Гімназичне життя

LVIV Upgrade Teach Forum

Однією з перших подій, що відкрила насичений рік, став Upgrade Teach Forum, який було організовано ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти 17 лютого у Львові.

У практичному фаховому заході для педагогів та керівників шкіл взяла участь учитель англійської мови Херсонської гімназії № 6, активна учасниця програми еTwinning Plus в Україні Думанська Аліса Василівна. Вона відмітила перфектну організацію курсу,  його практичну спрямованість, новизну ідей, повне занурення та чудове спілкування з однодумцями.

VIIІ Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

За сім років свого існування конкурс «Орлятко» став популярним та затребуваним серед учнівської молоді України. Конкурс надає можливість перевірити рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних подіях, культурному розмаїтті та особливостях Німеччини.

Впроваджуємо STEМ- та CLIL-технології в освітній процес та ділимося досвідом профільного навчання

6 лютого у гімназії відбувся семінар «Іноземна мова – як складова сучасного уроку з використанням STEМ- та CLIL-технологій в умовах оновленого змісту освітнього середовища». У цей день учителі англійської та німецької мов міста та області відвідали два показових уроки з сучасної та актуальної проблеми STEМ- та CLIL-навчання:  німецької мови та фізики з використанням STEМ-технологій у 8-Б класі (учителі Лілик М.С., Михайленко О.Г.), німецької мови та інформатики – з використанням CLIL-технологій у 7-А класі (учителі Тригуб Т.О., Заїкіна Т.Г.).

АНГЛОМОВНИЙ КОНКУРС ТВОРЧОГО ПИСЬМА «WRITE ON! 2018-2019»

4 лютого в  обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гончара відбувся регіональний раунд англомовного конкурсу творчого письма «Write On! 2018-2019», організований Волонтерами  Корпусу Миру в Україні для учнів та студентів двадцяти країн.

Конкурс проводитиметься вже 15 рік та має у своїй структурі три раунди: регіональний раунд, який  проводиться обласним координатором Волонтерів Корпусу Миру в Україні, національний раунд, та міжнародний раунд проводитиметься Волонтерами Корпусу Миру в Республіці Грузія.

Майстер-клас з вироблення сувенірів на Новорічні свята

Наші предки з давніх-давен вірили в силу оберегу. Вони вважали, що своє помешкання необхідно оберігати від злого духа, недоброго ока. Під час уроку  Мистецтва (вчитель Пулинець М.А.)  учні 7 класів ознайомилися зі значенням оберегової символіки в народному мистецтві. Виготовлення оберегів своїми руками у вигляді «Підкови щастя», «Різдвяних Ангелів»  було одним із завдань для учнів. А продовженням теми  уроку - «Різдвяні свята». Здавна в Україні народ з нетерпінням чекав Різдвяних свят.

Участь у міських краєзнавчих конкурсах

Нещодавно пройшли 2 краєзнавчих конкурси «Юні екскурсоводи»,  «Козацькими стежинами».

Учні гімназії №6, вихованці гуртка «Літературне краєзнавство» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Пулинець Маргарита Анатоліївна, методист ХБДЮТ)  та вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» гімназії №6 (Керівник Шальнова Наталія Володимирівна) постійні учасники цих конкурсів. Про свої досягнення та враження вони розкажуть самі.

Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору

Проект «Іспити у школах» за підтримки Goethe-Institut

19-20 листопада 2018 року у Києві за сприяння Goethe-Institut в Україні відбувся семінар з підвищення кваліфікації «Іспити у школах» для вчителів, які готують учнів до складання успиту з німецької мови. Вчитель німецької мови Херсонської гімназії № 6 Лілик Маргарита Сергіївна мала змогу взяти участь у даному заході.

ЗМАГАННЯ ЛІДЕРІВ ТРИВАЄ

FLEX - це програма, яка сприймається оточуючими як можливість навчатися за кордоном, але для її учасників це щось більше. Це шанс вирости як особистість, розробити власні стратегії досягнення успіху,  знайти свій шлях в суспільстві, і, нарешті, змінити світ на краще.

У суботу 17 листопада розпочався ІІІ тур конкурсного відбору за Програмою молодіжних обмінів для учнів старших класів FLEX.  Херсонська гімназія № 6 радо вітала 33 претендента зі шкіл міста та області, серед яких змагалася учениця 10-Б класу Халаімова Анастасія.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада в Україні відзначається державне свято –  День української мови та писемності. Це свято є важливим для всіх мешканців країни, адже воно стосується нашої історії і рідної мови. Президент України Леонід Кучма встановив свято 9 листопада 1997 року на честь Преподобного Нестора Літописця, який був послідовником творців слов'янської абетки Кирила і Мефодія та завдяки якому заснувалася українська писемність.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.