Стати Янголом для іншої дитини…

А чи знаєте ви, що батьки і вчителі у Європі (на відміну від наших) вже давно не приховують від своїх дітей інформацію про страждання людей від рідкісних, а  іноді і невиліковних хвороб?  Такі батьки не тільки розповідають дітям про наслідки хвороб, але й  дозволяють їм стати помічниками у подоланні недуг. Таким чином в дітках виховують чуйність та щедрість. При цьому вчені вважають, що такі якості  як милосердя та співчуття закладені в дітях від народження. 

У нашій гімназії перекликаються декілька проектів, що виховують у дітей почуття милосердя це «З янголом в серці» та «Ми поділяємо європейські цінності».

Коли четвертий рік поспіль була надана допомога онкохворим дітям  гематологічного відділення ХОД лікарні у рамках акції «З янголом в серці», ми вирішили зробити це не одноразовими акціями, а постійно діючим благодійним  проектом, тому що до нашої допомоги почали приєднуватися небайдужі до проблеми громадяни Херсону -  говорить заступник директора з виховної роботи  Ганна Амбросова.

Дізнавшись про наш проект, долучитися до благодійності, виявили  бажання учасники АРТстудії «Моцарт». Молоді майстрині розповіли  учням 2-А класу про техніку нанесення фарби на керамічні вироби і разом з ними виготовили іграшки для дітей, які знаходяться зараз на реабілітації.  Маленькі гімназисти розмальовували вироби з кераміки з особистим натхненням. Напередодні, на виховній годині  від свого класного керівника Наталії Юріївни діти дізналися про боротьбу між «злими» та добрими «клітинами» під час лікування важкого недугу, що у народі називають – рак. Дізналися,  яку велику роль у процесі одруження їх однолітків відіграють позитивні емоції.  Таким чином другокласники перший раз в житті засвоїли  урок милосердя.

Ще один немаловажний чинник заходу  -  це добра воля батьків класу та їх бажання допомогти маленькім дітям.   Разом з гімназистами у майстер-класі брали участь Ірина Болдарева, Сергій Нікітенко, Андрій Яценко – голова громадської організації «Національний конгрес батьків України»,  президент «Ротарі» клуба в Херсоні.

Дякуємо за допомогу!

Завідуюча  бібліотекою  Наталя  Шальнова

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.