LOTS OF SOCKS або ХТО ТАКІ «СОНЯЧНІ ДІТИ»

21 березня учні 7-Б класу вдягли різнокольорові шкарпетки та долучилися до акції «Lots of socks», приуроченої до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна.

 Англійське прислів’я говорить: «Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе».  На щастя, це добре розуміють батьки 7-Б класу нашої гімназії, котрі власним прикладом вчать своїх дітей бути уважними та небайдужими до оточуючих. Адже саме за ініціативою батьків Дарини Гриб, Юлії Сергіївни та Андрія Ростиславовича, та завдяки підтримці інших батьків, діти взяли участь у всесвітньому флешмобі «Lots of socks».

Метою акції було підтримати діточок із синдромом Дауна, привернути увагу спільноти до їх потреб і проблем та нагадати, що такі люди можуть і мають бути повноцінними членами нашого суспільства.

Отже, 21 березня учні 7-Б класу здивували всю гімназичну спільноту, вдягнувши різнокольорові шкарпетки в незвичний спосіб (як елемент зачіски, замість краватки та навіть як рукавиці). Вони роздавали інформаційні листівки та охоче відповідали на запитання допитливих школярів про акцію.  Дітям було цікаво дізнатися, що кольорові шкарпетки вдягають не тільки для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми. Незвичний елемент одягу також дає змогу відчути на собі здивовані, а часто й зневажливі погляди перехожих, і хоч трохи зрозуміти, що відчувають люди з синдромом Дауна. Адже вони не можуть просто зняти шкарпетки й стати такими як всі.

Потім весь клас вирушив на центральну площу міста, щоб приєднатися до інших  учасників флешмобу та створити символічне живе сонечко навколо «сонячних» діток - стати одним з «промінчиків добра». Учні мали змогу поспілкуватися та потанцювати з «сонячними» дітками, побачити їх радісні щирі посмішки та поділитись часткою свого тепла та уваги з тими, хто так цього потребує.

 Варто дізнатись:
1. Синдром Дауна – не хвороба, а генетична особливість;
2. Щороку в Україні народжується близько 450 людей із синдромом Дауна, у Херсонській області - близько 14 таких малюків;
3. Народження дитини з цим синдромом не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, освіти, національності;
4. 80 % діток народжується в молодих батьків (до 35 років);
5. Міжнародний день людини із синдромом Дауна відмічається 21.03 не випадково, адже саме у 21-й парі хромосом «сонячні люди» мають додаткову третю хромосому.
6. «Сонячні діти» - так називають людей з синдромом Дауна за їх доброзичливість, відкритість та наївність.

Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.