Вільна, Незалежна, Мирна або навіщо вивчати історію свого роду

Перше заняття у Школі Миру за темою: «Як моя родина з’явилась на Херсонщині» провели у гімназії № 6 до Дня Незалежності України.

Понад 115 національностей мирно живуть у містах і селах Херсонської області. Всі ці люди потрапили  до нашого краю внаслідок освоєння величезної території. Хтось їхав на роботу, хтось шукати більш вдалої долі, а дехто був вимушено переселений.

За 200 років національний склад Херсонщини дуже змінився! Якої національності твоя родина? Коли і як потрапили до Херсона? На ці питання відповідали учасники першого заняття Школи Миру.

Як виявилось, головним під час підготовки до презентації родини стали нові знання.

Учні разом з батьками розпитували дідусів і бабусь про походження родини. Деякі учасники спілкування вперше дізнались, що їхня родина багатонаціональна. А деякі з подивом з’ясували, що вони перше покоління, народжене у нашому місті.

Керівник гуртка «Юні екскурсоводи», завідуюча бібліотекою Наталя Шальнова, розповіла присутнім про європейців, які розвивали економіку краю та вважали Херсонщину своєю Батьківщиною. 

Заняття було зворушливим і корисним, адже знання про маленьку родину іноді переростає у знання історії країни і ролі саме твоєї родини у цій історії. А там, де знають і поважають традиції родини і Батьківщини, живуть щасливі люди.

Спілкування проходило у дружній атмосфері оновленої бібліотеки. У рамках проекту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів», що  реалізує Фонд громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Всеукраїнською громадською організацією «Поруч» за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) , що фінансується міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt Federal Foreign Office у рамках програми фінансування zivik.

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.