Новини

День цивільного захисту

Згідно з планом основних заходів з цивільного захисту на 2018 рік та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів, працівників при надзвичайних ситуаціях у гімназії 17 травня було проведено День цивільного захисту. У рамках цього Дня відбулися навчально-методичні, практичні, агітаційно-пропагандистські та спортивні заходи. 

Школа молодого політика

USAID  від американського народу

Міжнародний республіканський інститут в Україні  (IRI) запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» віком від 15 по 17 років з міста Херсон.

Національна дитяча «гаряча» лінія

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

Кубок «Добродія – Херсон» з функціонального багатоборства «WOD Test»

ВІТАЄМО команду гімназії за І місце у другому турі міського турніру на кубок «Добродія – Херсон» з функціонального багатоборства «WOD Test» !!!

СКЛАД КОМАНДИ:

  1. Когадько Владислава 6-Б клас;
  2. Шевченко Олеся 6-Б клас;
  3. Хайт Ілля 6-В клас;
  4. Лаптєв Сергій 7-В клас.

Вітання любим жінкам

ЛЮБІ НАШІ ЖІНКИ!

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ЛЮБОВІ ТА КРАСИ –

МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО

згідно рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, карантин в закладах середньої освіти Херсона продовжено до 7 березня включно.

Рішення прийняте з метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті, запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед населення міста.

До школи 12.03.2018

Про призупинення освітнього процесу

     У зв’язку із високим рівнем захворюваності на ГРВІ дітей шкільного віку, з метою запобігання та недопущення виникненню епідемії грипу й гострих респіраторних захворювань, на підставі протоколу міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 26.02.2018 №1), з 27 лютого по 03 березня (включно) 2018 року в закладах загальної середньої освіти призупинено освітній процес.

Вітаємо переможців

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики:

Малашту Софію (8-В кл.) – ІІ місце;

Адамова Дениса (9-А кл.) – ІІ місце

 (уч. Михайленко О.Г.)

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.