ЯК ПОБУДУВАТИ СВІЙ ПЕРШИЙ START-UP

Багато років в Херсоні працює соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм – ЮніорБанк.

Діти з великим задоволенням навчаються бізнесовій справі. Юніори відвідують школу навіть на літніх канікулах. Вони навчаються бути самостійними, комунікабельними, дізнаються, як працює банк, як побудувати свій перший start-up та стати лідером.

20 жовтня 2017 р. у Головному офісі ПриватБанку в місті Дніпро зібралися діти –  п'ятдесят зірочок з різних куточків України, що найуспішніше закінчили навчання в Бізнес-Школі ЮніорБанку, відвідали "серце" ПриватБанку. Маленькі розумники побачили, як обладнано Головний офіс, як працюють департаменти та відділи. Вони тестували найновіші технології, познайомилися зі співробітниками, які щодня вигадують та розробляють нові круті штуки, а найцікавіше – відчули себе справжніми банкірами!

Найкращий випускник  Бізнес-Школи у місті Херсоні –учень 6-А класу Антонов Владислав, який отримав найбільшу кількість балів. Його нагороджено дипломом "Банківська Бізнес-Школа" та сертифікатом про участь у Бізнес-Квесті "Детективна історія. Секрет однієї купюри". Владислава запросили у місто Дніпро, як найкращого випускника з міста Херсон. Винагородою стала поїздка у місто Дніпро, де Влад зустрів нових друзів та здобув певний досвід. Кожен випускник був нагороджений пам’ятними подарунками. Але діти отримали не тільки подарунки, але й гідне визнання професіоналів.

 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.