НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ З ГЕТЕ-ІНСТИТУТОМ

Які б плани Ви не будували на майбутнє, зі знаннями німецької мови Ви створите для себе безмежні можливості. Вчити німецьку означає здобувати навички, які здатні поліпшити Ваше  професійне і приватне життя.

Гете-Інститут в Україні пропонує у всьому світі іспити з німецької мови. Отримання мовного сертифікату міжнародного зразка – це об’єктивний доказ як гарних знань іноземної мови учня, так і високого рівня освіти навчального закладу. Отже до іспитів з німецької мови ставляться високі фахові вимоги, виконання яких гарантовані ім’ям, менеджментом та довголітнім досвідом роботи Гете-Інституту.

Розуміючи свою причетність до світової спільноти,  Херсонська гімназія № 6 четвертий рік продовжує співпрацю з Гете-Інститутом у рамках проекту «Міжнародні сертифікати з німецької мови для учнів».  У вересні 44 учні отримали міжнародні сертифікати рівня А1 та 13 учнів – А2. Загалом учителі німецької мови Радецька І.В., Лілик М.С., Надточій О.О., Тригуб Т.О.  успішно підготували до іспитів 109 вихованців.

Слід зазначити на перевагах для учнів. По-перше, це перший досвід складання іспиту за європейськими стандартами; по-друге, це отримання об’єктивної оцінки знань з німецької мови. Також за рахунок високим шансам на успішне складання іспиту значно підвищується мотивація для подальшого вивчення німецької мови. А як почесно тримати у руках зароблений своїм інтелектом сертифікат, який визнано у всьому світі!

 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.