президента самоврядування гімназії та передав їх учениці 10-А класу Дарині Вербановій. Затверджено повний склад голів центрів та обговорено основні напрямки роботи учнівського самоврядування на перше півріччя 2016-2017 н.р. На першому засіданні учнівського самоврядування було розглянуто регламент та план роботи на 2016-2017 н.р.

Юні інспектори руху

Тренінг "Я - лідер. За мною майбутнє"

Рада гімназії

Посвята в п'ятикласники

«Козацькими стежинами»

3 листопада на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара відбувся фінал міського конкурсу «Козацькими стежинами-2016».

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.