Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році

ЗАВЕРШЕНО І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ  ДИСЦИПЛІН

Протягом жовтня у гімназії проходив І етап Всеукраїнських олімпіад з 11 базових  дисциплін. Всього взяли участь 483 учні. За рішенням оргкомітету і журі для участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад направляються 74 учні:

з англійської мови:

ПІБ учня
Клас
Місце
Учитель
1
Дем’яненко Анастасія Ігорівна
8
І
Мунтян С.І.
2
Балонь Матвій Андрійович
8
І
Мішуровська С.В.
3
Бондар Сергій Сергійович
8
ІІ
Прудченко Н.А.
4
Нельга Владислав Сергійович
8
ІІ
Мунтян С.І.
5
Крутій Анастасія Володимирівна
8
ІІ
Мішуровська С.В.
6
Асауленко Софія Валеріївна
8
ІІ
Мішуровська С.В.
7
Кулік Олександра Володимирівна
8
ІІ
Мішуровська С.В.
8
Гірін Нікіта Геннадійович
8
ІІІ
Мунтян С.І.
9
Шаповалєнко Софія Єгорівна
8
ІІІ
Мунтян С.І.
10
Азовська Анастасія Анатоліївна
8
ІІІ
Жулінська Г.М.
11
Носенко Михайло Олексійович
9
І
Коновалова І.П.
12
Каліна Єлизавета Володимирівна
9
ІІ
Мунтян С.І.
13
Михайленко Олександра Павлівна
9
ІІІ
Шапошніков І.В.
14
Цяпало Маркіян Андрійович
9
ІІІ
Коновалова І.П.
15
Тельник  Поліна Олександрівна
10
І
Думанська А.В.
16
Зубковська Анастасія Олегівна
10
І
Думанська А.В.
17
Абрамс Деанна
10
ІІ
Думанська А.В.
18
Бабенко Артем В’ячеславович
10
ІІ
Думанська А.В.
19
Янчев Тимофій Сергійович
10
ІІ
Григор’єва О.В.
20
Бульвинський Кирило Геннад.
10
ІІІ
Думанська А.В.
21
Коваль Даніела Якимівна
10
ІІІ
Григор’єва О.В.
22
Малашта Софія Валентинівна
10
ІІІ
Григор’єва О.В.
23
Дробітько Нікіта Олексійович
10
ІІІ
Теленга І.А.
24
Блізніченко Данило Романович
11
І
Солодовнікова О.І.
25
Корж Олексій Анатолійович
11
І
Солодовнікова О.І.
26
Спесивцева Таїсія Вячеславівна
11
ІІ
Солодовнікова О.І.
27
Колєснікова Вікторія Володимир.
11
ІІ
Солодовнікова О.І.
28
Рудченко Єлизавета Сергіївна
11
ІІ
Бусс Е.Ю.
29
Литвиненко Єлизавета Валеріївна
11
ІІ
Солодовнікова О.І.
30
Барабаш Ксенія Сергіївна
11
ІІІ
Григор’єва О.В.
31
Ігнашова Варвара В’ячеславівна
11
ІІІ
Григор’єва О.В.
32
Козіна Анастасія Сергіївна
11
ІІІ
Бусс Е.Ю.
з німецької мови:
ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Танклевська Магдалина Станісл.
8
І
Радецька І.В.
2
Шевченко Олеся Валеріївна
8
ІІ
Тригуб Т.О.
3
Шестакова Дар’я Миколаївна
8
ІІ
Тригуб Т.О.
4
Матвієнко Анастасія Павлівна
8
ІІІ
Тригуб Т.О.
5
Покотилова Анастасія Євгенівна
8
ІІІ
Тригуб Т.О.
6
Вітковська Наталя Олександрівна
11
І
Лілик М.С.
7
Козіна Анастасія Сергіївна
11
І
Лілик М.С.
з української мови:
ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Гаврилова Єлизавета Русланівна
7
І
Потапська С.В.
2
Вініченко Анна Вадимівна
9
І
Мельник Л.В.
3
Корж Олексій Анатолійович
11
І
Мельник Л.В.

з історії:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Когадько Владислава Андріївна
8
І
Шульгіна О.А.
2
Вініченко Анна Вадимівна
9
І
Шульгіна О.А.
3
Василенко Софія Ігорівна
10
І
Штогріна О.О.
 
4
Тельник Поліна Олександрівна
10
І
5
Турбов Денис Олексійович
10
І
6
Шаповалов Валерій Олександр.
11
І
7
Кропивницька Катерина Іванівна
11
І
8
Колядко Віталій Олексійович
11
І
з математики:
ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1.
Круподер  Ярослав Вікторович
6
І
Литвиненко В.В.
2.
Шелдагаєва Вероніка Вадимівна
6
І
Нестеренко О.П.
 
3.
Попович  Катерина Сергіївна
7
І
4.
Лендер Єлена Олександрівна
7
І
5.
Вініченко Анна Вадимівна
9
І

з географії:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Льода Вероніка Каримівна
7
І
Устименко Л.В.
 
2
Когадько Владислава Андріївна
8
ІІ
3
Глазкова Аліна Андріївна
9
І
4
Присяжна Ганна В’ячеславівна
9
ІІ
5
Цяпало Маркіян Андрійович
9
ІІ
6
Турбов Денис Олексійович
10
ІІ

з біології:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Барабаш Ксенія Сергіївна
11
І
Хоменко І.І.
 
2
Ярцев Сергій Сергійович
11
ІІ

з хімії:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Глазкова Аліна Андріївна
9
І
Кореновська І.В.
 
2
Пономарьова Влада Волод.
9
І
3
Вербанов Ілля Геннадійович
9
ІІ
4
Вініченко Анна Вадимівна
9
ІІ

з фізики:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1
Дем’яненнко Анастасія Ігорівна
8
І
Михайленко О.Г.
 
2
Михайленко Олександра Павл.
9
І
3
Малашта Софія Валентинівна
10
І
4
Клюцевська Вікторія Волод.
11
І

з інформаційних технологій:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1.
Портьє Лев Сергійович
9
ІІ
Заїкина Т.Г.
 
2.
Глазкова Аліна Андріївна
9
ІІ
3.
Тельник Поліна Олександрівна
10
ІІ
4.
Ігнашова Варвара В’ячеславівна
11
І
5.
Ярцев Сергій Сергійович
11
ІІ

з трудового навчання:

ПІБ
Клас
Місце
Учитель
1.
Самохвалова Дар’я В’ячеславів.
9
І
Пекна О.Г.

Керівниками команд з предметних олімпіад призначено:

  • української мови та літератури – Чумак К.В.;
  • англійської мови та німецької мов – Надточій О.О.;
  • історії – Шульгіну О.А.;
  • географії –Гридіна О.В.;
  • математики – Гончарову Є.Є.;
  • фізики –.Мішуровську С.В.;
  • хімії – Щукіну О.В.;
  • біології – Чернишову К.В.;
  • трудового навчання – Пекну О.Г.;
  • інформаційних технологій – Заїкину Т.Г.;
  • основ правознавства – Штогріну О.О.

До роботи у журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін залучено вчителів:

  • Григор’єву О.В., Солодовнікову О.І., Бусс Е.Ю., Мунтян С.І., Думанську А.В. – з англійської мови;
  • Радецьку І.В., Надточій О.О., Тригуб Т.О. – з німецької мови;
  • Мельник Л.В., Потапську С.В.– з української мови та літератури;
  • Михайленко О.Г. – з фізики;
  • Хоменко І.І. – з біології;
  • Кореновську І.В. – з хімії;
  • Устименко Л.В. – з географії;
  • Нестеренко О.П. – з математики;
  • Штогріну О.О. – з історії;
  • Шульгіну О.А. – з правознавства.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.