Профорієнтаційна робота

Навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

29 листопада з учнями 11-х класів було проведено профорієнтаційну роботу щодо навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, який є провідним закладом вищої освіти ДСНС України.
Випускники дізналися, що університет здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра та магістра на денній та заочній формах навчання. Курсанти та студенти можуть  у повному обсязі опанувати фахові, соціально-економічні та гуманітарних дисциплін.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХДУ

Перший сніг не став перешкодою для відвідування учнями гімназії  Херсонського державного університету 16 листопада. Розуміючи важливість профорієнтаційної  інформації, особливо  напередодні закінчення школи, вони є частими гостями на Днях відкритих дверей. З кожним роком в університеті відкриваються нові факультети, зростає його  привабливість, а  разом з цим збільшуються шанси абітурієнтів знайти саме ту спеціальність у своєму рідному місті. Можливо, сьогоднішній день став знаменним для деяких  випускників та вони зустріли своїх майбутніх викладачів!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХДАУ

8 листопада учні Херсонської гімназії № 6 відвідали Херсонський державний аграрний університет. У рамках Дня відкритих дверей майбутні випускники отримали актуальну інформацію стосовно вступної кампанії 2019 року, консультації від спеціалістів та багато емоцій. Гімназисти побували у самому серці університету – у його лабораторіях. Тематичні екскурсії допомогли ближче познайомитися з різноманітними спеціальностями та, можливо, знайти свою. Завершилося свято веселою концертною програмою та осіннім ярмарком.

День відкритих дверей на економічному факультеті Херсонського державного аграрного університету

Напередодні осінніх  канікул учні  гімназії  відвідали святковий захід економічного факультету Херсонського державного аграрного університету. Запрошення від декана факультету Грановської В. Г. та завідуючої кафедрою економіки та фінансів Танклевської Н.С.  майбутні випускники отримали з нагоди 34 річниці факультету.  Викладачі та студенти тепло приймали  майбутніх абітурієнтів у затишних стінах свого закладу на Дні відкритих дверей яскравою концертною програмою. Свято залишило гарний настрій, приємні спогади й натхнення на подальшу співпрацю гімназії та ВНЗ.

МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ – ПРОФЕСІЯ СУЧАСНОСТІ

Напередодні канікул у гімназії відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів у формі майстер-класу, який провели студенти Херсонського державного університету факультету економіки і менеджменту Клименко Анастасія та Крапівникова Анастасія (керівник Кіхтенко С.С.). Вивчаючи економіку та вже маючи певний досвід з цього фаху, студентки ІІ курсу запропонували майбутнім випускникам захоплюючу бізнес-гру, в якій вони виконували роль бізнесменів, заробляли свої перші гроші, вчилися креативно презентувати власні підприємства.

МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Профорієнтаційну роботу з учнями 10-11-х класів провели представники медичного факультету ХДУ pаступник директора з організаційної та виховної роботи  медичного факультету ХДУ Бірюкова Т.В., кандидат технічних наук доцент кафедри фармації та хімії Рябініна Г.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри колекційної освіти Товстоган В.С.

ОСВІТА В США

Останнім часом набирає популярність  можливість отримати освіту за кордоном. Так, сьогодні все більш актуальною і доступною стає освіта в США.  До того ж в країні кардинально покращилося становище іноземних студентів, були створені сприятливі умови для отримання американського диплому.

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького

Багатопрофільний навчальний заклад, що здійснює підготовку бакалаврів і магістрів для Держприкордонслужби. Відповідно до отриманих ліцензій академія проводить підготовку офіцерських кадрів для органів охорони державного кордону і цивільних фахівців з вищою освітою за спеціальностями:

ДОНЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ МВС УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

22 березня майбутні випускники – учні 11 класу зустрілися з представниками Донецького юридичного інституту МВС України, який тимчасово переведено до міст Маріуполь та Кривий Ріг. Проректор інституту капітан поліції Нестеров Д.І. та заступник декана факультету № 2 Пекарський С.П.

Коледж зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Коледж є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації.

Коледж здійснює прийом:

За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

123 «Комп’ютерна інженерія»

126 «Інформаційні системи та технології»

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.