Новини

Інформація про оприбутковані матеріальні цінності за рахунок бюджету

За період  червень-серпень 2018 року в Херсонській гімназії № 6 Херсонської міської ради були оприбутковані матеріальні цінності за рахунок бюджету:

ПІДРУЧНИКИ 10 КЛАС ДЛЯ СКАЧУВАННЯ

Назва підручника
Автор
Сайт
1
«Українська мова»
Авраменко, О. М.

Міський табір відпочинку "Юнга" запрошує

Управління освіти інформує про наявність путівок (у тому числі безкоштовних для дітей пільгових категорій) для відпочинку дітей у липні та серпні місяцях у міському таборі відпочинку "Юнга".

Нереглянути відео:https://youtu.be/u464i7fpi8Y 

День цивільного захисту

Згідно з планом основних заходів з цивільного захисту на 2018 рік та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів, працівників при надзвичайних ситуаціях у гімназії 17 травня було проведено День цивільного захисту. У рамках цього Дня відбулися навчально-методичні, практичні, агітаційно-пропагандистські та спортивні заходи. 

Школа молодого політика

USAID  від американського народу

Міжнародний республіканський інститут в Україні  (IRI) запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» віком від 15 по 17 років з міста Херсон.

Національна дитяча «гаряча» лінія

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.