Наші переможці ІІ етапу олімпіад, І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, ІІ та ІІІ етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019  навчальному році

             Учень
    Клас
    Місце
     П.І.Б. учителя
Англійська мова
1.
Носенко Михайло
8-А
ІІ
Коновалова І.П.
2.
Пономарьова Влада
8-Б
ІІІ
Мунтян С.І.
3.
Малашта Софія
9-В
ІІ
Григор’єва О.В.
4.
Нерсесян Карина
9-А
ІІІ
Григор’єва О.В.
5.
Зубковська Анастасія
9-Б
ІІІ
Думанська А.В.
6.
Ємець Олександр
9-А
ІІІ
Григор’єва О.В.
7.
Янчев Тимофій
9-В
ІІІ
Григор’єва О.В.
8.
Шагов Гліб
9-В
ІІІ
Григор’єва О.В.
9.
Дробітько Нікіта
9-А
ІІІ
Теленга І.А.
10.
Колєснікова Софія
10-Б
І
Солодовнікова О.І.
11.
Корж Олексій
10-А
І
Солодовнікова О.І.
12.
Блізніченко Данило
10-А
ІІ
Солодовнікова О.І.
13.
Рудченко Єлизавета
10-А
І
Фролєнкова Г.М.
14.
Литвиненко Єлизавета
10-А
ІІ
Солодовнікова О.І.
15.
Спесивцева Таїсія
10-Б
І
Солодовнікова О.І.
16.
Дондов Станіслав
11-А
ІІІ
Бусс Е.Ю.
17.
Якущенко Марія
11-Б
І
Бусс Е.Ю.
18.
Нямцу Аліна
11-Б
ІІІ
Сорокіна О.С.
19.
Ніцак Євген
11-Б
ІІІ
Сорокіна О.С.
Німецька мова
1.
Танклевська Магдалина
7-А
ІІІ
Радецька І.В.
Українська мова та література
1.
Корж Олексій
10-А
ІІ
Мельник Л.В.
2.
Вініченко Анна
8-А
ІІ
Мельник Л.В.
3.
Савченко Ілля
7-А
ІІІ
Потапська С.В.
Фізика
1.
Михайленко Олександра
8-А
І
Михайленко О.Г.
2.
Малашта Софія
9-В
І
3.
Харчук Дмитро
8-Б
ІІ
4.
Овчинніков Сергій
11-Б
ІІ
Математика
1.
Лендер Єлена
6-В
ІІІ
Нестеренко О.П.
2.
Жуйков Гліб
7-А
ІІІ
Нікітенко К.А.
Хімія
1.
Глазкова Аліна
8-Б
ІІІ
Кореновська І.В.
Біологія
1.
Барабаш Ксенія
10-Б
ІІ
Хоменко І.І.
2.
Ярцев Сергій
10-А
ІІ
Історія
1.
Вініченко Анна
8-А
ІІ
Шульгіна О.А.
2.
Шаповалов Валерій
10-А
ІІІ
Штогріна О.О.
3.
Ліньова Маргарита
11-Б
ІІІ
Шульгіна О.А.
Географія з краєзнавством
1.
Вініченко Анна
8-А
ІІІ
Бережна Т.В.
2.
Турбов Денис
9-В
ІІ
Бережна Т.В.
3.
Ігнашова Варвара
10-Б
ІІІ
Бережна Т.В.
4.
Дондов Станіслав
11-А
ІІ
Бережна Т.В.
Інформаційні технології
1.
Ігнашова Варвара
10-Б
ІІІ
Заїкіна Т.Г.
2.
Лісова Карина
11-А
ІІІ
Заїкіна Т.Г.

Переможці І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Учень
  Клас
 Місце
Секція
П.І.Б. учителя
1.
Корж Олексій
10-А
І
Англійська мова
Бусс Е.Ю.
2.
Біляєва Марія
10-А
ІІ
Економічна теорія та історія економічної думки
Бережна Т.В.
3.
Ярцев Сергій
10-А
ІІІ
Селекція та генетика
Бережна Т.В.

Переможці ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

             Учень
Клас
Місце
П.І.Б. учителя
1.
Пекна Маргарита
10-А
І
Мельник Л.В.
2.
Вініченко Анна       
8-А
ІІ
Мельник Л.В.
3.
Гончарова Софія
5-В
ІІІ
Мельник Л.В.

Переможці ІІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Учень
Клас
Місце
П.І.Б. учителя
1.
Пекна Маргарита
10-А
І
Мельник Л.В.

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.
Помилка | Гімназія №6 Херсон
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.