Профорієнтаційна робота

Наказ про організацію профорієнтаційної роботи у гімназії  у 2019/2020 навчальному році

НАКАЗ

Від   04.09.2019                     №   187

Про організацію профорієнтаційної
роботи у гімназії
 у 2019/2020 навчальному році

З метою формування у здобувачів освіти мотивації до навчання та саморозвитку, надання дієвої теоретичної та практичної допомоги для їх свідомого професійного самовизначення та успішного входження в активне громадське життя

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора Радецькій І.В.:

«ХДУ ЗАПРОШУЄ»

20  травня учні Херсонської гімназії № 6 відвідали Агробіостанцію ботанічного саду, на базі якої Херсонський державний університет провів розважально-пізнавальний квест «ХДУ запрошує», присвячений Дням Науки та Дням Європи.  Ініціатори заходу створили для всіх присутніх  атмосферу свята. Представники всіх факультетів не тільки надали старшокласникам  інформацію щодо вступу та можливостей навчання, але й творчо презентували свою освітню діяльність та дозвілля.

День відкритих дверей у Херсонському державному аграрному університеті

Захоплююче свято для випускників 2018/2019 навчального року організував Херсонський державний аграрний університет 25 квітня.  Учні гімназії вже не вперше відвідують День відкритих дверей цього рейтингового вищого навчального закладу, який готує фахівців-агропромисловців. Викладачі та студенти вкотре тепло приймали  майбутніх абітурієнтів у затишних стінах свого закладу.

Профорієнтація: Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

16 квітня учні 10-11-х класів відвідали профорієнтаційний захід, який відбувся на базі ЗЗСО № 28. Учні зустрілися з викладачами Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова та ознайомилися з можливостями вступу та навчання на факультетах:

Школа фінансового успіху

У рамках Всесвітнього тижня грошей Школа фінансового успіху – ЮніорБанк провів уроки фінансової грамотності для учнів 5-х класів Херсонської гімназії № 6. Особливо вражало учнів те, що все було справжнім: і банкомати, і термінали,  і каси, і банкіри, і гроші, бо захід відбувся у самому справжньому Центральному офісі ПриватБанку.

Правильно поводитися із грошима – задача нелегка навіть для дорослої людини, тому починати навчання фінансовій грамотності треба вже з дитинства, закладаючи таким чином основу їх майбутньої незалежності.

WSB-University – це більше ніж навчання

З пропозицією навчатися у Польщі до Херсонської гімназії № 6 завітали представники WSB-University. WSB-University – це група приватних університетів у Польщі, визнаних державою. Разом з тим це найбільша група бізнес-шкіл з кампусами у дев’яти польських містах. Тут гарантовані партнерські відносини та дружня атмосфера, надається якісна організація навчального процесу та цікаве дозвілля. Учням запропонували подивитися про це фільм. Бесіда відбувалася виключно англійською мовою, що в жодному разі не стало перешкодою для порозуміння.

ІНФОРМАЦІЯ про профорієнтаційну роботу з закладами освіти військового профілю

Назва
заходу
Дата
проведення
Кількість учасників

ІНФОРМАЦІЯ про проведення профорієнтаційної роботи у І семестрі 2018/2019 навчального року

З метою  формування в учнів мотивації до навчання, саморозвитку, професійного самовизначення, а також поширення інформації про вакансії і консультування з проблем підготовки випускників до вступу в університети, їхнього працевлаштування у гімназії налагоджена система профорієнтаційної роботи.

Протягом  І семестру 2018/2019 навчального року відбувалися цікаві зустрічі, лекції, майстер-класи, відвідування вузів.

Знайомимося з Херсонським факультетом Одеського державного університету внутрішніх справ

У рамках профорієнтаційної роботи до Херсонської гімназії № 6 завітала команда викладачів та курсантів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ – найбільш сильного у регіоні за кадровим і науковим потенціалом вищого навчального закладу. Агітація вступу до вищу не обмежилася лекцією та фільмом про можливості здобуття професій юридичного напрямку,  наполегливого навчання, завзятого тренування  та корисного дозвілля курсантів.

Навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

29 листопада з учнями 11-х класів було проведено профорієнтаційну роботу щодо навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, який є провідним закладом вищої освіти ДСНС України.
Випускники дізналися, що університет здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра та магістра на денній та заочній формах навчання. Курсанти та студенти можуть  у повному обсязі опанувати фахові, соціально-економічні та гуманітарних дисциплін.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.