Статті

Розрахункові рахунки Херсонської гімназії № 6

Для надходження від надання платних послуг

р/р 31558282135762

ГУДКСУ Херсонська область

МФО 852010

Код 02146713

Для надходження від здавання металобрухту/макулатури

р/р 3155928245762

ГУДКСУ Херсонська область

ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

    Походив із родини сільських учителів. Закінчив школу із золотою медаллю. Навчався на факультеті журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка.

ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

І. Основні показники роботи

№ п/п

Показники роботи

 

Показники

2016- 2017 н.р.

 

Заплановано

Президентська республіка учнівського самоврядування

Президентська республіка учнівського самоврядування

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГІМНАЗІЇ

У жовтні місяці в гімназії пройшли треті вибори Президента учнівського самоврядування гімназії. Для проведення виборів була створена  виборча комісія у кількості не менше 5 чоловік .  Передвиборчий період тривав тиждень. На першому етапі відбувся вибір кандидатів із числа учнів 7-10 класів та реєстрація кандидатів. Протягом другого відбулося представлення виборчих програм кандидатів та створення групи підтримки (2 особи ), які допомагали вести агітацію (фото, ілюстрації, акції, виставки, плакати, конкурси тощо). Агітаційні заходи проводились виключно на перервах поміж занять.

Стати Янголом для іншої дитини…

А чи знаєте ви, що батьки і вчителі у Європі (на відміну від наших) вже давно не приховують від своїх дітей інформацію про страждання людей від рідкісних, а  іноді і невиліковних хвороб?  Такі батьки не тільки розповідають дітям про наслідки хвороб, але й  дозволяють їм стати помічниками у подоланні недуг. Таким чином в дітках виховують чуйність та щедрість. При цьому вчені вважають, що такі якості  як милосердя та співчуття закладені в дітях від народження. 

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ІНОЗЕМНИХ МОВ

18 березня 2018 року в м. Одесі відбувся IV щорічний міжнародний форум іноземних мов. Учасники форуму представляли такі країни, як: Англія, США, Німеччина, Канада, Мальта та Ірландія. Хедлайнерами форуму були: Пол Кларк (Великобританія), Кейз Майер (США), Мікаела Формоса (Мальта), Ірина Білуха (Україна) та інші.

У форумі взяла участь учитель Херсонської гімназії № 6 Думанська Аліса Василівна.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ОРЛЯТКО»!

У гімназії № 6 відбулося урочисте нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко». Цього року 67 учнів випробували свої знання у конкурсі. Та не без успіху. Гімназисти 6-го класу отримали 6 золотих та 1 срібний сертифікат, а також цікаві й корисні призи. Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

Також, організаційний комітет висловлює подяку педагогам за підтримку проекту та співпрацю під час проведення конкурсу в 2017-2018 навчальному році.

ВЧИТЕЛЬКО МОЯ, ЗОРЕ СВІТОВА

13 березня в Херсонській області бібліотеці для дітей ім. Дністрової чайки відбулося урочисте нагородження переможців, номінантів та учасників міського літературного конкурсу для дітей. «Вся гордість учителя – в учнях».

Метою конкурсу були розвиток та підтримка літературних здібностей підлітків й розвиток навичок роботи в Інтернет-журналістиці.

Нашу гімназію представляли учні 7-х класів: Вініченко Анна, Рєзніченко Софія, Козлова Анна та 11 класу Вербанова Дарина.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.