Статті

Розрахункові рахунки Херсонської гімназії № 6

Для надходження від надання платних послуг

р/р 31558282135762

ГУДКСУ Херсонська область

МФО 852010

Код 02146713

Для надходження від здавання металобрухту/макулатури

р/р 3155928245762

ГУДКСУ Херсонська область

ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

    Походив із родини сільських учителів. Закінчив школу із золотою медаллю. Навчався на факультеті журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка.

ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

І. Основні показники роботи

№ п/п

Показники роботи

 

Показники

2016- 2017 н.р.

 

Заплановано

Стати Янголом для іншої дитини…

А чи знаєте ви, що батьки і вчителі у Європі (на відміну від наших) вже давно не приховують від своїх дітей інформацію про страждання людей від рідкісних, а  іноді і невиліковних хвороб?  Такі батьки не тільки розповідають дітям про наслідки хвороб, але й  дозволяють їм стати помічниками у подоланні недуг. Таким чином в дітках виховують чуйність та щедрість. При цьому вчені вважають, що такі якості  як милосердя та співчуття закладені в дітях від народження. 

МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ КОНГРЕС

15-16 червня 2018 року Goethe-Institut в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України провів у місті Києві Освітній конгрес «Школа майбутнього – шанси та виклики» для керівників шкіл та вищих навчальних закладів, вчителів шкіл та викладачів педагогічних вузів. Освітній конгрес ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018. У Конгресі взяла участь заступник директора Радецька І.В.

НОВИНА З ЄВРОПИ

18-19 травня 2018 року в іспанському містечку Аліканте пройшов Чемпіонат Європи з марафону серед ветеранів легкої атлетики.  Вже вкотре кидає виклик екстремальному спорту та демонструє залізну цілеспрямованість та витримку вчитель фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу Пушкіна Людмила Йосипівна. Серед  декількох тисяч учасників вона впевнено виборола ІІІ місце.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

учениць 11-го класу Тимофеєву Юлію, Ярцеву Олену, які посіли І місце, Кісєєву Дар’ю, яка посіла ІІ місце

 у міському конкурсі учнівських робіт "Історія моєї вулиці"

(уч. Шульгіна О.А.)

 

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.