Новини

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ З ГЕТЕ-ІНСТИТУТОМ

Які б плани Ви не будували на майбутнє, зі знаннями німецької мови Ви створите для себе безмежні можливості. Вчити німецьку означає здобувати навички, які здатні поліпшити Ваше  професійне і приватне життя.

З Днем Незалежності України!

 Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати –24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Випускний вечір Херсонських гімназистів

Випускний вечір – він і радісний, і сумний.

Радісний, тому що попереду нове, повне очікувань та здійснення мрій доросле життя.

Сумний, бо прийшла пора сказати: «Прощавай, школо! Прощавай, дитинство!»

Саме такий настрій панував у стінах Херсонського драматичного театру ім. М. Куліша, де проходив прощальний випускний бал для  53 випускників-2019 Херсонської гімназії № 6.

Творчий звіт про роботу пришкільного табору відпочинку «Козачок» при Херсонській гімназії № 6 Херсонської міської ради з 27.05.2019 по 13.06.2019

Згідно розпорядження управління освіти, виконавчого комітету Херсонської міської ради, плану роботи гімназії на 2018/2019 навчальний рік, з метою відпочинку учнів на базі гімназії № 6 з 27.05.2019 р. по 13.06.2019 р. працював пришкільний табір з режимом дня з 8.00 – 16.00 (з денним сном).

Роботою організації, яка забезпечувала харчування, діти задоволені. На базі пришкільного табору діти харчувалися сніданком, обідом та полудником.

Вихователі та діти працювали згідно плану роботи табору, а саме:

Були проведені такі заходи:

«Безпека і небезпека. Принципи безпечної життєдіяльності» - тема дня у пришкільному таборі "Козачок"

Хто здоровий, той сміється
Все йому в житті вдається.
Він долає всі вершини-
Це ж чудово для людини!
Хто здоровий,той не плаче,
Жде його в житті удача,
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати!
Бо здоров’я-це прекрасно,

Відкриття пришкільного оздоровчого табору "Козачок"

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером — це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо - це чудова пора для  загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року.

«ФІНАНСОВИЙ ГЕНІЙ – 2019»

Учень 7-А класу Херсонської гімназії № 6 Антонов Владислав взяв участь у Всеукраїнській олімпіаді "Фінансовий геній – 2019", яку було організовано ПриватБанком спільно з MasterCard та ЮніорБанком.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.