Статті

За бюджетні кошти

Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради здійснювалось відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

Загальна вартість проекту 1 576,523 тис. грн. 

Проект реалізовується шляхом співфінансування з державного бюджету на суму 800,983 тис. грн та Херсонського міського бюджету на суму  775,540 тис. грн.

Будівельні роботи виконані ТОВ «Інтергруп - Юг» (м.Херсон).

Розмір майданчика 43 м. х 22 м.

Про небезпечне селфі

У  зв'язку з  випадками травмування і навіть летального результату при спробі зробити унікальне Селфі, число пригод з любителями екстремального Селфі збільшується постійно. Дуже часто люди, в тому числі і діти, заради великої кількості вподобань у соцмережах вдаються до фотографувань себе у небезпечних місцях або з небезпечними предметами. Коли людина намагається сфотографувати сама себе, у неї  розсіяна увага, втрачається рівновага, вона  не дивиться на всі боки і не відчуває небезпеки.

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ ТА ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради

СХВАЛЕНО                                                           ЗАТВЕРДЖУЮ

Педагогічною радою                                             Директор гімназії

протокол № 11 від 31.08.2018                              ________ С.С. Корж

                                                                                30.08.2018             

СХВАЛЕНО

Радою гімназії

Протокол № 1 від 31.08.2018

ПОРЯДОК

ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ

Подорож в історичне минуле...

Український філософ  Григорій  Сковорода казав: «Пізнай свій край…, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриваються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши  стежину, із тієї стежини вже рушатимуть у життя твої нащадки. І то також будеш ти».

Стаття на конкурс "Один тиждень з життя учнівського самоврядування"

Учнівський парламент – це офіційний орган, який підпорядковується адміністрації школи. До його обов’язків належать: проведення цікавих та пізнавальних заходів для учнів молодшої, середньої та старшої ланок, контроль за  виконанням Положень Статуту гімназії, участь у міських конкурсах, відвідування засідань комісій та різноманітних міських заходів від міського учнівського парламенту, такі як форуми, сесії, круглі столи. Кожного дня члени парламенту беруть на себе відповідальність за успішне виконання  своїх обов’язків.

Профорієнтація: Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

16 квітня учні 10-11-х класів відвідали профорієнтаційний захід, який відбувся на базі ЗЗСО № 28. Учні зустрілися з викладачами Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова та ознайомилися з можливостями вступу та навчання на факультетах:

ЗВІТ про фінансову діяльність благодійної організації «Благодійний фонд «Нове покоління міста Херсона» з 10.03.19 по 10.04.19 року

Залишок на 10.03.2019р.  залишилось:  24’789,42 грн
Поступило:   18’116,00 грн
Витрачено за звітний період:  16’953,21 грн
Станом на 10.04.2019р.  залишилось: 25952,21  грн

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО

Учителі англійської мови нашої гімназії  Думанська А.В. та Ісаєнко О.А. 13 квітня у м. Києві відвідали майстер-клас  президента Міжнародної корпорації «Гранд» Володимира Співаковського. Він  вперше розповів про те, як можна швидко і безболісно проводити реформи і як створити дійсно прогресивну школу зі світовим рівнем освіти, де турбота та комфорт – головні умови збереження та примноження здібностей дитини. А це – під силу кожному, хто знає 7 секретів освіти майбутнього.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "Запобігання та протидія насильству"

Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер. У діяльність щодо припинення насильства повинні залучатися працівники правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники медичної і психологічної служб.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.