Я і армія України

Декілька років поспіль, починаючи з революції Гідності та початку антитерористичної операції на сході України, у стінах гімназії проводяться регулярні акції допомоги військовослужбовцям та їх родинам.

У січні 2015 року було проведено акцію “Кожному солдату-різдвяний Янгол-Охоронець”. У зону АТО були відправлені дитячі малюнки, листівки, поробки, новорічні ялинки, продукти харчування, теплі речі.

У лютому 2015 року були зібрані кошти для придбання тепловізора бійцям 92-ої аеромобільної бригади м.Щастя (4.000 грн).

У квітні 2015року була проведено Великодній Ярмарок. На виручені кошти було придбано 7 комплектів камуфляжів та 4 пари берців. Усе це разом із Великодніми листівками дитячими поробками, пасками було передано в зону АТО.

До  Дня знань (1 вересня 2015 р.) та до Дня вчителя було проведено акцію “Гроші на амуніцію воїну АТО, замість букета вчителю”. На зібрані кошти було придбано жилет для рівномірного розподілення ваги воїну Збройних Сил України 25-ої бригади. Жилет,продукти харчування, засоби особистої гігієни були передані в зону АТО через волонтерів Добровільної народної дружини Самооборони в Херсонській області.

Напередодні Нового року(2016 р.) було проведено благодійну акцію “Подаруй тепло домашнього вогнища воїну АТО”.  У Зайцево, Сартану, Володарськ було передано для воїнів 36-ої бригади і спецпідрозділу розвідки теплі речі, засоби особистої гігієни, новорічні листівки, дитячі поробки, новорічні ялинки, продукти харчування.

На зібрані кошти було придбано 2 пари берців для воїнів 81-ої бригади, що дислокується під Авдіївкою(1000 грн).

Для воїнів 79-ої аеромобільної  ротно-тактичної групи було закуплено та передано  30 підсумок для аптечок та 1 укомплектована аптечка.

3 січня 2015 року по грудень 2016 року було сплетено 3 маскувальні сітки й передано в зону АТО, зокрема в 56 бригаду, що розташована в Сартані та Толоківці(під Маріуполем).

У грудні 2015 року в стінах гімназії відбулась зустріч представників цивільного корпусу “Азов” із старшокласниками. До уваги гімназистів був представлений документальний фільм “У кожного свій фронт”. Волонтери намагалися донести до свідомості дітей почуття відповідальності щодо досягнення спільної мети-відновлення суверенітету та державної цілісності України.

Упродовж усього періоду проходить акція “Кришки на протез бійцю”.
14 грудня на базі гімназії №6 відбувся звіт-концерт. На заході були присутні координатор Обласного центру в Херсонській області- Г.І.Думанець, волонтери від громадської організації Самооборони, представники від обласної організації ветеранів у Херсонській області, “Кіборги” Донецького аеропорту, військовослужбовці .
Символічно, що на цьому заході зустрілися представники трьох поколінь. Усіх їх об’єднує любов до України й прагнення миру на рідній землі.

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.