Відкриття пришкільного оздоровчого табору "Козачок"

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером — це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо - це чудова пора для  загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року.

27 травня, відбулося урочисте відкриття пришкільного табору з денним перебуванням "Козачок", який допоможе учням продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, покращити своє духовне та фізичне здоров'я. Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей стане організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою.

Перший день літнього табору пройшов чудово. Всі діти відвідали планетарій,  вони із задоволенням переглянули пізнавально – розважальний мультфільм «Зачарований риф». Після обіду асфальт шкільного подвір’я «розквітнув» щирими дитячими малюнками. Креативність та фантазію дітвора також проявила в конкурсі на найкраще лого загону.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.