Гімназичне життя

Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору

Проект «Іспити у школах» за підтримки Goethe-Institut

19-20 листопада 2018 року у Києві за сприяння Goethe-Institut в Україні відбувся семінар з підвищення кваліфікації «Іспити у школах» для вчителів, які готують учнів до складання успиту з німецької мови. Вчитель німецької мови Херсонської гімназії № 6 Лілик Маргарита Сергіївна мала змогу взяти участь у даному заході.

ЗМАГАННЯ ЛІДЕРІВ ТРИВАЄ

FLEX - це програма, яка сприймається оточуючими як можливість навчатися за кордоном, але для її учасників це щось більше. Це шанс вирости як особистість, розробити власні стратегії досягнення успіху,  знайти свій шлях в суспільстві, і, нарешті, змінити світ на краще.

У суботу 17 листопада розпочався ІІІ тур конкурсного відбору за Програмою молодіжних обмінів для учнів старших класів FLEX.  Херсонська гімназія № 6 радо вітала 33 претендента зі шкіл міста та області, серед яких змагалася учениця 10-Б класу Халаімова Анастасія.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада в Україні відзначається державне свято –  День української мови та писемності. Це свято є важливим для всіх мешканців країни, адже воно стосується нашої історії і рідної мови. Президент України Леонід Кучма встановив свято 9 листопада 1997 року на честь Преподобного Нестора Літописця, який був послідовником творців слов'янської абетки Кирила і Мефодія та завдяки якому заснувалася українська писемність.

Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році

Протягом жовтня в гімназії проведено олімпіади з 12 базових дисциплін, у яких взяли участь 579.  
Найактивнішу участь гімназисти взяли в олімпіадах з англійської мови (92),  географії (112),  математики (67).
За рішенням оргкомітету і журі шкільних олімпіад на ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з 11 базових дисциплін направляється 71 учень – переможець І етапу:

з англійської мови:

ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ АНГЛІЙСЬКОЮ

«Якщо ти не частина вирішення проблеми, то ти частина проблеми», – каже відоме англійське прислів’я. З цим висловлюванням повністю погодилися учні 8-Б класу та реалізували на практиці тему уроку англійської мови про охорону навколишнього середовища разом зі своєю вчителькою Мунтян Стелою Іванівною. Отже, озброївшись необхідним знаряддям, товариство вирушило вирішувати проблему чистоти власного шкільного подвір’я. Час пролітає непомітно, коли робиш корисну справу в компанії однодумців.

Двомісячник благоустрою шкільної та прилеглої території

Залишається традицією щочетверга прибирання прилеглої території гімназії учасниками освітнього процесу.

18.10.2018 року у рамках проведення «Двомісячника благоустрою шкільної та прилеглої території  закладів освіти міста» на подвір’ї гімназії прибирали закріпленні території учні 10-Б та 11-Б класів.

Була прибрана від листя квіткова клумба та спортивний майданчик. Гімназисти та класні керівники із задоволенням допомогли технічному персоналу привести в порядок територію гімназії.

 

ЗНАВЦІ ЗАКОНІВ І ПРАВА

19 жовтня у рамках предметно-методичної Декади історії та права у гімназії пройшов відкритий захід з основ правознавства «ЗНАВЦІ ЗАКОНІВ І ПРАВА». Підготувала захоплюючий турнір для учнів 10-х класів учитель історії та права Шульгіна Олена Адольфівна.  Інтелектуальне змагання серед юних правознавців складалося з 13 турів: «Знайомство», «Інтелектуальний штурм», «Криміналістичні загадки», «Перевертні», «Цифри від Феміди», «Чорний ящик», «Пантоміма», «Міркуємо разом», «Закінчи фразу», «Знавці законодавства», «Музичний конкурс».

Виставка-конкурс "Осінній вернісаж"

До Херсонської гімназії №6 завітала щедра господиня Осінь. Її присутність відчув кожен учасник виставки-конкурсу "Осінній вернісаж".

Чарівна золота пора надихнула учнів на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, а саме: овочів, фруктів, квітів, сухого листя тощо.. 

Композицій було багато і на будь-який смак, вони вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою.

Учні проявили вміння бачити і творити красу, за що ми їм вдячні.

Виховна година у 2-А класі

18 вересня на виховну годину до учнів 2-А класу( Стародубець Людмила Олександрівна) завітав  бортовий інженер гелікоптера Мі-8 цивільної авіації, офіцер запасу, учасник бойових дій Линченко Сергій Петрович.

У ході зустрічі військовий розповідав дітлахам про свою професію, службу, про те, як важливо у наш час бути сміливими, мріяти, завжди ставити перед собою цілі та досягати їх. Зустріч була пізнавальна та дуже інформативна, учні із великим задоволенням та захопленням слухали цікаві історії, переглядали відео з особистого архіву.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.