Гордість гімназії

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019  навчальному році

             Учень

    Клас

    Місце

     П.І.Б. учителя

Англійська мова

1.

Носенко Михайло

8-А

ІІ

Коновалова І.П.

2.

Пономарьова Влада

8-Б

ІІІ

Мунтян С.І.

3.

Малашта Софія

9-В

ІІ

Григор’єва О.В.

4.

Нерсесян Карина

9-А

ІІІ

Григор’єва О.В.

5.

Зубковська Анастасія

9-Б

ІІІ

Думанська А.В.

6.

Ємець Олександр

9-А

ІІІ

Григор’єва О.В.

7.

Янчев Тимофій

9-В

ІІІ

Григор’єва О.В.

8.

Шагов Гліб

9-В

ІІІ

Григор’єва О.В.

9.

Дробітько Нікіта

9-А

ІІІ

Теленга І.А.

10.

Колєснікова Софія

10-Б

І

Солодовнікова О.І.

11.

Корж Олексій

10-А

І

Солодовнікова О.І.

12.

Блізніченко Данило

10-А

ІІ

Солодовнікова О.І.

13.

Рудченко Єлизавета

10-А

І

Фролєнкова Г.М.

14.

Литвиненко Єлизавета

10-А

ІІ

Солодовнікова О.І.

15.

Спесивцева Таїсія

10-Б

І

Солодовнікова О.І.

16.

Дондов Станіслав

11-А

ІІІ

Бусс Е.Ю.

17.

Якущенко Марія

11-Б

І

Бусс Е.Ю.

18.

Нямцу Аліна

11-Б

ІІІ

Сорокіна О.С.

19.

Ніцак Євген

11-Б

ІІІ

Сорокіна О.С.

Німецька мова

1.

Танклевська Магдалина

7-А

ІІІ

Радецька І.В.

Українська мова та література

1.

Корж Олексій

10-А

ІІ

Мельник Л.В.

2.

Вініченко Анна

8-А

ІІ

Мельник Л.В.

3.

Савченко Ілля

7-А

ІІІ

Потапська С.В.

Фізика

1.

Михайленко Олександра

8-А

І

Михайленко О.Г.

2.

Малашта Софія

9-В

І

3.

Харчук Дмитро

8-Б

ІІ

4.

Овчинніков Сергій

11-Б

ІІ

Математика

1.

Лендер Єлена

6-В

ІІІ

Нестеренко О.П.

2.

Жуйков Гліб

7-А

ІІІ

Нікітенко К.А.

Хімія

1.

Глазкова Аліна

8-Б

ІІІ

Кореновська І.В.

Біологія

1.

Барабаш Ксенія

10-Б

ІІ

Хоменко І.І.

2.

Ярцев Сергій

10-А

ІІ

Історія

1.

Вініченко Анна

8-А

ІІ

Шульгіна О.А.

2.

Шаповалов Валерій

10-А

ІІІ

Штогріна О.О.

3.

Ліньова Маргарита

11-Б

ІІІ

Шульгіна О.А.

Географія з краєзнавством

1.

Вініченко Анна

8-А

ІІІ

Бережна Т.В.

2.

Турбов Денис

9-В

ІІ

Бережна Т.В.

3.

Ігнашова Варвара

10-Б

ІІІ

Бережна Т.В.

4.

Дондов Станіслав

11-А

ІІ

Бережна Т.В.

Інформаційні технології

1.

Ігнашова Варвара

10-Б

ІІІ

Заїкіна Т.Г.

2.

Лісова Карина

11-А

ІІІ

Заїкіна Т.Г.

Переможці І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Учень

  Клас

 Місце

Секція

П.І.Б. учителя

1.

Корж Олексій

10-А

І

Англійська мова

Бусс Е.Ю.

2.

Біляєва Марія

10-А

ІІ

Економічна теорія та історія економічної думки

Бережна Т.В.

3.

Ярцев Сергій

10-А

ІІІ

Селекція та генетика

Бережна Т.В.

Переможці ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

             Учень

Клас

Місце

П.І.Б. учителя

1.

Пекна Маргарита

10-А

І

Мельник Л.В.

2.

Вініченко Анна       

8-А

ІІ

Мельник Л.В.

3.

Гончарова Софія

5-В

ІІІ

Мельник Л.В.

Переможці ІІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Учень
Клас
Місце
П.І.Б. учителя
1.
Пекна Маргарита
10-А
І
Мельник Л.В.
Категорія: 

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.