Статті

ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

І. Основні показники роботи

№ п/п

Показники роботи

 

Показники

2016- 2017 н.р.

 

Заплановано

Президентська республіка учнівського самоврядування

Президентська республіка учнівського самоврядування

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГІМНАЗІЇ

У жовтні місяці в гімназії пройшли треті вибори Президента учнівського самоврядування гімназії. Для проведення виборів була створена  виборча комісія у кількості не менше 5 чоловік .  Передвиборчий період тривав тиждень. На першому етапі відбувся вибір кандидатів із числа учнів 7-10 класів та реєстрація кандидатів. Протягом другого відбулося представлення виборчих програм кандидатів та створення групи підтримки (2 особи ), які допомагали вести агітацію (фото, ілюстрації, акції, виставки, плакати, конкурси тощо). Агітаційні заходи проводились виключно на перервах поміж занять.

Стати Янголом для іншої дитини…

А чи знаєте ви, що батьки і вчителі у Європі (на відміну від наших) вже давно не приховують від своїх дітей інформацію про страждання людей від рідкісних, а  іноді і невиліковних хвороб?  Такі батьки не тільки розповідають дітям про наслідки хвороб, але й  дозволяють їм стати помічниками у подоланні недуг. Таким чином в дітках виховують чуйність та щедрість. При цьому вчені вважають, що такі якості  як милосердя та співчуття закладені в дітях від народження. 

Навчання з цивільного захисту «Мінна безпека, правила поведінки»

11 грудня відбулася зустріч учнів гімназії з ветераном АТО, головою громадської організації «Українська єдність» Кравець Ігорем Анатолійовичем.

Ігор Анатолійович провів лекцію на тему «Мінна безпека», метою якої було, познайомити учнів з вибухонебезпечними предметами, закріпити правила поводження з цікавими знахідками, формувати вміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, бережливого ставлення до власного здоров’я.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запрошує на навчання

Бойові дії на Сході України призвели до того, що професія військовослужбовця набуває особливої значущості та стає однією з найбільш затребуваних у нашій країні. Разом з цим  підвищується популярність військових вузів. З метою формування позитивного ставлення учнівської молоді до військової служби та бажання служити в Збройних Силах України управління освіти Херсонської міської ради у співпраці з Херсонським об’єднанням міського військового комісаріату сприяє зміцненню зв’язків між військовими вузами та навчальними закладами міста.

Подорож Законом, Правом і Мораллю

У рамках проведення предметно-методичної Декади історії та права 26 жовтня 2017 року в актовій залі Херсонської гімназії №6 зібралися учні 10-х класів, щоб помандрувати країною Права, Закону і Моральних норм. На них чекали цікаві зупинки, нелегкі випробування і здоровий дух суперництва.

Команди «Феміда» (10-А кл.) і «10 рота» (10-Б кл.) підійшли відповідально та креативно до гри-подорожі: підготували емблеми, девізи та привітання одна одній.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.