Статті

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ ТА ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради

СХВАЛЕНО                                                           ЗАТВЕРДЖУЮ

Педагогічною радою                                             Директор гімназії

протокол № 11 від 31.08.2018                              ________ С.С. Корж

                                                                                30.08.2018             

СХВАЛЕНО

Радою гімназії

Протокол № 1 від 31.08.2018

ПОРЯДОК

ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ

Благодійна допомога воїнам збройних сил України

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах.

Навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

29 листопада з учнями 11-х класів було проведено профорієнтаційну роботу щодо навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, який є провідним закладом вищої освіти ДСНС України.
Випускники дізналися, що університет здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра та магістра на денній та заочній формах навчання. Курсанти та студенти можуть  у повному обсязі опанувати фахові, соціально-економічні та гуманітарних дисциплін.

Проект «Іспити у школах» за підтримки Goethe-Institut

19-20 листопада 2018 року у Києві за сприяння Goethe-Institut в Україні відбувся семінар з підвищення кваліфікації «Іспити у школах» для вчителів, які готують учнів до складання успиту з німецької мови. Вчитель німецької мови Херсонської гімназії № 6 Лілик Маргарита Сергіївна мала змогу взяти участь у даному заході.

ЗМАГАННЯ ЛІДЕРІВ ТРИВАЄ

FLEX - це програма, яка сприймається оточуючими як можливість навчатися за кордоном, але для її учасників це щось більше. Це шанс вирости як особистість, розробити власні стратегії досягнення успіху,  знайти свій шлях в суспільстві, і, нарешті, змінити світ на краще.

У суботу 17 листопада розпочався ІІІ тур конкурсного відбору за Програмою молодіжних обмінів для учнів старших класів FLEX.  Херсонська гімназія № 6 радо вітала 33 претендента зі шкіл міста та області, серед яких змагалася учениця 10-Б класу Халаімова Анастасія.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХДУ

Перший сніг не став перешкодою для відвідування учнями гімназії  Херсонського державного університету 16 листопада. Розуміючи важливість профорієнтаційної  інформації, особливо  напередодні закінчення школи, вони є частими гостями на Днях відкритих дверей. З кожним роком в університеті відкриваються нові факультети, зростає його  привабливість, а  разом з цим збільшуються шанси абітурієнтів знайти саме ту спеціальність у своєму рідному місті. Можливо, сьогоднішній день став знаменним для деяких  випускників та вони зустріли своїх майбутніх викладачів!

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.