Шкільні гуртки, факультативи, спецкурси за вибором

РОЗКЛАД ГУРТКІВ 2019/2020 н.р.

ХЕРСОНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 6 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

№ з/п
Назва гуртка
Дні роботи
Час роботи
ПІБ керівника
1
Гурток бального танцю «Самба»
Пн
14.50-15.35
15.45-16.30
16.40-17.25
Кузьєва Н.В.
2
Гурток хореографії
Вт
15.30-16.15
16.20-17.05
Дементьєва І.І.
Чт
15.30-16.15
16.20-17.05
3
Колектив «Смайл»
Пн
14.00-14.45
14.50-15.35
15.40-16.25
16.30-17.15
Дементьєва І.І.
Ср
14.00-14.45
14.50-15.35
15.40-16.25
16.30-17.15
4
Школа безпеки
Вт
Ср
Чт
15.10-15.55
15.05-15.50
15.05-15.50
Дацюк В.П.
Пт
14.15-15.00
15.05-15.50
5
Школа безпеки
Чт
15.05-15.50
15.55-16.40
Боков А.І.
6
Юний стрілок
Пн
Чт
15.10-15.55
15.10-15.55
Кононець В.В.
7
Вокальний гурток
Вт
Чт
14.00-14.45
14.00-14.45
Мельніченко Т.С.
8
Вокал «Стар-Лайн»
Вт
15.10-15.55
Рябенко С.О.
Пт
15.10-15.55
16.00-16-45
9
Євро-клуб
Чт
15.10-15.55
Шальнова Н.В.
10
Гурток «Юний екскурсовод»
Ср
15.10-15.55
Шальнова Н.В.
11
Гурток журналістики
Пт
15.05-15.50
15.55-16.40
Саніна С.В.
12
Гурток «Екологія»
Ср
Чт
15.05-15.50
15.05-15.50
Хоменко І.І.
13
Малювання «Веселі пензлики»
Чт
Пт
15.00 -15.45
15.00 -15.45
Комарькова Є.І.
14
ЮІДР
Ср
15.05-15.50
15.55-16.40
Комарькова Є.І.
15
Літературне краєзнавство
Ср
15.05-15.50
15.55-16.40
Пулінець М.А.
16
Рукодільниця
Вт
15.05-15.50
15.55-16.40
Пекна О.Г.
17
Умілі ручки
Вт
Ср
Чт
Пт
13.10-13.55
13.10-13.55
15.30-16.15
15.30-16.15
Пекна О.Г.
18
Волейбол
Ср
15.05-15.50
15.55-16.40
Боков А.І.
19
Театральний гурток «Сяйво»
Пн
Чт
13.15-14.00
13.15-14.00
Стародубець Л.О.
20
Школа юного майстра
Вт
15.10-15.55
16.00-16.45
Ларін М.С.
Чт
15.30.-16.15
21
Правовий
Пн
14.15-15.00
Штогріна О.О.
22
Ерудіт
Чт
15.00-15.45
Петренко Н.Ю.
23
Шлях до себе
Пн
15.15-16.00
Чечина В.М.
24
Квілінг
Пт
15.15-16.00
Машиністова Н.А
25
Школа ді-джей
Чт
15.15-16.00
Кобля А.П.
 
РОЗКЛАД ГУРТКІВ НА БАЗІ ХЕРСОНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 6 у 2019/2020 н.р.
№ з/п
Назва гуртка
Дні роботи
Час роботи
ПІБ керівника
Установа,
від якої працює
Гуртки, організовані позашкільними закладами освіти, управління освіти
1.
Художня гімнастика
Вт
Чт
Сб
Вс
15.30-19.15
15.30-19.15
09.00-14.15
09.00-14.15
Куєвда Т.Г.
Таут Т.С.
Погребная О.Ф.
ДЮСШ №6
2.
Літературне краєзнавство
Пн
Вт
Чт
15.15-17.15
15.15-17.15
15.15-17.15
Пулінець М.С.
ХБДЮТ
3.
Історичне краєзнавство
Чт
Пт
Сб.
15.15-16.50
15.15-16.50
10.30-12.05
Волошин О.О.
ХБДЮТ
4.
«Екологічний агіттеатр»
Вт
15.10-15.55
16.00-16.45
16.50-17.35
Дробікова І.Ю.
ХЦДЮТ
Чт
15.10-15.55
16.00-16.45
16.50-17.35
Гуртки, організовані позашкільними закладами освіти
1.
Спортивне орієнтування
Вт
15.05-15.50
15.55-16.40
Капара О.І.
КЗ «ЦТКТУМ»
Чт
 
15.05-15.50
15.55-16.40
Нед
12.00.-13.30
Гуртки  іншого підпорядкування
(музичні школи, спортивні товариства, приватні структури, громадські організації)
1.
Футбол (хлопці)
Пн
Ср
Пт
15.00-17.30
15.20-16.05
15.20-16.05
Пасхал І.Ю.
СДЮШОР
Кристал
2.
Футбол (дівчата)
Вт
Чт
Сб
15.15-16.45
15.15-16.45
10.00-13.00
Роль В.А.
СДЮШОР
Кристал
3.
КАРАТЕ
Пн
Ср
Пт
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
Швед А.М.
ХДЮКФП №4
4.
Футбол
Вт
Чт
Сб
Нд
17.30-19.30
17.30-19.30
13.30- 17.30
9.00- 11.00
Кащеєв О.Г.
ГО «ФФК» «Стелс-діти»
5.
Шахи
Вт
Чт
Пт
13.30-15.00
13.30-15.00
13.30-15.00
Кароль Д.В.
ХДЮСШ

 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.