Гімназичне життя

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО

Учителі англійської мови нашої гімназії  Думанська А.В. та Ісаєнко О.А. 13 квітня у м. Києві відвідали майстер-клас  президента Міжнародної корпорації «Гранд» Володимира Співаковського. Він  вперше розповів про те, як можна швидко і безболісно проводити реформи і як створити дійсно прогресивну школу зі світовим рівнем освіти, де турбота та комфорт – головні умови збереження та примноження здібностей дитини. А це – під силу кожному, хто знає 7 секретів освіти майбутнього.

Декада української мови, української та зарубіжної літератур

Школа стане справжнім вогнищем
культури тільки тоді, коли в ній панує
 чотири культи: культ Батьківщини, культ
людини, культ книги і культ рідного слова.
В. Сухомлинський

 

«Гімназичні зірки 2019»

З 25 лютого по 1 березня у Херсонській гімназії №6 за ініціативи Президентської республіки учнівського самоврядування, її президента Блізніченка Данила, педагога-організатора Козленкової Анастасії Сергіївни та ЗДВР Саніної Світлани Володимирівни проходив фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Гімназичні зірки 2019». Розвиток та підтримка творчих здібностей у дітей, учнівської молоді, сприяння розвитку культури серед юного покоління – ось мета, яка переслідувала організаторів конкурсу.

Декада іноземних мов

«Віват гімназіє і подих свята, а з тим традиція багата, яка об’єднує, навчає, захоплює і надихає!» – так натхненно і завзято розпочалася Декада іноземних мов, наймаштабніша у гімназії за кількістю учасників, окрилених спільною ідеєю, найунікальніша за змістом авторських рішень та найепотажніша  за майстерністю їх утілення у різноманітні захоплюючі дійства.

LVIV Upgrade Teach Forum

Однією з перших подій, що відкрила насичений рік, став Upgrade Teach Forum, який було організовано ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти 17 лютого у Львові.

У практичному фаховому заході для педагогів та керівників шкіл взяла участь учитель англійської мови Херсонської гімназії № 6, активна учасниця програми еTwinning Plus в Україні Думанська Аліса Василівна. Вона відмітила перфектну організацію курсу,  його практичну спрямованість, новизну ідей, повне занурення та чудове спілкування з однодумцями.

VIIІ Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

За сім років свого існування конкурс «Орлятко» став популярним та затребуваним серед учнівської молоді України. Конкурс надає можливість перевірити рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних подіях, культурному розмаїтті та особливостях Німеччини.

Впроваджуємо STEМ- та CLIL-технології в освітній процес та ділимося досвідом профільного навчання

6 лютого у гімназії відбувся семінар «Іноземна мова – як складова сучасного уроку з використанням STEМ- та CLIL-технологій в умовах оновленого змісту освітнього середовища». У цей день учителі англійської та німецької мов міста та області відвідали два показових уроки з сучасної та актуальної проблеми STEМ- та CLIL-навчання:  німецької мови та фізики з використанням STEМ-технологій у 8-Б класі (учителі Лілик М.С., Михайленко О.Г.), німецької мови та інформатики – з використанням CLIL-технологій у 7-А класі (учителі Тригуб Т.О., Заїкіна Т.Г.).

АНГЛОМОВНИЙ КОНКУРС ТВОРЧОГО ПИСЬМА «WRITE ON! 2018-2019»

4 лютого в  обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гончара відбувся регіональний раунд англомовного конкурсу творчого письма «Write On! 2018-2019», організований Волонтерами  Корпусу Миру в Україні для учнів та студентів двадцяти країн.

Конкурс проводитиметься вже 15 рік та має у своїй структурі три раунди: регіональний раунд, який  проводиться обласним координатором Волонтерів Корпусу Миру в Україні, національний раунд, та міжнародний раунд проводитиметься Волонтерами Корпусу Миру в Республіці Грузія.

Майстер-клас з вироблення сувенірів на Новорічні свята

Наші предки з давніх-давен вірили в силу оберегу. Вони вважали, що своє помешкання необхідно оберігати від злого духа, недоброго ока. Під час уроку  Мистецтва (вчитель Пулинець М.А.)  учні 7 класів ознайомилися зі значенням оберегової символіки в народному мистецтві. Виготовлення оберегів своїми руками у вигляді «Підкови щастя», «Різдвяних Ангелів»  було одним із завдань для учнів. А продовженням теми  уроку - «Різдвяні свята». Здавна в Україні народ з нетерпінням чекав Різдвяних свят.

Участь у міських краєзнавчих конкурсах

Нещодавно пройшли 2 краєзнавчих конкурси «Юні екскурсоводи»,  «Козацькими стежинами».

Учні гімназії №6, вихованці гуртка «Літературне краєзнавство» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Пулинець Маргарита Анатоліївна, методист ХБДЮТ)  та вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» гімназії №6 (Керівник Шальнова Наталія Володимирівна) постійні учасники цих конкурсів. Про свої досягнення та враження вони розкажуть самі.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.