Випускний вечір Херсонських гімназистів

Випускний вечір – він і радісний, і сумний.

Радісний, тому що попереду нове, повне очікувань та здійснення мрій доросле життя.

Сумний, бо прийшла пора сказати: «Прощавай, школо! Прощавай, дитинство!»

Саме такий настрій панував у стінах Херсонського драматичного театру ім. М. Куліша, де проходив прощальний випускний бал для  53 випускників-2019 Херсонської гімназії № 6.

Директор Корж Світлана Сергіївна привітала випускників з успішним закінченням гімназії, здачею ЗНО та вручила атестати про повну загальну середню освіту. Цього року на «Зірковому небосхилі»   запалилися  п’ять нових  зірок, а  чудову  історію гімназії прикрасили чотири учня, нагороджених за успіхи у навчанні Золотою медаллю, та один – Срібною.

Зворушливо і щиро звучали зі сцени слова напуття класних керівників Мельник Л.В. та Дацюк В.П. своїм вчорашнім вихованцям, батьків – своїм дорослим дітям.

Під час святкового концерту випускники подарували усім присутнім чудові емоції радості та водночас легкого смутку від розтавання з рідною гімназією. У прощальному кружлянні вальсу  було відчути і спогади, і мрії, і радість, і сподівання.

На завершення свята за традицією випускники прийшли до Дніпра на міську набережну та зустріли останню світанкову зорю свого дитинства.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.