Статті

Виховна година у 2-А класі

18 вересня на виховну годину до учнів 2-А класу( Стародубець Людмила Олександрівна) завітав  бортовий інженер гелікоптера Мі-8 цивільної авіації, офіцер запасу, учасник бойових дій Линченко Сергій Петрович.

У ході зустрічі військовий розповідав дітлахам про свою професію, службу, про те, як важливо у наш час бути сміливими, мріяти, завжди ставити перед собою цілі та досягати їх. Зустріч була пізнавальна та дуже інформативна, учні із великим задоволенням та захопленням слухали цікаві історії, переглядали відео з особистого архіву.

СПОРТИВНА ЗІРКА

7 вересня пролунав гімн нашої Батьківщини в іспанському містечку Малага на честь абсолютної перемоги Пушкіної Людмили Йосипівни на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів. Учитель фізичної культури нашої гімназії - справжній представник спортивної нації України - вже не вперше виборює призові місця на змаганнях такого високого рівня. Цього разу І місце на дистанції 2 км з перешкодами не було випадковістю для чемпіонки з марафону міжнародного класу.

Свято для дітей від начальника поліції Херсонщини

9 вересня вокальний ансамбль «Star Line», керівник Рябенко Софія Олександрівна разом з працівниками національної поліції відвідали в Скадовську дітей, які приїхали на оздоровлення з Чаплинського та Каланчацького районів. За ініціативою начальника поліції Херсонщини Артура Мєрікова для малолітніх та їх батьків поліцейські влаштували справжнє свято. Концертна програма була насичена піснями, цікавими іграми, конкурсами, показовими виступами бійців спец розділу КОРД.

Олімпійський урок

12 вересня в рамках проведення Олімпійського тижня в Херсонській гімназії №6 відбулася зустріч учнів 2-А класу, класний керівник Стародубець Л.О.,  та 2-Б класу, класний керівник Нікітіна І.В. з чемпіоном України з вільної боротьби до 16 років(кадети), до 20 років(молодь) Андрієм Дубоносовим. Він є призером багатьох всеукраїнських і міжнародних турнірів, учасником двох чемпіонатів Європи.

Загальноукраїнський флешмоб «Витрати хвилину – врятуй дитину»

Щорічно, 10 вересня, відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, запроваджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам.

Інформація про проведення Олімпійського тижня з 03.08 - 11.09.18

№ п/п
Найменування заходів,
які були проведені
(вказати дату)
Кількість учнів, які взяли участь у заходах
Організації, які були залучені до організації та проведення заходів. Запрошені та гості (ПІБ, посада)

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.