Профорієнтаційна робота

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького

Багатопрофільний навчальний заклад, що здійснює підготовку бакалаврів і магістрів для Держприкордонслужби. Відповідно до отриманих ліцензій академія проводить підготовку офіцерських кадрів для органів охорони державного кордону і цивільних фахівців з вищою освітою за спеціальностями:

ДОНЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ МВС УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

22 березня майбутні випускники – учні 11 класу зустрілися з представниками Донецького юридичного інституту МВС України, який тимчасово переведено до міст Маріуполь та Кривий Ріг. Проректор інституту капітан поліції Нестеров Д.І. та заступник декана факультету № 2 Пекарський С.П.

Коледж зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Коледж є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації.

Коледж здійснює прийом:

За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

123 «Комп’ютерна інженерія»

126 «Інформаційні системи та технології»

ДОВІДНИК вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти тактичного рівня

ІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Департамент військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики

м. Київ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Семінар про навчання за кордоном

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запрошує на навчання

Бойові дії на Сході України призвели до того, що професія військовослужбовця набуває особливої значущості та стає однією з найбільш затребуваних у нашій країні. Разом з цим  підвищується популярність військових вузів. З метою формування позитивного ставлення учнівської молоді до військової служби та бажання служити в Збройних Силах України управління освіти Херсонської міської ради у співпраці з Херсонським об’єднанням міського військового комісаріату сприяє зміцненню зв’язків між військовими вузами та навчальними закладами міста.

ВИПУСКНИКІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ НАЙКРАЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ У ГАЛУЗІ БЕЗПЕКИ ЛЮДИНИ

29 листопада для майбутніх випускників – учнів 11 класу –  агітаційну кампанію провели провідний фахівець Суворовського районного відділу ДСНС України капітан служби цивільного захисту Шумська Ганна Олександрівна та провідний інспектор капітан служби цивільного захисту Срібний Андрій Сергійович. Учнів познайомили з навчальними закладами України в галузі безпеки людини, визнаними лідерами національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Це:

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Вже не вперше до гімназії завітали представники освітньої компанії «Адріан». 22 листопада директор компанії провела для учнів 10-11-х класів змістовну лекцію про можливості отримання  освіти у вищих навчальних закладах ЄС. Гімназисти дізналися про рейтинг найкращих європейських ВУЗів та подивилися відеопрезентації про університети Польщі, Австрії, Німеччини, Чехії. Все більшої популярності набуває навчання у цих країнах з перспективою подальшого працевлаштування.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ ДО ХДУ У ЮВІЛЕЙНИЙ РІК

Херсонський державний університет – один із найстаріших вузів Північного Причорномор’я. Сьогодні це багатопрофільний науково-педагогічний культурно-просвітницький центр півдня України, в якому майже 600 науково-педагогічних фахівців готують кваліфіковані кадри з 34 спеціальностей  у галузях освіти, науки і техніки, юриспруденції, культури тощо. З нагоди відзначення 100-річчя з часу заснування ХДУ у рамках ювілейних вузівських заходів активно проводилася профорієнтаційна робота для  вступників.

ВИЩА ОСВІТА ПО-ЛИТОВСЬКИ

15 листопада до нас у гімназію завітали представники литовського університету “LСС International University”. Координатор приймальної комісії Ангеліна Ковальова розповіла старшокласникам про можливості та переваги навчання  у цьому вузі у м. Клайпеда.  Учні були приємно здивовані, дізнавшись, що кількість українських студентів на другому місці, після самих литовців. Чим саме може привабили цей університет американського стилю? По-перше, це навчання англійською та широка спеціалізація.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.