УЧЕНЬ РОКУ – 2017

Наприкінці осені, 21 листопада, в обласному ліцеї мистецтв  відбулося урочисте вручення обласної стипендії найкращим учням Херсонщини. За результатами минулого навчального року почесне звання «Учень року-2017» здобула Тимофєєва Юлія. Гімназистка має високий рівень навчальних досягнень зі всіх шкільних предметів цікавиться основами наукових знань, декоративно-прикладним мистецтвом, багато читає класичну художню та наукову літературу. Учениця має лідерські якості та є старостою класу та  членом гімназичного парламенту учнівського самоврядування,  де очолює прес-центр.

У 2016-2017 навчальному році учениця посіла треті місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури та англійської мови.

Гімназистка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти за найкращий результат у Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2017».

Протягом шести років Юлія професійно займається вокалом у зразковому художньому колективі «Зорепад» Херсонського державного будинку художньої творчості та є призеркою багатьох міських, обласних та всеукраїнських конкурсів.

У цьому навчальному році її нагороджено:

  • Дипломом Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» за ІІ місце у міжнародному дитячому фестивалі – конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «Естрадний вокал», 4 вікова категорія;
  • Дипломом ІІ ступеня комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді  Херсонської обласної ради за ІІ місце в обласному заочному конкурсі «Невідома українська держава у відомих обличчях» з нагоди відзначення 150-річчя з Дня народження Михайла Грушевського.
  • Дипломами І та ІІІ ступенів Херсонського державного будинку художньої творчості у номінації: «Вокальне мистецтво».

Також Юлія вже здобула перемогу – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з географії з краєзнавством цього року.      

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.