Початкова школа

Міністерство освіти і науки України повідомляє,

що 3 січня 2018 року на сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на безкоштовний обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, що читатимуть матеріал.

Навчання на курсі має початися одразу після затвердження нового Державного стандарту початкової освіти. Про порядок і дату старту навчання буде повідомлено додатково.

 

Звіт про проведення тижня початкових класів​ «У світі казки чарівної»

    З 20 по 27 грудня  2017р. в Херсонській гімназії №6 тривав тиждень початкових класів. Він розпочався презентацією-виставкою робіт наших маленьких талантів «Альтернативна ялинка» та «Новорічна інстоляція». Відкриття ознаменувалося святковою лінійкою, з участю казкових героїв. 
    Заходи тижня охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Навчальні заняття були нетрадиційними, іноді казковими, учні залюбки працювали в парах, у групах, змагалися, інсценізували, дискутували, декламували, творили своїми руками.

      Перший день був присвячений математиці. Математична скарбничка «У світі цікавої математики» захопила всіх учнів початкових класів, які змагалися в розв’язанні прикладів та задач. Учні 4-Б кл. (вч.Мошенська І.Л.) проявили свою математичну кмітливість на грі «КВК».

       Незабутнім був День української мови. Він включав: конкурс читців дитячого вірша «Поезія зими», 1-4 класи (вч.Дронова Н.В.), рейд-перевірку стану збереження підручників «Живи, книго!», конкурс знавців української мови «Ми знаємо і любимо свою рідну мову».

        Під час тижня молодими вчителями Ситновою Г.Ю. та Клімак І.О.були проведені відкриті уроки. Учителі продемонстрували вже набуті ними методичні навички у викладанні даних предметів, а діти одержали насолоду від нетрадиційних занять.

       Усі справи в рамках декади початкових класів мали своєрідне спрямування на Добро, Милосердя, Справедливість. Учні гімназії з великою відповідаль-ністю та щирістю провели благодійну акцію «Янгол у серці» в допомогу онкохворим дітям. Своїми руками вони виготовили янголів, новорічні сувеніри, іграшки; зібрали фрукти, солодощі та передали їх діткам.

    День Святого Миколая та новорічні свята надихнули на проведення різноманітних заходів: майстер-класу: «Новорічна іграшка», 4-В кл.(вч.Нельга Л.А.), свято «Новорічний експрес», 3-В кл. (вч. Бабаніна І.В.), «А хто-хто Миколая любить…», 3-Б, 4-А та 1-В кл.(вч. Ребенок С.Ю., Дронова Н.В., Ситнова Г.Ю.), відвідування «Резиденції Діда Мороза» та лялькового театру учнями 1-4 класів.

      День природознавства включав екологічну вікторину, конкурс загадок про зиму «Зимові заморочки», рухливі перерви та ігри за казковими сюжетами.

     Казкова тематика червоною стрічкою пролягла через усі завдання тижня. Веселі вікторини «Подорожуємо казками» та «Казкові герої з улюблених мультфільмів» у 2-А, Б класах (вч. Ліпко К.Г., Андрусь О.О.) дали можливість дітям зануритися у чарівний світ перевтілень.

    Знання обрядів, українських пісень, колядок, щедрівок, традицій та звичаїв щодо святкування Нового року допомогло провести цілу плеяду новорічних свят по всіх класах. Особливо запам’яталася та вразила діток новорічна програма в драматичному театрі «Казкові герої у моєму житті» та дискотека для 3-4 класів.

    Останній день декади мав назву «Овації найкращим!», де були підведені підсумки, переможців нагороджено грамотами, батьків – подяками.

 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.