Шкільне самоврядування

Звітний старостат учнівського самоврядування

7 червня у Херсонській гімназії № 6 відбувся звітний старостат учнівського самоврядування. Міністри на чолі з президентом учнівського парламента гімназії Олександрою Михайленко підвели підсумки виконаної роботи за 2020/2021 навчальний рік.

Разом з директором гімназії Світланою Сергіївною та заступником директора з виховної роботи Світланою Володимирівною нагородили учнів переможців шкільних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсів різного спрямування. Також відзначили найактивніших старост та їх класи.

Звітний старостат гімназії № 6

21 грудня у Херсонській гімназії №6 відбувся звітний старостат учнівського самоврядування. Міністри, на чолі з президентом учнівського самоврядування гімназії Олександрою Михайленко, підвели підсумки, виконаної ними роботи за І півріччя.

Нагороджено учнів - переможців шкільних, міських, обласних та всеукраїнських конкурсів різного спрямування. Також відзначили  найактивніші класи у волонтерському русі гімназії.

Відзначено подяками батьківські комітети класів за активну позицію у житті нашого закладу.

НЕ МАЄ ЧАСУ СУМУВАТИ

Шкільне життя - це все, що оточує нас протягом багатьох років. Це уроки, гуртки, факультативи, олімпіади, конкурси, змаганння. Це безліч справ, які немомітні для великого світу, але такі важливі для маленької людини - учня. Події шкільного життя формують особистість, виховують характер, тренують волю, створюють простір для самореалізації, дають знання. В цьому допомагає нашим  гімназистам учнівський парламент, який виконує функцію своєрідного містка між адміністрацією навчального закладу та учнями.

Незабутній відпочинок

Привіт, усім! Мене звуть Аліна Глазкова. Я міністр Освіти учнівського парламенту Херсонської гімназії № 6 та член комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту. У вересні цього року у мене з'явилась можливість  відвідати оздоровчий табір  "Місто успішних підлітків" ім.І.Голубця  в м.Скадовськ.

План роботи учнівського самоврядування на 2020/2021 навчальний рік

План роботи

учнівського самоврядування

на 2020- 2021 н.р.

Місяць

Зміст роботи

Відмітка про виконання

 

ОНЛАЙН-КОНКУРС "МАЙСТЕР-ШЕФ ГІМНАЗІЇ 2020"

Онлайн-конкурс «Майстер-шеф гімназії 2020» не тільки дав можливість учням нашого навчального закладу розкрити свої кулінарні здібності, а й весело та з користю провести карантин вдома! Вітаємо переможців!

За посиланням можна переглянути відеоролики за участю гімназистів у онлайн-конкурсі "Майстер-Шеф гімназії 2020":

1.  https://youtu.be/rR1RhVAn6qQ

2. https://youtu.be/XMnJOOnmPeM

 

Челендж #ПідтримуюЛікарів

Звернення учнівського парламенту Херсонської гімназії № 6 зі словами підтримки до українських лікарів, які задіяні у боротьбі з COVID-19

подивитися за посиланням: https://youtu.be/2CloR_h8Ghw

Протокол засідання шкільної виборчої комісії про обрання Президента парламенту учнівського самоврядування

Інавгурація нового президента учнівського самоврядування

20 січня  відбулася урочиста церемонія, присвячена інавгурації нового президента учнівського самоврядування Херсонської гімназії №6.

Навчання у нашому навчальному закладі дає вихованцям величезний та корисний досвід, а саме, базою стає учнівський парламент, який готує справжній активних лідерів. Сьогодні, наша гімназія, нарешті, знову отримала нового такого лідера! Президентом стала Михайленко Олександра.

Стаття на конкурс "Один тиждень з життя учнівського самоврядування"

Учнівський парламент – це офіційний орган, який підпорядковується адміністрації школи. До його обов’язків належать: проведення цікавих та пізнавальних заходів для учнів молодшої, середньої та старшої ланок, контроль за  виконанням Положень Статуту гімназії, участь у міських конкурсах, відвідування засідань комісій та різноманітних міських заходів від міського учнівського парламенту, такі як форуми, сесії, круглі столи. Кожного дня члени парламенту беруть на себе відповідальність за успішне виконання  своїх обов’язків.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.