Пришкільний оздоровчий табір «Козачок»

На перше червня діти, які обрали для себе відпочинок у пришкільному таборі «Козачок», чекали з нетерпінням. У цей день, як і було заплановано, всі загони вирушили до розважального центру «Фабрика». Ще б пак! Стати глядачами цікавого інтерактивного заходу, який було підготовлено за сприянням департаменту поліції міста – захоплююча ідея.

З ентузіазмом діти підтримували вокальний гурт «Star_Line», учасниками якого єнаші гімназисти. Також припав до душі виступ команди нашої гімназії ЮІДР «Стоп, машина!», під час якого, колектив спробував донести правила дорожнього руху в креативній формі. А продемонстровані поліціантами елементи бойових мистецтв, викликали справжнє захоплення підростаючого покоління. Не обійшлося і без смачного частування. Порція морозива – це те, що треба у святковий, спекотний день. Сповнені вражень та позитивних емоцій повернулися діти до шкільного табору.

Літо триває … А отже, на дітей чекає багато нового та цікавого.

4 червня табір «Козачок» вирушив на пізнавальну та захоплюючу екскурсію-квест по історичному центру Херсона. У ході екскурсії, яка проходила у сучасній інтерактивній формі, «козачата» мали змогу дізнатися дещо нове про створення свого рідного міста. Так, діти побували біля Очаківських та Московських воріт, історичного колодязя, Арсенала та завершили свій пізнавальний похід квестом на території Єкатерининського собору – одного з найстаріших і значущих місць старого міста. Наприкінці заходу діти мали змогу пограти у своєму улюбленому парку біля школи.

 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.